2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım dr uzun uzun kontrol ediro bebgın damarları krodon damarları plasenta incelıo tek tek tabıı kı zmana alıo
öle ölçüm alıp gecmıo en uygun konumunu beklıo ayarlıyo öyle yani..şnsan muayene uzun sürüo die sevınır ılgılenıo die
manyak işte bagırıo kızo bi de dr a heyallah ım ya :) koca goturmıceksın devlet hastanesıne ciddi söyluyorum
tek basıan gıdıceksın :)

canım normal çıkmış ya zaten bu testler risk gosterıokı rıskın az çıkmış bence amnıyoya fln gerek yok
kafanı bulandırmaısn bazı dr ları cidden anlayamıyorum :KK31:

vayy iyyimiş ozaman ne biliyim benim 5 dk da çlçtüğü için bana uzun geldi :)
aynen ya benimkide kızıyodu bak ilgilenmezse gönderirse değiştrcez doktru die ilk başta
:KK1:
devlet hastahanesine ilk gittiğimizde eşimde giriyodu içeri bilmiyodu girilmiceni yüzüne kapandı kapı :KK52::KK52:
çıkınca ne gülmüştüm ya delimi bunlar ya dedi :))
bende devlette almıyolar eşleri dedim oda ben bebeğimi göremicemmi yani dedi :KK1::KK1:
ya umarım öledir sende riskim çok düşük deyince dedim oh normal benimkide aslında doktor temiz dedi ama neden bukadar paniğiz yaa:KK53:
allaha şükürler olsun
ee özledeki doktoruna ne zaman gidiceksin

cnm benim sölediğim fiyatlar avcılarhospitale ait medical parkta normal 2500 sezeryan 3000 :)) cnm avcılar hospitalin nesi kötü bilmiyorum ama benim görümcemler hastane ve doktor konusunda çok titizdirler kendisi jfk da doğum yapmıştı hemde özel doktor getirterek ama daha sonra avcılar hospitalde gözü kapalı kendi 2 kez ve eşi 2 kez ameliyat oldu başhekimine kadar bütün doktorları tanıyolar onlara güveniyorum oyuzden doğumumuda orda yapıcam
çok .çok sağoll..dr umdan çok memnunum ,ben evlenince avcılara geldiğim için bi tek avcılar hospital medicanayı biliyordıum,dr çok şükür buldum buldum
;ama insan burda okuyunca içim içimi yedi ,aslında çok kafaya takmamak herşeyi incelelemek lazım ,druma güveniyorum ama içime kurt düşmüştü,inan seni tanımasam bile bu kadar demen yeterli oldu...

:)
burdada artık zaten hastane yorumlarını okumucam ,sıkıntı yapıyorum sonra ,evham,belkide hamilelikten dolayı

Kızlar şubat 2013 annelerinden geliyorum :)) hepinize mutlu sağlıklı hamilelikler inşallah :)) ne güzel ya cinsiyetler falan belli olmaya başlamış, sabırsızlıkla bekliyoruz biz de, alışverişler başlasın diye :))

hoşgeldiniz :)) saolun sizede hayrlı hamilelikler olsun inş..siz buraya yazarken ne tesadüftr ki bende sizin sayfanıza bi göz attım besyo vardı o nerelerde kaldı ona bakmak için uğradım bizim sayfaya geri döndüğümde sizin yazınızı gördüm enteresan oldu:)

Son düzenleme:
gebelik ile ilgili kusra gitmek isteyenler var ise avcılar hospital ve madicana gebelik eğitimi veriyormuş...
ohh yeeee:p

çok .çok sağoll..dr umdan çok memnunum ,ben evlenince avcılara geldiğim için bi tek avcılar hospital medicanayı biliyordıum,dr çok şükür buldum buldum
;ama insan burda okuyunca içim içimi yedi ,aslında çok kafaya takmamak herşeyi incelelemek lazım ,druma güveniyorum ama içime kurt düşmüştü,inan seni tanımasam bile bu kadar demen yeterli oldu...

