2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

vayy iyyimiş ozaman ne biliyim benim 5 dk da çlçtüğü için bana uzun geldi :)
aynen ya benimkide kızıyodu bak ilgilenmezse gönderirse değiştrcez doktru die ilk başta

devlet hastahanesine ilk gittiğimizde eşimde giriyodu içeri bilmiyodu girilmiceni yüzüne kapandı kapı
çıkınca ne gülmüştüm ya delimi bunlar ya dedi :))
bende devlette almıyolar eşleri dedim oda ben bebeğimi göremicemmi yani dedi
ya umarım öledir sende riskim çok düşük deyince dedim oh normal benimkide aslında doktor temiz dedi ama neden bukadar paniğiz yaa
allaha şükürler olsun
ee özledeki doktoruna ne zaman gidiceksin

çok .çok sağoll..dr umdan çok memnunum ,ben evlenince avcılara geldiğim için bi tek avcılar hospital medicanayı biliyordıum,dr çok şükür buldum buldum
;ama insan burda okuyunca içim içimi yedi ,aslında çok kafaya takmamak herşeyi incelelemek lazım ,druma güveniyorum ama içime kurt düşmüştü,inan seni tanımasam bile bu kadar demen yeterli oldu...

:)
burdada artık zaten hastane yorumlarını okumucam ,sıkıntı yapıyorum sonra ,evham,belkide hamilelikten dolayı

hoşgeldiniz :)) saolun sizede hayrlı hamilelikler olsun inş..siz buraya yazarken ne tesadüftr ki bende sizin sayfanıza bi göz attım besyo vardı o nerelerde kaldı ona bakmak için uğradım bizim sayfaya geri döndüğümde sizin yazınızı gördüm enteresan oldu:)

Son düzenleme:
gebelik ile ilgili kusra gitmek isteyenler var ise avcılar hospital ve madicana gebelik eğitimi veriyormuş...
ohh yeeee

aslında başkalarının sölediklerine çok takmamak lazım cnm çünkü herkezin doktordan ve hastaneden bekledikleri farklı ben sadece sağlıklı sıhatli bebeğimi kucağıma almak istiyorum doktoruma güveniyorum gerisi boş :)) sende doktoruna güven duymuşsundur ameikan hastanesinde doğum 15 bini buluyo okadar para veriyoplar ama aksilik olucaksa ordada oluyo sen içini ferah tut cnm :))
bu arada bende senin gibi evlenince avcılara taşınanlardanım :))

Son düzenleme:

seni merak ettik sabredenler klubünde, dedim ki gidip bir topiğine bakıyım, belki yazmıştır. çok şükür iyi haberler almışsın. inşallah gelişimi sorunsuz devam eder. hadi Allaha emanet ol

bu 148 tl 3 lü tarama testi mi oluor acaba ; dr gittiğimde bana testleri vericekte ,bilgim olsun ;148 tl oldukça uygun...

ben de özel hastaneye gidiyorum geçen hafta bebeğimiz totosunu dönmediği için ense kalınlığını ölçememişti doktor haliyle 2li testte yapılmadı darısı bu pazara artık Eşim artık 300-500 neyse veririz başka yere gidip uğraşmaya gerek yok dedi. Eltim de hamile, bizim gittiğimiz hastanede yaptırdı sorduk onlara 55 lira dedi hem özel hastane olduğu için hem de burda hep 100 üstü rakamlar duyduğum için ben şok oldum 3lü de farklı değildir herhalde

Son düzenleme:

evet cnm bende hemen hemen o kadar verdim burdaki fiyatları duyunca bende sasırıyorum benim tahlillerimde yine ist a gitti orda bakıldı bizimki neden bu kadar uygun bilmiyorum

evet cnm bende hemen hemen o kadar verdim burdaki fiyatları duyunca bende sasırıyorum benim tahlillerimde yine ist a gitti orda bakıldı bizimki neden bu kadar uygun bilmiyorum

bütün hastaneler aynı yere yolluyorlarmış zaten sadece kargo parası veriyorlar bu uçuk fiyatlar nedendir bilmiyorum :26:

