2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
tutmuyorum bugün doktora gittim ve sordum resmen azarladı beni o içindeki senin sayende beslenio sonra kaza orucu tutma sansın var sakın cocugu riske atma 2 yasındakı bi cocuga oruc tutturmakla aynı sey bu dedi

bende tutmuyorum ( nasılmış bebişin canım cinsiyet bellimi:))

Evet Allah'a şükür tutabiliyorum
Maşallah, Allah Kabul Etsin..
Bende Tutmayı Çok İsterdim..
Fakat Antibiyotik Kullanıyorum Saati Saatine..
Günde 4 Kere..

Topikten Arkadaşlarım Bilirler Sol Bacağımda Gebelikten Dolayı Sıkıntı Oldu..
tutmuyorum bugün doktora gittim ve sordum resmen azarladı beni o içindeki senin sayende beslenio sonra kaza orucu tutma sansın var sakın cocugu riske atma 2 yasındakı bi cocuga oruc tutturmakla aynı sey bu dedi
Aslında Haklı..
Çünkü Kahvaltı Falan Çok Önemli...
Her Gün Yumurta Yememiz Lazım..

Bunun Gibi Bir Çok Şey İşte..

kızlar birisi sabah çok sık ultrasoan grmıomusun yazmıstı ya ona cevap yazdımmı hatırlamıyorum ben suraya yazyaım en iisi

cok sık gırmıyorum ama girsemde sorun olmaz ultrasonun bebege zararı yok :)

canım çözmüşüm demekki bilemıyorum ehehe genelde hıcbıcuk dayanamz bana hemen oyun oynamaya baslarız :)

kuranı okuaybılmesı ne guzel maşallah hemde daha 5 yasında

ezberlerını yenıden kazanır ınsallah...annemle babam bıze hep oyunla öğretmıslerdı annem ıs yaparken okurdu bız tekrar ederdık

peşinden babam her öğrendıgımız sure dua ıcın hedıye alırdı

okuma yazmayı dört işlemi kuranı osmanlıcayı hep ailemde öğrendım ben canım

ne kadar baska öğretmenelr dili çözsede çocuk en ıyı eğitimi annesınden babasından alırmıs unutmazmış onu :) ben buna cok ınanıyorum :)

ehehe fena olmus yau devlettıkler gıcık ama tabıı bıyerde onalrda haklı bıkeresınde kadın muayeneye gelmsı ıcerı 4 çocugu ve kocasıyla gırmıstı dr

kriz gecııryoru nerdeyse adamda cıkmam die kavga edıo fln öff çok fena :)

canım goremıyoruz dokunamıyoruz merak edıyoruz ya ondan yaa annelık cok fena bi iş :)

seni merak ettik sabredenler klubünde, dedim ki gidip bir topiğine bakıyım, belki yazmıştır. çok şükür iyi haberler almışsın. inşallah gelişimi sorunsuz devam eder. hadi Allaha emanet ol

canım evet cok sukur temız cıktı sonuc sağolun canım haber vercektım unutmusum

Canım çok sevindim. Bu son olsun. Allah bir daha üzüntü göstermesin hiçbirimize...

ınsallah canım güzelce buyumeısnı nasıb etsın ıns Rabbım :)

Hanımlar,
Oruç Tutuyor musunz ? :26:

ben tutmuyorum :)

bu topikten kötü gaynana cıkmaz ama hepimiz tatlı kaynana olruz ehehehe olursa cadı gelın olur

cnaım belkıde bende öle dusundum sorunlu olanalrın coğu ileri haftaalrda olusanalr belkı gelısımle düzelirmı deıdm ama bılemıyorum yaa

hayırlısı olsun ben hıcbısey olmamıs gibi dvam edıcem gene kontrollerıem gıdıcem tabıı sık sık :)

canım cok kötü şeyler oluyo ya cok sapık var Allah korusun

kızlar eşime hararetli hareretli bişey analtıyodum içerden bi mınık bişi oldu he ne oldu hö bişi oldu olmusum

ay daha erken 15 hafatada ama bebeıs hareektıne benzıodu çok şaşırdım beklemıyodum hıc sus be kadın demek ıcın

daha fazla bekleyemedı cocuk o da haklı bişi demıyorum

ilk gebelık harıcı daha erken hıssedılıo zatende :) o değilsede hayırlısı güzel oldu :)

