2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
merhaaba kızlar bugün doktorumuzu bulduk sonunda ve gittik ikili test için neredeyse geç kalmak üzereydim

ense kalınlığı1,6 mm çıktı
kan verdim
cinsiyetini görebiliyormusunuz dedim
iki bacak arasında bir kücuk leblebi gösterdi doktor
benim gördğümü sizde görüyormusunuz dedi
göbek bağı oalbilirmi dedim
yok dedi göbek bağını renklendirdi kırmızıyla tekrardan alttan bacak arasına baktı
yok dedi bu göbek bağı olsaydı kırmızı görünürdü dedi
ve bütün bunlar olurken cinsiyetini merak eden eşim
bunları heyecandan görememiş iyimi,

maşallah prensine allah analı babalı büyütsün paşalar çoğalıyoooo:emir_bebek:

merhaaba kızlar bugün doktorumuzu bulduk sonunda ve gittik ikili test için neredeyse geç kalmak üzereydim

kan verdim
yok dedi göbek bağını renklendirdi kırmızıyla tekrardan alttan bacak arasına baktı

cnm cok sevindimm ALLAH BAĞIŞLASIN oğlusunu:)

ben de tutuyorum bugün açlık değil de midem çok bulanıyor bir de başım dönüyor. yarın tutmamayı düşünüyorum. ama 1 gün de olsa ramazanı hissetmek güzel :KK49:

Bende de 3 ten sonra acaip halsizlik oldu oğlanın peşinde koşmakta zorlandım ama yine de umduğumdan iyi geçti. Ben de yarın tutmayı düşünmüyorum 3-4 günde bir tutarsam hem bebeğe bir zararı olmaz hem de dediğin gibi ramazanı hissetmiş olurum diye düşünüyorum. herkese iyi geceler

sağolasın canım allah razı olsun ...yani seninki ne ne dedi doktor canım normlami test sonucun

bu testlerde zaten risk yok bebek down sendromlu değil diye birsey söylemiyorlar.risk yüzedesine bakıyorlar.benim doktorum 250 de yada 300 de 1 olan kadınlar risk grubu yüksek olan kadınlardr dedi onlara farklı testler uygularız dedi.ben risk grubu en düşük grubum çok şükür.seninkinide 250 lerle kıyaslarsak eğer sende bi hayli düşük gruptasın.cut off değerinin altında demekte bunu anlatıoyr zaten bizm dr ayrıntılı bir şekilde anlatmıştı bunu bize

kan verdim

canım ense kalınlığı bir hayli paşanın.hadi gözün aydın

kızlar eşime hararetli hareretli bişey analtıyodum içerden bi mınık bişi oldu he ne oldu hö bişi oldu olmusum

ay daha erken 15 hafatada ama bebeıs hareektıne benzıodu çok şaşırdım beklemıyodum hıc sus be kadın demek ıcın

daha fazla bekleyemedı cocuk o da haklı bişi demıyorum :KK9:

ilk gebelık harıcı daha erken hıssedılıo zatende :) o değilsede hayırlısı güzel oldu :)

hissetmiişsndr canım ya bazıları erken sinyal gönderiyr bende çok dinliyorum dokunuoyrm bazen dürtüyorum ama yok :)

Bende de 3 ten sonra acaip halsizlik oldu oğlanın peşinde koşmakta zorlandım ama yine de umduğumdan iyi geçti. Ben de yarın tutmayı düşünmüyorum 3-4 günde bir tutarsam hem bebeğe bir zararı olmaz hem de dediğin gibi ramazanı hissetmiş olurum diye düşünüyorum. herkese iyi geceler

asıl orucu açtııktan sonra fena olum ben ya. başım midem fena :KK43:

Ben de doğma büyüme Avcılarlıyım, biz de mahallemizdeki bir türlü bitmeyen inşaatlardaki inşaatçılardan korkardık, benim eşimin mesleği de inşaat üzerine :KK52::KK52::KK52: Ne çok ortak noktamız varmış :KK9:

aynen bitmek bilmedi :KK70: hangi mahalledeydinz biz denizköşklerdeydik

iyi geceler arkadaşlar... çooook mutluyum.. doktordan geldik. testimizi gösterdik. hiçbir sorun yok sonuçlar çook güzel dedi doktorum.:) çok şükür yarabbim.. bir de bebşin pipisini göremiyyorum ama kız da demiyorum dedi 2 hafta sonra tekrar gidicez bakalım.. hayırlısı sağlıklı olsun inş..:nazar:

güzelim gözün aydın çok şükr

iftar sonrası oruç hakkındaki düşüncemi ve halimi bende belirtim :) çok güzeldi çok rahattım çok yiyen ve çok su içen 1i olarak,4ten sonra hafif açlık hissi oldu sonra oda geçti gayet rahattım:nazar:inş.dier günleride aynı rahatlikla geçirirm..şimdide yatmadım sahuru bekliom :KK70:

başta ayşecim sevindim doktorunun söylediklerine ama sende haklısın bazen nedediklerini anlamıyorlar onlar ihtimal söylüyor ama biz ne zorluklarla bulduk minnaklarımızı

oruç tutanlar Allah Kabul etsin bizde hem teyzemizle dışardaydık iftarda hem onu bindirdik sahurda arıyacak bakalım inşallah molada olur

