2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

yazık ya halbuki hepimizde ilk başta kalp atışları duyulmuyor.böylelerini alacaksın meslekten.

haklısın.allahtan hiçistfra etmedim ama her sabah keçiboynuzu içiyorumsabahları bir bardak soğuk suya karıştırıp.hele o gun yumurta yemişsemvay halime midem yatışıncaya kadar akla karayı seçiyorum

haklısın.allahtan hiçistfra etmedim ama her sabah keçiboynuzu içiyorumsabahları bir bardak soğuk suya karıştırıp.hele o gun yumurta yemişsemvay halime midem yatışıncaya kadar akla karayı seçiyorum

keçiboynuzunu neden içiyorsun faydalıymış mı? hiç duymadım ondan sordum

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş evin tadilatı bitti şükür ama şimdi de temizlik derdi var en iyisi yavaş yavaş yapayım bayram temizliğini de aradan çıkarmış olurum hepinize güzel bir gün diliyorum....

Offf Kuzum Çok Zor İşler..
Allah Yardımcın Olsun..

Ayy Bu Bayram 3 Kişiyiz..

Son düzenleme:
bu sabah arkadasım aradı kanaması olmus doktordaymış, kahverengı deyınce bişi yoktur muayene etsın ialç verır vb dedim ama 1saat sonra kotu bır haber aldım..tabı kendım de hamıle olunca çok kotu oldum...saatlerdir kafam karışık...
şimdide bi ebe arkadaşım var o arayınca ona anlattım, sakat bı bebek doğacakmış düşmüş daha iyi değil mi dedi..bak en azından gebe kalabıldığını öğrendi. ilk 2 hamılelıkte normal, bosa uzulmesın onun için bu daha iyi olmuş dedi... ne biliyim işte insan kotu oluyyo benım ılk gebelıgım hıç duygusallık olmadı dıyordum ama buguün ...
Sağlıkçılar daha soğuk kanlı oluyor tabi,..
Allah herkese sağlıklı sıhatlı bebekler versın,

arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. yalnız olmadığımı anladım :)
dünden beri içtiğim suyun haddi hesabı yok. yarın doktora gidiyorum umarım bi şey çıkmaz.

yapma temizlik fln deli misin. yardım edecek birileri yok mu??
ağır kaldırmak zorunda kalırsın ister istemez. yok yok yapma

Kadın doğum uzmanı kadar bilgimiz oluyor paylaşılanlarla.. Bundan sonra doktora gitmeden önce sana gelmelerini söyleseydin!!!

yazık ya halbuki hepimizde ilk başta kalp atışları duyulmuyor.böylelerini alacaksın meslekten.

ya sormayın. gereksiz yere strese girdik hep birlikte.
inşallah sonu güzel olur.
o doktoru değişdirticem zaten. bi iyi haberi alalım da hayırlısıyla

Gecen sene bende de aynisi olmustu lekelenmeyle basladi ertesi gün adet kani gibi artti kanamam sanci da baslayinca dustü bebegim. Henüz 6. Haftaydin sanirim. Hastanede doktorum da hayata Baglanamayacak bebek bastan bariyerlere takilip düsüyor, ilerde problem yasamaktansa bu sekilde olmasi demek ki daha iyi demisti. Arkadasin kacinci haftasindaydi?

Ne temizligii, otur dinlen. Daha ilk aylardayiz dikkat etmemiz gerekiyor kendimize. Normalfe hic dayanamam esime ama bugun ben de esime camlari sildirdim. Sen de esine yaptir=)

selam kızlar istanbul çok sıcak bol bol uyuyorum ne yapayım, burayı okuyunca aklıma geldi ben de ceviz yemiyorum yaa halbuse yemek lazım

neyse ben gidip annemle kocişe iftar sofrası hazırlayayım ikisi de uyuyor bu saatlerde ben tutamıyorum bari onlara hizmet edip sevap kazanayım

Allah oruç tutan herkesin orucunu kabul etsin...

bu arada benim şeker çıkmaya başladı haftaya diabet merk gideceğim siz de baktırın bence açlık tokluk şekerinize gebelik şekeri önemli...