Son düzenleme:
listemızzzzin son haali :)

kesinlikle.ilk eğitim okulda deil ailede başlarmış hele hele bi çocuğa anne çook büyük 1örnek...anasına bak kızını al die boşa dememişler

kesinlikle.ilk eğitim okulda deil ailede başlarmış hele hele bi çocuğa anne çook büyük 1örnek...anasına bak kızını al die boşa dememişler

evet ınsallah bızde güzelce yetıstırırız bebelerımızı :)

hee öle demısler valla erkek ıcınde babaya bakmak lazım sanırsam :) mesela benım esım bazen kayınpederimin bazı yonlerını eleştirir

ama hıc farkında değil babasının aynısı hareketleri mimikleri bile aynı aynısınız ıste dıyorum hayır dağ kadar fark var dıo

e dıyorum babama ınatcı dıosn ya al ıste ınatcısın sen de

allah kabul etsin..çok şükr oruç çok rahat geçti..kandillerde de tutmuştum zor olmuştu ramazanda nasıl tutarım die kara kara düşünüodum ama sahura kalkmak büyük nimetmiş bileydim kandildede kalkar rahat tutardım..bi de öğlen 12ye kadar yatmak işin sırrı bunlar

hahahaha gerçekten komik oluo bu erkekler ve inatçı DDDDDDD inş.güzel ebeveynler oluruz terbiyeli evlatlar nesiller yetiştiririz.bana müsade iftar sa.i yaklaşıo son hazırlıklarımı tamamlim h.akşamlr herkese

Slm kiZlar nasılsiniz ben oruç tutuyorum Canim Iim şimdilik bebiste kimildiyo içerde hissediyorum bütün gün yattığım için enerji sarf etmediğim için açıklığımı çok hissetmiyorum :))

kızlar maaşallah size.Allah kolaylık versin.oruç olmanıza rağmen bu erken haftalarda bebeğin hareketlerini hisssetmenize resmen imrendim.Allah cümlemizin yavrusunu esirgesin

bende tutmuyorum ( nasılmış bebişin canım cinsiyet bellimi:))

cnm bebiş iyiymiş haraketli çok ama cinsiyetini göstermio bacaklarıni kapalı tutuo göremedik malaseff yani hala meraktayız anlıcan birde bebeğin eşinde aşağı dogru bi eğiklik var sanki cocugu sıkıstırıo gibi bi görüntü var dedi doktor ama içini sıkma göz renglerinin insanlara göre farklı olması gibi genetik bir durum olabilir ama takibe alıcam seni dedi onun dısındakı hersey normal ama dedi bide 3lü test yaptık haftaya cuma cıkıcak sonuc ALLAHIM HAYIRLI SAGLIKLI EVLAT VERSİN

slm kızlarbugun oruc tuttm aclık umrumda bıle degıldı ama su varya ben normaldede cok su ıcen bırı olarak cok zorlandım sızde durumlr neydı..

bende dun bebegımı ılk defa hıssettm erken degıl teprenmesı icın degışıyo tabıkı bende 14 haftamdayım

ben de tutuyorum bugün açlık değil de midem çok bulanıyor bir de başım dönüyor. yarın tutmamayı düşünüyorum. ama 1 gün de olsa ramazanı hissetmek güzel

Ben de doğma büyüme Avcılarlıyım, biz de mahallemizdeki bir türlü bitmeyen inşaatlardaki inşaatçılardan korkardık, benim eşimin mesleği de inşaat üzerine Ne çok ortak noktamız varmış

Gününü oruçlu geçiren arkadaşların Allah oruçlarını kabul etsin.. Oruçlunun sevabı dünya hesaplarının dışında, kişiye özel verilecekmiş. Sizlerin oruçları kim bilir ne kadar sevimlidir Allah katında..
Kuzular, birkaç gündür misafir vs derken çok giremedim.. Özlemişim sizleri.. Şimdi de çocuklarımı uyuttum, beş dakika ne var ne yok bakayım dedim...Çok yorulmuşum, tabanlarım acıyor. Dayanamaz uyurum herhalde... Yarın nasipse görüşürüz..
Haydi hepinize hayırlı geceler, tatlı rüyalar...

merhaaba kızlar bugün doktorumuzu bulduk sonunda ve gittik ikili test için neredeyse geç kalmak üzereydim

ense kalınlığı1,6 mm çıktı
kan verdim
cinsiyetini görebiliyormusunuz dedim
iki bacak arasında bir kücuk leblebi gösterdi doktor
benim gördğümü sizde görüyormusunuz dedi
göbek bağı oalbilirmi dedim
yok dedi göbek bağını renklendirdi kırmızıyla tekrardan alttan bacak arasına baktı
yok dedi bu göbek bağı olsaydı kırmızı görünürdü dedi
ve bütün bunlar olurken cinsiyetini merak eden eşim
bunları heyecandan görememiş iyimi,

iyi geceler arkadaşlar... çooook mutluyum.. doktordan geldik. testimizi gösterdik. hiçbir sorun yok sonuçlar çook güzel dedi doktorum.:) çok şükür yarabbim.. bir de bebşin pipisini göremiyyorum ama kız da demiyorum dedi 2 hafta sonra tekrar gidicez bakalım.. hayırlısı sağlıklı olsun inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…