biz bugün sonucu aldık ama herkezin test açıklaması farklı gibi once yapılan yere çıktık ama hemşire bayan daha blğisayarda bakıp 37 yaş görünce risktesin anlatmışlardır dedi evet ama yaptırmak istemiyorum dedim amanın herşey kromozamlar belli oluyomuş ayrıntılı ult düşünüyorum dedim o sade dışı gösterir dedi sonuçlarım temiz pzt doktora göstereceğiz bana hemşire seni genetiğe yollarız orda amniyo için iyi ve kötü yönlerini anlatıcaklar dedi istemiyoruz düşük riskinden dedim sen kafandan hiç iğne yemedin mi dedi bende hayır dedim bu teste güvnme yaptır dedi bide 20ci haftada özürlü çıkarsa aldırırmısın dedi bu konuda büyük konuşamam ama aldırmam dedim yaptırma ozaman dedi ya madem yaş sınırı var temizde çıksa isticeksiniz drek 35yaş üstü amniyo deseler ya germeseler bizi bu arada 1.51 çıktı ense kalınlığı :nazar:
bide free beta bizim 50nin baya altı 26.8 aman doctor çıkıntı göremedim diyor ama burda açıklanana gore sapına kadar erkek ama kociş hala kız hayallleri kuruyor

kan verdim

çok güldüm eşinin durumuna hatta sonradan annemede anlattım,dio adam bana benziomuş belliki ultrasondan anlamıo ve heyecana takılmış bgözü başka 1şi görmemiş..cinsiyetide hayrlı olsun inş.

başta ayşecim sevindim doktorunun söylediklerine ama sende haklısın bazen nedediklerini anlamıyorlar onlar ihtimal söylüyor ama biz ne zorluklarla bulduk minnaklarımızı

oruç tutanlar Allah Kabul etsin bizde hem teyzemizle dışardaydık iftarda hem onu bindirdik sahurda arıyacak bakalım inşallah molada olur

biz bugün sonucu aldık ama herkezin test açıklaması farklı gibi once yapılan yere çıktık ama hemşire bayan daha blğisayarda bakıp 37 yaş görünce risktesin anlatmışlardır dedi evet ama yaptırmak istemiyorum dedim amanın herşey kromozamlar belli oluyomuş ayrıntılı ult düşünüyorum dedim o sade dışı gösterir dedi sonuçlarım temiz pzt doktora göstereceğiz bana hemşire seni genetiğe yollarız orda amniyo için iyi ve kötü yönlerini anlatıcaklar dedi istemiyoruz düşük riskinden dedim sen kafandan hiç iğne yemedin mi dedi bende hayır dedim bu teste güvnme yaptır dedi bide 20ci haftada özürlü çıkarsa aldırırmısın dedi bu konuda büyük konuşamam ama aldırmam dedim yaptırma ozaman dedi ya madem yaş sınırı var temizde çıksa isticeksiniz drek 35yaş üstü amniyo deseler ya germeseler bizi bu arada 1.51 çıktı ense kalınlığı :nazar:
bide free beta bizim 50nin baya altı 26.8 aman doctor çıkıntı göremedim diyor ama burda açıklanana gore sapına kadar erkek ama kociş hala kız hayallleri kuruyor

iigeceler nasılsınız 2mizden başka kimse yok:KK1: eşiniz kız mı istio??erkekler genel olarak,erkek çocuk ister enteresan

onlar delirmiş mi öle... bi kan tahlili bu kdrsa doğuma ne kdr isterler düşünemiyorum.. ben medical park ta profa gidiorum muayenesi 150 tl ikili teste de diğer kan idrar testlerine de para vermedim

medical hangi hast. gidiyorsun canım. Ben bahçelievler e devam ediyoru dr. dışarıdan geliyor dediler ve 300 Tl istediler benden de. 300 ü duyunca kan, muayene daha onları soramadım zaten :)))

kızlar eşime hararetli hareretli bişey analtıyodum içerden bi mınık bişi oldu he ne oldu hö bişi oldu olmusum

ay daha erken 15 hafatada ama bebeıs hareektıne benzıodu çok şaşırdım beklemıyodum hıc sus be kadın demek ıcın

daha fazla bekleyemedı cocuk o da haklı bişi demıyorum :KK9:

ilk gebelık harıcı daha erken hıssedılıo zatende :) o değilsede hayırlısı güzel oldu :)

ilahi Allah iyiliğini versin. Zayıf olanlar daha erken hissedebilirmiş zaten bebişin hareketlerini. Ben de çok istiyorum hareketlerini hissedebilmeyi ama bebiş çok hareketliyse bile önündeki yağ katmanlarından hareket geçirmez bir duvar oluşur sanırsam hihihih

Derugur sende benim gibi erkencisi:)benim sahurdan sonra uyku tutmadı aksamda erken yatmıştım.

Derugur sende benim gibi erkencisi:)benim sahurdan sonra uyku tutmadı aksamda erken yatmıştım.

evet canım ya uykum var aslında ama dönüp durdum uyuyamadım , salona geçtim tebdil-i mekanda ferahlık vardır diye ıııhhh. En iyisimi kalkıyım biraz pc bakıyım dedim. Ama gözler yanıyor şu an 2,5 dan beri ayakta olunca :)))

Benim cinsiyet belli değil daha maalesef. Daha doğrusu bu hafta rand. vardı gidemedim. Üşütmekten istifra, ishal falan derken anca kendime geldim 2 günde ( ben de literatüre girerim herhalde yazın ortasında üşütüp hasta olan biri olarak )

Hafta içi gidicem bakalım inşallah görürüz cinsiyetini de. Gerçi çok beklenen bir bebek olduğu için kız erkek hiiiiç mi hiç farketmez sağlıklı sıhhatli olsun yeter :)))

X