2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
dün akşam kasığım çok ağrıdı,bu sabahta belim çok değişik bir şekilde ağrıyor acıma gibi
normal midir acaba sizce korkuyorum ,hafta sonuna da denk geldi iyi mi
içim içimi yiyor bebek iyi midir diye,iyi olduğunu bilsem ağrı da neymiş çekerim geçer elbet...

bu gece nöbetçi doktora gitsem diyorum bir baksın iyimi diye, o kadında meymeletsiz suratlının biri,ne derse desin napayım bende cevabını veririm artık...

canım gecmıs olsun kasıgındakı agrı nasıl bi agrıydı batma gibi mi yoksa genel bi agrı mı yanı cunku ıkısı farklı farklı seyler

bir de yaramazlık oldu mu ???? :) bir de idrar yolu ıltıhabı değilsin di mi ? o da yapar cunku ayakalrını yuksege koyup uznadın mı

ılık bi duş al ayakalrını yuksege koy uzan canım düzelir ınsallah yaa korkma bişey yoktur ınsallah....

ama ağrın çok şiddetlı ise ben sahsen doktora basvurmanı tavsıye ederım...

1 hatadır yumrtra yemiyordum ;hazır aklıma gelmişken gidip alsam i olucak galiba,hazır hava çok sıcak değil

saol canım doktorumun telefonu bile yok daha önce dediğim gibi,duşa girmem lazım gireyim bari şimdi,şuan ayaklarımı uzattım ama yükseğe değil sandalyeye duşa girip yatıp yükseğe uzatayım bakalım
idrar yolu iltihabı sık olduğum için onun ağrısı değil onun acısını biliyorum...

ben bu gece nöbetçi doktora gideyim en iyisi...yaramazlık derken sık olmuyor haftada bir falan,hiç tehlikeli durumum yoktu hiç yasaklamadı doktor o yüzden hiç şüphe duymamıştım,şu an da her şeyden şüphe ediyorum hiç böyle sürekli ancım olmazdı,hiç te belim ağrımıyordu

ben duş alayım en iyisi,dediğin gibi uzanayım bakalım,gece de gideriz doktora ,iyi haberlerle dönerim inşallah

canım önce sakin ol tamam :) uzanıcaksın ama tam vücut uznaıcaksın yanı sırtın dık ayakalrı uzatmıycan sadece :)

pazar gunelrı sabah da nöbetcı dr oluyo canım geceyı beklemene gerek yok aslında

yani ağrın da şiddetlıyse bekleme ınsallah guzel haberlerle gelırsın :) yakınalrında özel hast varsa orda da oluyo nöbetcı

1 hatadır yumrtra yemiyordum ;hazır aklıma gelmişken gidip alsam i olucak galiba,hazır hava çok sıcak değil

afiyet olsunnn :)

Canım Sagol cevabın için bende yağı sürekli kullanmayayım diye özellikle ufak düşünüyorum
Kızartma kokusu çok feci oluyor çünkü ins memnun kalırım TEfal çok pahalı geliyor banada
birde kızarma süresi baya uzunmus

Canım icini ferah tut benimde oluyor hatta beldende ağrıyor affedersin
alt tarafımı zonklatiyor ama geçiyor sonra tekme filan varmı diye dinliyorum kendimi
Şekeri birsey yiyip soluna Yatinca birde konusunda şansliysam hissediyorum
Bende ceviz yiyemedim icime dert oldu ama birkaç gün sonra başlıcam ins şimdi gitmek zor markete
Malum koy yeri

canım aynı durumu bende yaşadım. monurol kullandım geçmedi üstüne 5 günlük bi antibiyotik kullandım b grubu yine geçmedi. üstüne 4 gün üstüstte 2litre serum yedim çok tuvalete çıkıp atayım diye anca bol bakteri seyrek bakteeriye döndü sonra üstüne bi monurol daha. şimdi dotoru çok su içmen gerekli dedi içmeye çalışıyorum. bakalım 1 ay sonra tekrar yapıcaz ne çıkacak. tasiyem içebildiğin kadar su iç sık tuvalete çıkmaya çalış

Ben de sahurdan sonramı acilde geçirdim canım. Kasıklarım ve belim ağrıyordu..
Bebiş iyi dedi, idrar tahlili yaptı problem yok dedi. Gaz sancısı olabilir dedi. Sonra düşününce hatırladım bağırsak problemim var, Tuvalete günlerdir çıkamıyorum. Ben ona bağladım.
İnşallah sende de problem yoktur.