:)
burdada artık zaten hastane yorumlarını okumucam ,sıkıntı yapıyorum sonra ,evham,belkide hamilelikten dolayı

aslında başkalarının sölediklerine çok takmamak lazım cnm çünkü herkezin doktordan ve hastaneden bekledikleri farklı ben sadece sağlıklı sıhatli bebeğimi kucağıma almak istiyorum doktoruma güveniyorum gerisi boş :)) sende doktoruna güven duymuşsundur ameikan hastanesinde doğum 15 bini buluyo okadar para veriyoplar ama aksilik olucaksa ordada oluyo sen içini ferah tut cnm :))
bu arada bende senin gibi evlenince avcılara taşınanlardanım :))

Son düzenleme:
Canım çok şükür evet temız cıktı test :) riskim yuksek fln diil yani :)

dr artist zaten canım gecen hafta bi kadının kocası dr muayeneıs uzun suruo die kavga cıakrttı dr da dedıkı beyfendı

tarama yapıyoruz evet 20-40 dk sürüo dedi ciddende öle idi ama adam neymıs bekelyemzmıs falan filan dr dediki

sesınız cıkarsa eısnıze bakmıcam adam gene bagırdı fln guvenlıgı cagırıp attırdılar kadın gedlı nolur affedın fln özür diledi

ama dr bakmıyorum bakmıycam o kadar dedi...adam haketti de yazık kadına üzüldüm ya işte sonuc olrk artist :KK70:

dr amnıyosentezın adını bile almadı agzına o derece...bence sneınkıde temzıdır canım

ama madem temız nıye amnıyo ıster mısın diye soruyo kıl ya Allah Allah kendım emin olmayınca karar verecek olsam

doktora niye gıdeyım dımı yanı...canım bence takma sen onları kafaya degerleri yaz bakaım rısk degerlerını merak ettım :)

seni merak ettik sabredenler klubünde, dedim ki gidip bir topiğine bakıyım, belki yazmıştır. çok şükür iyi haberler almışsın. inşallah gelişimi sorunsuz devam eder. hadi Allaha emanet ol :KK3::KK3::KK3:

bu 148 tl 3 lü tarama testi mi oluor acaba ; dr gittiğimde bana testleri vericekte ,bilgim olsun ;148 tl oldukça uygun...

ben de özel hastaneye gidiyorum geçen hafta bebeğimiz totosunu dönmediği için ense kalınlığını ölçememişti doktor haliyle 2li testte yapılmadı darısı bu pazara artık :KK1: Eşim artık 300-500 neyse veririz başka yere gidip uğraşmaya gerek yok dedi. Eltim de hamile, bizim gittiğimiz hastanede yaptırdı sorduk onlara 55 lira dedi hem özel hastane olduğu için hem de burda hep 100 üstü rakamlar duyduğum için ben şok oldum :KK1: :KK52: 3lü de farklı değildir herhalde

Son düzenleme:
ben de özel hastaneye gidiyorum geçen hafta bebeğimiz totosunu dönmediği için ense kalınlığını ölçememişti doktor haliyle 2li testte yapılmadı darısı bu pazara artık :KK1: Eşim artık 300-500 neyse veririz başka yere gidip uğraşmaya gerek yok dedi. Eltim de hamile, bizim gittiğimiz hastanede yaptırdı sorduk onlara 55 lira dedi hem özel hastane olduğu için hem de burda hep 100 üstü rakamlar duyduğum için ben şok oldum :KK1: :KK52: 3lü de farklı değildir herhalde

evet cnm bende hemen hemen o kadar verdim burdaki fiyatları duyunca bende sasırıyorum benim tahlillerimde yine ist a gitti orda bakıldı bizimki neden bu kadar uygun bilmiyorum

evet cnm bende hemen hemen o kadar verdim burdaki fiyatları duyunca bende sasırıyorum benim tahlillerimde yine ist a gitti orda bakıldı bizimki neden bu kadar uygun bilmiyorum

bütün hastaneler aynı yere yolluyorlarmış zaten sadece kargo parası veriyorlar bu uçuk fiyatlar nedendir bilmiyorum :26:

Selam.ramazanin ilk gunü çok güzel gidiyor tabii annemlerdeyim annem yapıyor herseyi.pazar gunü eve donüyorum hem is hem oruç biraz daha zor olur ama Rabbim yardim eder.simdilik ne aciktim nede susadım ama zaten normaldede yemeklerde aram yoktur suda az icerim.benim bebis bu günlerde çok hareketlendi maşallah.gecen hafta günde 1-2 kere hissediyordum artık daha sık hareket ediyor. Hatta bazen donüyor içeride.tabii tecrübeli oldugum için her hareketini anlıyorum.nede olsa 4.:)))

gösterdım canım tertemız sonuclarımm :) doktor su an ıcın problem yok takıp edicez dedi

ayrıntılı usg ıcın gun verdi böyle :) sağol :)

oo hayırlı olsun kızcen canım sağlıkla gelsın :)

Canım çok sevindim. Bu son olsun. Allah bir daha üzüntü göstermesin hiçbirimize...

