2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cnm nerde oturuyosun ben avcılar hospitalde yaptırdım 40 tl muayene 31 tl de kan testi için verdim doktorum Gönül Kazezoğlu yakınsa gidebilirsin 2 günede veriyolar sonucu :)
yakın canım ay valla nasıl ter bastı ...

çok saol hemn aldım notumu...randevu almam gerekiyor mu telefonla acaba ?

yakın canım ay valla nasıl ter bastı ...

çok saol hemn aldım notumu...randevu almam gerekiyor mu telefonla acaba ?

basmasın terler cnm benim :)) evet cnm ara 4442999 dan hemen bugüne verirler randevu hatta doktorumda iyidir :)) hatta sen böle diyince arayıp hemen 4 lü test fiyatınıda sordum doktorum 3 lüye gerek yok 4 lü yapalım dedi 16 agustosta 4 lüye gidicem onun içinde ücret yine 40 muayene 83 de tahlil :))

kızlar hastaneyi aradım ikili test randevusu için 359 tl dediler almadım randevu bu nedir yaaa

onlar delirmiş mi öle... bi kan tahlili bu kdrsa doğuma ne kdr isterler düşünemiyorum.. ben medical park ta profa gidiorum muayenesi 150 tl ikili teste de diğer kan idrar testlerine de para vermedim

evet canım Allah verecek ınan takmıom bısıyı kafama sadece doktorun muamelesı hosuam gıtmedı...

bend e cok merak edıyorum ya ama öğrenemdım bi türlü free betam 68 cıkmıs :) ne oluo

benım esım erkek hıssedıomus ama bana kız gibi gelıo :)

öle tabıı de ıste devlette olunca çok da bısı dıyemıyosun :) diklenıo o da zaten gıcık olduguna bakmıo gecen hafta bırının esı
kavga cıakrrttı bakmadı kadına bende aman o ultrasondn abaksında ben acıklamayı ansılsa yaptıraacak biri bulurum didim

evet canım öel dedi ama ıste ona da ınanamıyorum deıdkelrı dedıkelrını tutmuyo kı :) dediğin gibi
bi kelıme cok önemli ama böle yapıldıgı zaman doktora ınancını kaybedıo ınsan

bu doktor yanı perınatolog kanunı sultan suleymandakı perınat. benım zöelde baska dr um var ztaen o acıklamayı
bana yapmsıtı...ama orada bazı hastaların yanıdna doktor vardı onalrla girdi içeri fln doç muş muayenehaneıs varmış
bizzat ilgilendi özelde çok tutuyor die ücret kendısı de kanunıde calsıtıgı ıcın gereklı ıncelemelrı hastaneden yaptırtıyomus
bakalım ben de ona mı gıtsem dıyorum esımle konusalım da bi :)

kızlar hastaneyi aradım ikili test randevusu için 359 tl dediler almadım randevu bu nedir yaaa

caım çok pahalı yaa ben 29 mayıs hastanesini ve acıbadem ailem hastaneısnı (eski jfk )aradım senın ıcın fiyat alaım die

ama yoğunalr ggalıba kısme cıkmadı karsıma :S

arkadaşlar bu testler nasıl yapılıyor bilginiz var mı kan alıptamı kandan bakıyorlar yok sa başka bişimi..

ah ah o ayak yanması bendede var..benin evim kalebodur döşeli olduğundan soğuk soğuk taşlara basıyorum bu seferde üşütürüm diye korkuyorum..limon kolonyası bende çok kullanıyorum gerçekten iyi geliyor..ama malesef yinede kaşımaktan kollarımın içi hep yara oldu..ama ne yapayım çok kaşınıyor..

kuzuu genelde 2 test sonucundaki deger 50 den azsa erkek 50 den çoksa kız derler ama kesin diil olasılık :))

Ben sağa sola döne döne uyuyorum valla.Aynı pozisyondan sıkılıorum sürekli değiştiriorum kendmi.Bide sırt üstü yatmada çok rahat ediyorum arada öyle de yatıorum napıym yoksa dalamıorum bitürlü.
Ayşecim sen bilrsin belki bişiy sorcam.Ben uyurken illa kolumu göğsümün altına yada yastığımın altına koyuorum üzerine de başım geliyo.Yani illa kolumda bi ağırlık olmalı ya bedenim ya başım:) Böyle oluncada sabah uyandığımda kolum öyle uyuşmuş oluyorki sallaya sallaya 5 dakikada gelio kendine ancak.Bu durum da sakıncalı bişey olur mu canım?Uyuşması kan dolaşımı için sıkıntı yaratır mı?

tuğba saol canım,valal heran senin doktoruna bile geçebilirim...avcılarda çok uzak sayılmaz,ben büyükçekmecedeyim..

arkadaşlar bu testler nasıl yapılıyor bilginiz var mı kan alıptamı kandan bakıyorlar yok sa başka bişimi..

cnm bu testlerden kastın 2 li ise ultrasonda ense kalınlığını ölçüyolar ve kan alıp 2 değere bakıyor :))

tuğba saol canım,valal heran senin doktoruna bile geçebilirim...avcılarda çok uzak sayılmaz,ben büyükçekmecedeyim..

ben normalde bahçelievler medical parka gidiyıodum ama muayene ücretleri 120 tl olunca devam edemedim bide ilk yapılan rutin testler için 850 tl istediler sonra kanamam olmuştu acile giitim avcılar hospitale acilde semra hnm var çok şeker beni gönül hnma yönlendirdi 3 gün sonrada ona göründüm benim sebepsiz kanamalrım vardı kan pıhtılaşmasından şüphelendi ve iğneye başladıık ve şuan çok rahatım inan çok ilgili doktor ilk gittiğim gün daha ben istemeden cep telinide verdi aramam için ve her aradığımda ulaşıyorum :)) hatta 12 haftada ben sormadan cinsiueti o söledi :)) umarım beğenirsin sende belki bigün karşılaşırız :))

canım ultyrasonda ense ve burun ölçümü yapıyoalr sonrad akan alıyoalr ve kanda bazı degerlere bakıp risk hesaplıyoalr

bu kadar :)

hayırlı ramazanlar arkadaşlar..

