2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm kızlar benim şu saç kestirme olayı kafamı karıştırıyo
eskiler yok asla kestirme diyo yeni nesil ben kestirdim nolcak kestir diyo
aranızda kestiren varmı benimkiler çok uzun sıcaklarda hiç çekilmiyo

kuzum hemen moralini bozma 2 li test kesin diil biliyosun bazı değerler birbirine oranlanıyo ve sonuç çıkıyo eger kafana çok takılıyosa başka doktora git 3 lüyüde yaptır için rahatlasın cnm ama üzme kendini bu testler kein sonuç vermiyo ayrıca ense kalınlığın ne çıkmıştı cnm ??

ben kestirdim canım ben pek inanam böyle hurafelere tabi yine sen bilirsin :)

ahh cnm aynı konudan bende müstaribim benimde belime kadar geldi nerdeyse ama kestiremiyorum bebeğin ömrü kısalır derler batıl inanç ama insan etkileniyor elde değil azdaha dayanıcam şu iki ayı atlatsam tamamdır sonra idare ederim :))

bana kalsada batıl inanç..ama benimde içim el vermiyor..doğumdan sonra kestiririm inş..

kızlar hemoroidim kudurmuş durumda normalde proctolog kullanıyordum gebelık kategorısı c yazıyo yanı uygunmu kullanabılırmıyım.çok fena ya doğum yapmak gıbı bişey allah düşmanıma vermesin

canım idrar yolu enfeksiyonu tedavi edilmediğinde bebeğe daha çok zarar veriyor dedi dr ayrıca erken doğum riskini de arttırıyor bilgin olsun diye söylüyorum drunla konuş o sana daha net seyler söyleyecektir zaten

kuzum merak ediyodum seni iyi olmanıza çok sevindim :)) maşşallah öndende gidiyo :)) 1 tane verdiyse progesteron ağırdır ama iyiye işarat ilaç vermemiş cnm benim bidaha aynı sorunları yaşama inşallahh

ben ilk gebeliğimde kestirmiştim saçlarımı allahın biçtiği ömrün kılla tüyle alakası olduğuna inanmıyorum çünkü . bu sefer saçlarımı kestirmeyi düşünmüyorum uzun saç istediğim için

ayşecim mrb.tabloya beni de ekler misin 08-01-2013 muhtemel doğum tarihi antalya ilk bebek yaş24 erkek şimdiden teşekkürler.

kızlarrr bişi socam yaaa bugün kasıklarım ağrıyo benim az az bide beyaz akıntım başladı bi süredir rahattım korktum şimdi sizdede oluyomu ???

ben 1 hafta önce kestirdim canım hocaya sordum yok öle bişey dediler

tubişcim nslsn cnm? oğlun nasıl?

saç konusunda bence inanma öyle şeylere günah, insan ömrünü allah bilir saç belirlemez... bende öyle düşünüyodum ilk başlarda ama sonradan herkes kızdı bana, böyle düşünmen bile günah diye... gittim kestirdim bende, Allaha emanet bebeğim bişeycik olmaz saçımı kestirdim diye,olacaksa da daha geçerli bi sebep olur mutlaka takılma cnm böyle şeylere, sıcaklarda rahatsız ediyosa düşünme bile.valla o kadar ahatımki şimdi

kızlarrr bişi socam yaaa bugün kasıklarım ağrıyo benim az az bide beyaz akıntım başladı bi süredir rahattım korktum şimdi sizdede oluyomu ???

o beyaz akıntı benden hiç gitmiyoki canım doktora sordum kokusuz sa ve kaşıntı yapmıyosa normel dedi kasıklarımdaki ağrıyıda sordum karın kasları genişlediği için oluyomuş rahat ol

çok saol birsencim iyiyz Allaha şükür oğluşumda iyidir inşallah :)) senin kızın nasıll ???
yaaa belki bahane benim için ben çok seviyorum uzun saçı şimdi az daha uzadı kocişimde pek kestirmemden yana diil :)) sadece az önlerinden aldırabilirm belki birsen sana bişi sorcam ben geçen gece rüyamda kanamam varmış baya baya kanama yani ama için rahat diyorum ki kanamam olsada bebeğim iyidir falan diyorum nete rüya tabirlerine baktım orda düşük olur falan olur yazıyo ama benim bildiğimde kan görülürse rüya bozulur diye ama sinirlerim bozuldu (

Son düzenleme:
ayşecim mrb.tabloya beni de ekler misin 08-01-2013 muhtemel doğum tarihi antalya ilk bebek yaş24 erkek şimdiden teşekkürler.

ekledım canım hayırlı olsun :)

canım kasık arın sıddetlı değilse korkma

beyaz akıntı ise normal bende de var

Canım hayır ya öyle şey olur mu ? hurafe vallahi

sırf inanın içine kurt düşsün diye yapıyolar sanki...

canım vallahı ben de gecen akşamlarda öle bi ruya gördum

ama hıc takmadım kafaya rüya ile amel edilmez tatlım için rahat olsun...

cnm kan görülüne rüya bozulur için rahat etsin,ayrıca rüyayı nasıl yorumlarsan öyle çıkar...kötü düşünme sen ok

bana kalsada batıl inanç..ama benimde içim el vermiyor..doğumdan sonra kestiririm inş..

sırf inanın içine kurt düşsün diye yapıyolar sanki...[/QUOTE]

valla napacağımı bilemiyorum bende inanmam hiç öle batıl inançlara ama içime kurt düşt bi kere bide eşimde duydu ya asla olmaz diyo
ama ben kararlıyyım en kısa sürede azıcık ucundan
çok uzun saçlarım ve önde kahkül falanda yok öle dana yalamış gibi topluyorum sürekli

sırf inanın içine kurt düşsün diye yapıyolar sanki...[/QUOTE]

valla napacağımı bilemiyorum bende inanmam hiç öle batıl inançlara ama içime kurt düşt bi kere bide eşimde duydu ya asla olmaz diyo
ama ben kararlıyyım en kısa sürede azıcık ucundan
çok uzun saçlarım ve önde kahkül falanda yok öle dana yalamış gibi topluyorum sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…