Slm kiZlar nasılsiniz ben oruç tutuyorum Canim Iim şimdilik bebiste kimildiyo içerde hissediyorum bütün gün yattığım için enerji sarf etmediğim için açıklığımı çok hissetmiyorum :)):KK34:

hadi bakalım gözün aydın..Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..bu arada geçmiş olsun..dikkat et kendine canım..

sağol canım

Allah kolaylık versin canım ya, sen bence eşyaları topla, iş bitene kadar çevrendeki en yakın tanıdığa firar et :KK66:

Hayırlı olsun tebrik ederim canım, inşallah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız.

Ne güzel, iyi ki burası var. Adım adım hep beraber hikâyelerimizi paylaşıyoruz. Birbirimizi görmesek de sanki gözlerimizin önünde bebişlerimizle ilgili her adımı izliyoruz ve onlar her geçen gün biraz daha büyüyorlar. Allah nasip ederse bundan bir yıl sonra da buraya yazıyor olacağız düşünsenize. :KK16: Kimbilir neler değişecek hayatımızda...

sorma canım iyiki burası var ne güzel destek oluyoruz birbirimize...

bunları pek çok kişi bilmio arkadaşım her nedense yayılmamış 1 sünnet..akika kurbanınıda kıza 1 erkeğe 2kurban kesmek gerekir..inş.hepimiz hepsini yapabiliriz o esnada aklımıza gelir unutup gitmeyiz evde !! bi de nar suyu bebekte gaz sancısını kesiomuş doğar doğmaz 1 damla narsuyu vermek bebekte gaz problemlerini ortadan kaldırıomuş..bunu yapmayı çok istiorum oğlumda çok çektik çünkü bunda olmaz inş..
kanamanda geçer inş.veeee asıl konu;maşşaallah subhanallah rabbim hayrlı etsin hayrlı evlat olsun inş. gözünüz aydın..isteyen herkese versin rabbim amin :KK70: 15 haftalık olmuş daha ne değişcek cinsiyeti ya

nar suyu ha tamam bunu da not edelim
inşallah değişmez cinsiyeti zira annem herkese erkek dedi işin sonunda millete laf anlatmak da var :KK1:

hımm kardesıme hafız gelmsıtı canım okumaya :) cd dende dınletılır tabıı :)

maşallahh sübhnallah canım bebıse

kanaman daha fazla sürmez ınsallah canım dinlen mutlaka bol bol izin verılmesı ıı olmus

sen de erkek anası oalcan hee sizi gidi gaynanalar siziiiiii :KK9:

bu araada ben de akika kurbanı kesmeyı dusunuyorum kız için bir tane erkek için iki tane kesiliyor yalnız

durumunuz yoksa ılkını doğunca kesıyorsunuz ıkıncısını de müsait olunca :)

inşallah sağ salim doğarlar da keseriz Allah kısmet ederse...,
vallahi sorma gaynana olacaz :KK1:

zeynepfazcımm senın oğlusu da ekleıdm lısteye :)

canım gecmıs olsun ınsallah kanaman devam etmez.... Ekledım :)

ayy sağol tezesi :KK16:

kızlar geldım doktordan evet testım cidden de temız cıkmıs doktor tamam sorun yok dedi ama nası hanı damarında sorun vardı dedım

ya var ama ıkılın temız cıktı ya tamam ayrıntılı zamanın gelsın 23 hafta o zaman tekrar kontrol edicez su anda gelısıyor buyyo

degerler ıyı önde gıdıyo belkı de düzelicek bılemeyız takıp edicez dedı bu kafdar mı yanı dedım evet bu kadar e ama hanı önemlı ciddi değil mi dedım

evet önemlıde su an ıcın sorun yok ancak takıple devam edıcez için rahat olsun su an bu duruma sorun var dıyemıyorum yanı ok mi dedi

evet de benım kafam karıstı dedım doktor da tabıı azbucuk sınrılendı :) dedım ama bana da hak verın sımdı ciddi oldugu söylenıo sonrada

su an ıcın sorun yok denıo ben hangısıne ınanıcam dedım doktorda bak tekrar edıyorum su an ıcın ıkılı kan sonucun da temız cıktıgı ıcın