Selam.ramazanin ilk gunü çok güzel gidiyor tabii annemlerdeyim annem yapıyor herseyi.pazar gunü eve donüyorum hem is hem oruç biraz daha zor olur ama Rabbim yardim eder.simdilik ne aciktim nede susadım ama zaten normaldede yemeklerde aram yoktur suda az icerim.benim bebis bu günlerde çok hareketlendi maşallah.gecen hafta günde 1-2 kere hissediyordum artık daha sık hareket ediyor. Hatta bazen donüyor içeride.tabii tecrübeli oldugum için her hareketini anlıyorum.nede olsa 4.:)))

Canım çok sevindim. Bu son olsun. Allah bir daha üzüntü göstermesin hiçbirimize...

Slm kiZlar nasılsiniz ben oruç tutuyorum Canim Iim şimdilik bebiste kimildiyo içerde hissediyorum bütün gün yattığım için enerji sarf etmediğim için açıklığımı çok hissetmiyorum :))

hadi bakalım gözün aydın..Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..bu arada geçmiş olsun..dikkat et kendine canım..

sağol canım

sorma canım iyiki burası var ne güzel destek oluyoruz birbirimize...

nar suyu ha tamam bunu da not edelim
inşallah değişmez cinsiyeti zira annem herkese erkek dedi işin sonunda millete laf anlatmak da var

inşallah sağ salim doğarlar da keseriz Allah kısmet ederse...,
vallahi sorma gaynana olacaz

zeynepfazcımm senın oğlusu da ekleıdm lısteye :)

canım gecmıs olsun ınsallah kanaman devam etmez.... Ekledım :)

ayy sağol tezesi

canım benim çok sevindim dr bir şey yok demesi de güzel bakarsın sorun falan çıkmaz boşuna üzülmüş olursun ama olsun buna da şükür...

çooooook önemli bunlar hem de çok gerçekten benim de çocukken başıma bir iki olay gelmişti böyle çok şükür büyük şeyler değil ama hala hatırlarım, çok da korkarım çocuklarımın başına bir şey gelir diye kız ya da erkek çocuklara çok iyi sahip olmak gerekiyor insanlar sapık ruhlu olabiliyor malesef...

tuğba saol canım,valal heran senin doktoruna bile geçebilirim...avcılarda çok uzak sayılmaz,ben büyükçekmecedeyim..

Canım merhaba. Ben de büyükçekmeceye yeni taşındım. Benim doktorum Yedikule'de. Oraya gitmem burdan zor olucak gibi. Senin burda hangi hastaneye gidiyorsun.

hadi bakalım gözün aydın..Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..bu arada geçmiş olsun..dikkat et kendine canım..

sağol canım

sorma canım iyiki burası var ne güzel destek oluyoruz birbirimize...

nar suyu ha tamam bunu da not edelim
inşallah değişmez cinsiyeti zira annem herkese erkek dedi işin sonunda millete laf anlatmak da var

inşallah sağ salim doğarlar da keseriz Allah kısmet ederse...,
vallahi sorma gaynana olacaz

zeynepfazcımm senın oğlusu da ekleıdm lısteye :)

canım gecmıs olsun ınsallah kanaman devam etmez.... Ekledım :)

ayy sağol tezesi

canım benim çok sevindim dr bir şey yok demesi de güzel bakarsın sorun falan çıkmaz boşuna üzülmüş olursun ama olsun buna da şükür...

çooooook önemli bunlar hem de çok gerçekten benim de çocukken başıma bir iki olay gelmişti böyle çok şükür büyük şeyler değil ama hala hatırlarım, çok da korkarım çocuklarımın başına bir şey gelir diye kız ya da erkek çocuklara çok iyi sahip olmak gerekiyor insanlar sapık ruhlu olabiliyor malesef...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…