canim telaslanma Allahin izni ile bisey yoktur bu agrilar hep olacak artik bebek buyudugu icin hissediyosun daha ne gayet normal yani kendine yer yapio icerde buda sana agri olarak yansiyor saaadece dinlen gecer emin ol aynisini bende yasiyorum ara ara cok ayakta kalinca yada biraz is yapinca :)) icini ferah tut guzel dusun hersey yolunda bol bol su ic mesela bas agrisi da ondan olur bebek su istiyo demektir

Selamlar herkese bende tatildeydim bulantı'dan birşey anlayamasamda değişiklik güzel oldu günde yarım saat kadar denize girip hemen üstümü degistirdim gitmeden son kontrolümüzde bebisler iyiydi çok şükür çift yumurtaymis öyle yanyana çok tatliydilar masallah biri hop luyor biri daha sakindi çok yemek yiyemiyorum hala herkesin bulantısı geçmiş gibi benimde geçer inşallah yakında kuzulari iyi besleyemiyorum oruç da tutamiyorum sonra tutarim inşallah Allah yavrularimizi ve bizi korusun..

Slm kiZlar nasılsiniz hepimi için güzel bı gün olsun ins bugun esim calisiyo bende annemlere geldim oruç değilim bugun biraz rahatsizlandim dün o yüzden bugun dinleneyim istedim benden bu kadar öptüm hepinizi :))

Slm kiZlar nasılsiniz hepimi için güzel bı gün olsun ins bugun esim calisiyo bende annemlere geldim oruç değilim bugun biraz rahatsizlandim dün o yüzden bugun dinleneyim istedim benden bu kadar öptüm hepinizi :))

slm inş canım qeçmiş olsun bende tutmuyorum oruç benimde bikaçgündür yatakta dönüşlerde ağrı qiriyo bıçak qibi saplanıyo feci açıyo yaa daha öncede oluyodu ama sıklaştı sankii sizde de oluyomu??

mrb kızlar naber?uzun zamandır uğrayamadım, memleketteyim hala.. oruç tutabileniniz war mı ? ben güwenemiyorum kendime..

Kızlar suan yoldayiz.sabah8de çıktık annelerden aksam 8de evimizde olacağız ins.ve yarın işbaşı.40 günlük tatilim su gibi gectii

hiçbirsey olmaz canım merak etme sen benim ablamda vardı hem kistte vardı.muhtemelen doktor sana fitil verecektir.onu kullanınca geçer.

mrb kızlar naber?uzun zamandır uğrayamadım, memleketteyim hala.. oruç tutabileniniz war mı ? ben güwenemiyorum kendime..
bende güvenemedim valla.içim kıyılıoyr biraz aç kalınca inşallah kazasını tutarız zamanı gelince

dün berbat bi gündü. abimin eşi de hamile ama daha çok yeni. dün doktora gitmişler kese görmüşler, bebek de varmış ama daha çok erken olduğu için kalp atışını duyamamışlar. annem aradı çocuğun kalbi atmıyomuş diyo. abimle konuşuyoruz napalım ksımet diyo. bizim gelin feryat figan ağlıyo. yahu diyorum durun daha erken. doktor artık nasıl öküz gibi söylediyse. sanki herşeyin sonu gelmiş gibi konuşuyolar. ben de ilk başta çok çok kötü oldum asabım bozuldu ama sonra anlattırınca neyin ne olduğunu, daha üzülmek için çok erken olduğunu anladım. daha doktor bhcgnin artışını bile izlememiş (hani iki kat artması lazım fln ya 48saatte), bizim gelin en son ne zaman hastalandığını tam olarak bilmiyo düzensizmiş fln. ay dedim durun!!! pzartesi ve çarşamba kan testi yapılıcak bhcg testi vs.. dua edin de bir sorun olmasın. gerçi ben hiç zannetmiyorum ama yine de diğer ihtimal korkutuyo. doktor çok önemli yaa. sakinleştirmesi ve bunun çok çok normal olduğunu söylemsi gerekiyoken telaşlandırmış üzmüş..

bu arada sabah arkadaşımla kahvaltı için sahile indik. ölücem zannettim sıcaktan. resmen fenalaştım eve dar attım kendimi. sakın çıkmayın dışarı (ki ben istanbuldayım). valla fena olursunuz. ev serin allahtan ordan oraya yuvarlanıyorum çok tatlı:)

Son düzenleme:

Kadın doğum uzmanı kadar bilgimiz oluyor paylaşılanlarla.. Bundan sonra doktora gitmeden önce sana gelmelerini söyleseydin!!!

yazık ya halbuki hepimizde ilk başta kalp atışları duyulmuyor.böylelerini alacaksın meslekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…