sorun yok kan sonucunda rısk olsaydı o zaman tamam problem ama su an yok takıp edicez tamam mı dedi iyi deıdm ben de ama kafam hala karısık :S

neyse sonucta ne olursa olsun pozitif dusunmem gerekıyo ben gene normal sekılde devam edıyorum ama bı tane dr buldum randevu almaya calısıyroum

eger memnun kalırsam bundan soınra onunla devam etmeyı dusunuyorum bakalım....şöle doğru duzgun bı acıklama beklıo ınsan neysem eve geldım dus

aldım sımdı ıse gıdıcem kızlar öptüm çok :) genel olrk durum ıyı ınsallah buna ragmen daha da ıyı olur

canım benim çok sevindim dr bir şey yok demesi de güzel bakarsın sorun falan çıkmaz boşuna üzülmüş olursun ama olsun buna da şükür...

cidden canım ya bizde sokkata oynayarak büyüdük ama sımdı olsa nası salarım cocugumu dısarı bılmıyorum

sitede fln olmak laızm sizin gibi yoksa zor...ben kucukken 6-7 yaslarıdnaydım sanırırm o ara İstanbula bi sapık dadanmıstı

çocukları sıksıtırıomus annemelr uyarmsıtı bizi dıkkat edın diye bızde cocukluk süt kardesım ve kızkardesımle beraber

biri bişey derse alırsa bizi naparız diye plan yapioduk saklancak yer bile bulmsutuk...çokşükür basımzıa bişey gelmedi

ama çok sıkıntılı bi durum ya Allah başa vermesın canım...şu videodakı https://www.facebook.com/photo.php?v=452259764784144

eğitimi yaptırmak lazım cocukalra çok ama çok önemli

çcoukalr böle bişeyler karsılassalar dahı aileleirnden cevrelerınden korkup bişey dıyemıolar onalr aguven vermek ve bize

hersyeı anlatamsını sağlamalıyız

çooooook önemli bunlar hem de çok gerçekten benim de çocukken başıma bir iki olay gelmişti böyle çok şükür büyük şeyler değil ama hala hatırlarım, çok da korkarım çocuklarımın başına bir şey gelir diye kız ya da erkek çocuklara çok iyi sahip olmak gerekiyor insanlar sapık ruhlu olabiliyor malesef... :KK19:

tuğba saol canım,valal heran senin doktoruna bile geçebilirim...avcılarda çok uzak sayılmaz,ben büyükçekmecedeyim..

Canım merhaba. Ben de büyükçekmeceye yeni taşındım. Benim doktorum Yedikule'de. Oraya gitmem burdan zor olucak gibi. Senin burda hangi hastaneye gidiyorsun.

hadi bakalım gözün aydın..Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..bu arada geçmiş olsun..dikkat et kendine canım..

sağol canım

Allah kolaylık versin canım ya, sen bence eşyaları topla, iş bitene kadar çevrendeki en yakın tanıdığa firar et :KK66:

Hayırlı olsun tebrik ederim canım, inşallah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız.

Ne güzel, iyi ki burası var. Adım adım hep beraber hikâyelerimizi paylaşıyoruz. Birbirimizi görmesek de sanki gözlerimizin önünde bebişlerimizle ilgili her adımı izliyoruz ve onlar her geçen gün biraz daha büyüyorlar. Allah nasip ederse bundan bir yıl sonra da buraya yazıyor olacağız düşünsenize. :KK16: Kimbilir neler değişecek hayatımızda...

sorma canım iyiki burası var ne güzel destek oluyoruz birbirimize...

bunları pek çok kişi bilmio arkadaşım her nedense yayılmamış 1 sünnet..akika kurbanınıda kıza 1 erkeğe 2kurban kesmek gerekir..inş.hepimiz hepsini yapabiliriz o esnada aklımıza gelir unutup gitmeyiz evde !! bi de nar suyu bebekte gaz sancısını kesiomuş doğar doğmaz 1 damla narsuyu vermek bebekte gaz problemlerini ortadan kaldırıomuş..bunu yapmayı çok istiorum oğlumda çok çektik çünkü bunda olmaz inş..
kanamanda geçer inş.veeee asıl konu;maşşaallah subhanallah rabbim hayrlı etsin hayrlı evlat olsun inş. gözünüz aydın..isteyen herkese versin rabbim amin :KK70: 15 haftalık olmuş daha ne değişcek cinsiyeti ya