ayşecim çok sevindim, bak güzel şeyler duyucaz böyle böyle bitiricez inşallah bu dönemi.

sağol canım sana da hayırlı ramazanalr :)

ayy ınsallahh ınsallah ınan şu gunelr gecse sağlıkla gels ebebısler nası rahatlıcam anlatamam :)

canım ben de öle yatıyorum ya ama kolum uyusmuyo benım Allah Allah çok ağırlık mı olmuo ne anlamadım
bebege bı zararı olcagını snamam canım ama yıne de kan akımını kesmemen lazım tam basınına altına koymasan elini
bıraz yastıgın on tarafında olsa olmaz mı sadece yastık yuk olur bu da uyusma yapmaz dıye dusundum ama :)

sırt ustu yatmak benı de rahataltıo özellıkel kolları bacakalrı açıp böyle tabıı herüfüme yer kalmıo o baska mesele
tabı su an karnımız olamdıgındna oslada kucuk oldugundan sırt ustu yatmak sakıncalı değil :)

kuzuu genelde 2 test sonucundaki deger 50 den azsa erkek 50 den çoksa kız derler ama kesin diil olasılık :))

hımmm bakalım bakalımm :) tüh dosyam yanımda olsaydı kızımda ıkılı testte
ne cıkmsı ona bakardım ensyem eve gıdınce bakarım :) tabıı keısn değil de hanı bakalım tutucak mı hesaabı :)

ya ben de bunu sölemekten utanıorm ama aynısını ıs yerınde yapıorm hava cok sıcaktı gecenlerde ayakalrım yanıyodu
ıs yeırnde yıkayamıyorum edmeıyorum napim çıakrtıp ayakalrı soğuk soğuk yerlere basıom valla ohh

benım kasıntım yok hiç :) sadece tırnakalrım cok uzuyo :)

merhaba arkadaşlar.. az önce ikili test sonucunu aldım ama yorumlamayı beceremiyorum ki.. akşam dr a gidicez. sabredemiyorum akşama kadar. sonuçlarını alan arkadaşlar bana bi yardımcı olur musunuz?

Kombine risk: 1:5938 cut off değerinin altında

ikili test: 1:8645 cut off değerinin altında

yaş riski : 1:765

Trisomy 18 +NT < 1: 10000 cut off değerinin altında

çok şükr arkadaşım bende iim,annemi bekliorum mukabeleye..bura esio ora nasıl?kendi çocukluğumuzu demişin ama bizim zamanımızda kötü niyetli insanlar yoktu belki nadirdi olanıda akraba düşmanlığından falandı (annemlerden duyduklarımdan).yoksa kapıya çıksın oynasın kirlensin kirli gelsin hiç takmam zaten sitede otruoz mahalleye göre daha korunaklı araba çarpar derdi yok ama ne bilim işte kötü niyetli insan çok,ondan korktuğma sıkıorum çocuğ.şimdi öle mi organ mafyası,sapık komşusu vs..allahım cümle ümmeti muhammedin evlatlarını kötü niyetli insanların şerrinden muhafaza eylesin.bizide içlerinde ayırmasın

ay ayşe ya güldürdün beni Aynen benim eşime de yer kalmıo bazen daha yitiorum bile bide artık üzerime kolunu atsa yada karnıma üzerine gelse acayip ağırlık oluyo sanki dayanamıorum valla...Bakıo üstüste sürekli yitiyorum kolunu ayağını garibim sonra arkasına dönüp uyuo...:)

bu arada markafonide yenidoğanlar için güzel tulumlar var cinsiyeti belli olanlara seçenek çok , ben baktım ama unısex az.

eheuehu ılk aylardan alıstı zaten yazık uzakta yatıo veya miden bulanmısoa gel koluma baısnı koy dio aşkusum ya :)

bi de ben bacagımı eşimin üzerine atıyorum çok rahat oluyo o zaman gecende de öle yaptım yaramazlık mı gelıyo yoksaaa

diyo hı ne yok yaramazlık diil dinlenıyorum senı de alet eıdyorum dedım hayalleri yıkıldı

canım bana normal gibi geldi :)

inşallah canım inşallh...

cidden canım ya bizde sokkata oynayarak büyüdük ama sımdı olsa nası salarım cocugumu dısarı bılmıyorum

sitede fln olmak laızm sizin gibi yoksa zor...ben kucukken 6-7 yaslarıdnaydım sanırırm o ara İstanbula bi sapık dadanmıstı

çocukları sıksıtırıomus annemelr uyarmsıtı bizi dıkkat edın diye bızde cocukluk süt kardesım ve kızkardesımle beraber

biri bişey derse alırsa bizi naparız diye plan yapioduk saklancak yer bile bulmsutuk...çokşükür basımzıa bişey gelmedi

ama çok sıkıntılı bi durum ya Allah başa vermesın canım...şu videodakı https://www.facebook.com/photo.php?v=452259764784144

eğitimi yaptırmak lazım cocukalra çok ama çok önemli

çcoukalr böle bişeyler karsılassalar dahı aileleirnden cevrelerınden korkup bişey dıyemıolar onalr aguven vermek ve bize

hersyeı anlatamsını sağlamalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…