öptüm hepinizi

Merhaba kızlar hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum...

bende Ocak Annesi olacağım..ilk zamanlar sıksık ziyaret ediyordum sizleri,
yaz itibariyle pek evde durmayan bir hamiş oldum..

ne nete ne kk ya giremedim...

benim sizlere bir sorum olacak kafamı karıstıran cuma günü 2li testimizin sonucunu aldım..

hersey güzel,risk düşük falan ama Free Bhcg oldukça kafamı karıstırdı..
nette arastrdım örnekler 50-60-70 düzeyndeyken..

benm degerim 8.7 çıktı

buna benzer değeri olan varmı arkadaşlar ya da bir fikri olan..
şimdiden teşekkür ederim

Selam herkese, pek kimseler görünmese de :)
sık giremiyorum eskisi gibi, ancak facebooktaki sayfadan takip ediyorum.
İnşallah herkesin gebeliği huzurlu ve sağlıklı bir şekilde devam ediyordur.

Sizle bebeğimiz 12+3 iken çektirdiğimiz fotoğrafını paylaşayım dedim
çok net olmasa da bayaa belli oluyor vücudu kafası vs.

ense kalınlığı normal, boyu 61 mm ve kan sonuçlarımızı henüz almadık
ha şunları da ekleyeyim; göbek krodonu da kalple birlikte atıyormuş onu gördüm ilk kez
ve inanılmaz hareketliydi eli kolu ayağı poposu bile zıp zıp zıplıyordu
dilerim herkesin bebişi sağlıklı ve huzurlu büyür, benim gibi duygusallığın abartılıp
her gün ağlayarak geçirilen gebelikler bile sorunsuz olur inşallah...
(bu durum -elimde değil ama- gerçekten çok etkiler mi bebeği acaba?..)

Aaaa bizim de Tunamız olacak! Ne güzel! Çok sevindim senin adına.
HaYIrlısıyla gelsinler baKAlım tombilikler

Valla bana da erkek dedi doktor, göğüs uçlarım karardı şimdiden.

Kızlar selam benimde %70 kız çıktı. :)) 14+5 haftalık. bakalım hayırlısı. Bu arada bana isim için fikir verebilir misiniz ? Ben DERİN istiyorum bakalım. sizce nasıl ?

Derin bu ara çok koyuluyor çocuklara ama benim hoşuma gidiyor, çok hoş geliyor kulağa.

bana hepsi anlaşılabilir geliyo ama şu çocuklarına savaş ismini koyanları cidden anlayamıyorum

Dibe vuruyorum...
Evliliğim çatırdıyor ve ben hamileyim.
Tükeniyorum!

tükenme canım! diren! kendini ruhsal anlamda rahatlatabilecek kitaplar oku, olumlu düşün ve herşeyden önce bebeğini düşün.

burun kanaması 4 kere falan oldu canım bende. Tampon yaptım durdu hepsi bi iki dakikaya.
Sonuncusu peçeteyle silmeyle geçmedi. Baya bi bastırdım üstüne öyle geçti. Olabiliyormuş hamilelikte.

merhaba kızlar ya ben şu uzayan akıntıdan yana sıkıntılıyım sizdede devam ediyormu

Benim akıntım ciddi anlamda çoktu ama bu hafta azaldı. Günlük ped kullanmaya başlamıştım ki karşıyımdır. Ama bilgiğin ilk kez regl akıntısı geliyormuş gibi hissediyordum. Ama bu hafta iyiyim baya az geliyor.

13-16 hafta (OLGUNLAŞMAYA İLK ADIM) dönemindeyiz o zaman. Allah hepimize dünyaya getirmeyi nasip etsin bebişlerimizi sağlıkla.
çok hoş anlatmışlar gerçekten...

nasıl anladın canım şekerinin çıkmaya başladığını

bizde allah izin verirse KAAn koymaya karar verdik nasıl kızlar sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…