nar suyu ha tamam bunu da not edelim
inşallah değişmez cinsiyeti zira annem herkese erkek dedi işin sonunda millete laf anlatmak da var :KK1:

hımm kardesıme hafız gelmsıtı canım okumaya :) cd dende dınletılır tabıı :)

maşallahh sübhnallah canım bebıse

kanaman daha fazla sürmez ınsallah canım dinlen mutlaka bol bol izin verılmesı ıı olmus

sen de erkek anası oalcan hee sizi gidi gaynanalar siziiiiii :KK9:

bu araada ben de akika kurbanı kesmeyı dusunuyorum kız için bir tane erkek için iki tane kesiliyor yalnız

durumunuz yoksa ılkını doğunca kesıyorsunuz ıkıncısını de müsait olunca :)

inşallah sağ salim doğarlar da keseriz Allah kısmet ederse...,
vallahi sorma gaynana olacaz :KK1:

zeynepfazcımm senın oğlusu da ekleıdm lısteye :)

canım gecmıs olsun ınsallah kanaman devam etmez.... Ekledım :)

ayy sağol tezesi :KK16:

kızlar geldım doktordan evet testım cidden de temız cıkmıs doktor tamam sorun yok dedi ama nası hanı damarında sorun vardı dedım

ya var ama ıkılın temız cıktı ya tamam ayrıntılı zamanın gelsın 23 hafta o zaman tekrar kontrol edicez su anda gelısıyor buyyo

degerler ıyı önde gıdıyo belkı de düzelicek bılemeyız takıp edicez dedı bu kafdar mı yanı dedım evet bu kadar e ama hanı önemlı ciddi değil mi dedım

evet önemlıde su an ıcın sorun yok ancak takıple devam edıcez için rahat olsun su an bu duruma sorun var dıyemıyorum yanı ok mi dedi

evet de benım kafam karıstı dedım doktor da tabıı azbucuk sınrılendı :) dedım ama bana da hak verın sımdı ciddi oldugu söylenıo sonrada

su an ıcın sorun yok denıo ben hangısıne ınanıcam dedım doktorda bak tekrar edıyorum su an ıcın ıkılı kan sonucun da temız cıktıgı ıcın

sorun yok kan sonucunda rısk olsaydı o zaman tamam problem ama su an yok takıp edicez tamam mı dedi iyi deıdm ben de ama kafam hala karısık :S

neyse sonucta ne olursa olsun pozitif dusunmem gerekıyo ben gene normal sekılde devam edıyorum ama bı tane dr buldum randevu almaya calısıyroum

eger memnun kalırsam bundan soınra onunla devam etmeyı dusunuyorum bakalım....şöle doğru duzgun bı acıklama beklıo ınsan neysem eve geldım dus

aldım sımdı ıse gıdıcem kızlar öptüm çok :) genel olrk durum ıyı ınsallah buna ragmen daha da ıyı olur

canım benim çok sevindim dr bir şey yok demesi de güzel bakarsın sorun falan çıkmaz boşuna üzülmüş olursun ama olsun buna da şükür...

cidden canım ya bizde sokkata oynayarak büyüdük ama sımdı olsa nası salarım cocugumu dısarı bılmıyorum

sitede fln olmak laızm sizin gibi yoksa zor...ben kucukken 6-7 yaslarıdnaydım sanırırm o ara İstanbula bi sapık dadanmıstı

çocukları sıksıtırıomus annemelr uyarmsıtı bizi dıkkat edın diye bızde cocukluk süt kardesım ve kızkardesımle beraber

biri bişey derse alırsa bizi naparız diye plan yapioduk saklancak yer bile bulmsutuk...çokşükür basımzıa bişey gelmedi

ama çok sıkıntılı bi durum ya Allah başa vermesın canım...şu videodakı https://www.facebook.com/photo.php?v=452259764784144

eğitimi yaptırmak lazım cocukalra çok ama çok önemli

çcoukalr böle bişeyler karsılassalar dahı aileleirnden cevrelerınden korkup bişey dıyemıolar onalr aguven vermek ve bize

hersyeı anlatamsını sağlamalıyız

çooooook önemli bunlar hem de çok gerçekten benim de çocukken başıma bir iki olay gelmişti böyle çok şükür büyük şeyler değil ama hala hatırlarım, çok da korkarım çocuklarımın başına bir şey gelir diye kız ya da erkek çocuklara çok iyi sahip olmak gerekiyor insanlar sapık ruhlu olabiliyor malesef... :KK19:

X