2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
tutmuyorum bugün doktora gittim ve sordum resmen azarladı beni o içindeki senin sayende beslenio sonra kaza orucu tutma sansın var sakın cocugu riske atma 2 yasındakı bi cocuga oruc tutturmakla aynı sey bu dedi:KK43::KK43::KK43:

bende tutmuyorum :KK43:( nasılmış bebişin canım cinsiyet bellimi:))

Evet Allah'a şükür tutabiliyorum
Maşallah, Allah Kabul Etsin.. :KK54:
Bende Tutmayı Çok İsterdim..
Fakat Antibiyotik Kullanıyorum Saati Saatine..
Günde 4 Kere..

Topikten Arkadaşlarım Bilirler Sol Bacağımda Gebelikten Dolayı Sıkıntı Oldu.. :KK17:
tutmuyorum bugün doktora gittim ve sordum resmen azarladı beni o içindeki senin sayende beslenio sonra kaza orucu tutma sansın var sakın cocugu riske atma 2 yasındakı bi cocuga oruc tutturmakla aynı sey bu dedi:KK43::KK43::KK43:
Aslında Haklı..
Çünkü Kahvaltı Falan Çok Önemli...
Her Gün Yumurta Yememiz Lazım..

Bunun Gibi Bir Çok Şey İşte.. :KK31:

kızlar birisi sabah çok sık ultrasoan grmıomusun yazmıstı ya ona cevap yazdımmı hatırlamıyorum ben suraya yazyaım en iisi

cok sık gırmıyorum ama girsemde sorun olmaz ultrasonun bebege zararı yok :)

çok güzel çocukların dilini çözmüşün geçen senede ben verdim sübyan kursuna tüm namaz surelerini ezberledi kurana geçti bu yıl yollamadım ama ezberindekileri unuttu sadece kuranı okuyabilio.tabi 5yaşındaki çocuğa bunları öğretebilen kim öğretmeni :KK9: valla süpersiniz tombalayla öğretmek :KK34:çocukla konuşmayı falan severim ama onların anladığ bi dil var onu öğrenemedim:KK1: sebebi bzimki çok farklı bi çocuk yani çocuk gibi deil büyümüşte küçülmüş öle inat kaprisli yaramaz şımarık deil çok ağır efendi öğretmeide hep derdi farklı ona ayrı öğretiorum die..ama gerçekten küçük çocuklarla uğraşmak sabır işi

canım çözmüşüm demekki bilemıyorum ehehe :KK70: genelde hıcbıcuk dayanamz bana hemen oyun oynamaya baslarız :)

kuranı okuaybılmesı ne guzel maşallah hemde daha 5 yasında

ezberlerını yenıden kazanır ınsallah...annemle babam bıze hep oyunla öğretmıslerdı annem ıs yaparken okurdu bız tekrar ederdık

peşinden babam her öğrendıgımız sure dua ıcın hedıye alırdı

okuma yazmayı dört işlemi kuranı osmanlıcayı hep ailemde öğrendım ben canım

ne kadar baska öğretmenelr dili çözsede çocuk en ıyı eğitimi annesınden babasından alırmıs unutmazmış onu :) ben buna cok ınanıyorum :)

vayy iyyimiş ozaman ne biliyim benim 5 dk da çlçtüğü için bana uzun geldi :)
aynen ya benimkide kızıyodu bak ilgilenmezse gönderirse değiştrcez doktru die ilk başta
:KK1:
devlet hastahanesine ilk gittiğimizde eşimde giriyodu içeri bilmiyodu girilmiceni yüzüne kapandı kapı :KK52::KK52:
çıkınca ne gülmüştüm ya delimi bunlar ya dedi :))
bende devlette almıyolar eşleri dedim oda ben bebeğimi göremicemmi yani dedi :KK1::KK1:
ya umarım öledir sende riskim çok düşük deyince dedim oh normal benimkide aslında doktor temiz dedi ama neden bukadar paniğiz yaa:KK53:
allaha şükürler olsun
ee özledeki doktoruna ne zaman gidiceksin

ehehe fena olmus yau :KK70: devlettıkler gıcık ama tabıı bıyerde onalrda haklı bıkeresınde kadın muayeneye gelmsı ıcerı 4 çocugu ve kocasıyla gırmıstı dr

kriz gecııryoru nerdeyse :KK70: adamda cıkmam die kavga edıo fln öff çok fena :)

canım goremıyoruz dokunamıyoruz merak edıyoruz ya ondan yaa annelık cok fena bi iş :)

seni merak ettik sabredenler klubünde, dedim ki gidip bir topiğine bakıyım, belki yazmıştır. çok şükür iyi haberler almışsın. inşallah gelişimi sorunsuz devam eder. hadi Allaha emanet ol :KK3::KK3::KK3:

canım evet cok sukur temız cıktı sonuc sağolun canım haber vercektım unutmusum :KK17:

Canım çok sevindim. Bu son olsun. Allah bir daha üzüntü göstermesin hiçbirimize...

ınsallah canım güzelce buyumeısnı nasıb etsın ıns Rabbım :)

Hanımlar,
Oruç Tutuyor musunz ? :26:

ben tutmuyorum :)

inşallah sağ salim doğarlar da keseriz Allah kısmet ederse...,
vallahi sorma gaynana olacaz :KK1:

canım benim çok sevindim dr bir şey yok demesi de güzel bakarsın sorun falan çıkmaz boşuna üzülmüş olursun ama olsun buna da şükür...

çooooook önemli bunlar hem de çok gerçekten benim de çocukken başıma bir iki olay gelmişti böyle çok şükür büyük şeyler değil ama hala hatırlarım, çok da korkarım çocuklarımın başına bir şey gelir diye kız ya da erkek çocuklara çok iyi sahip olmak gerekiyor insanlar sapık ruhlu olabiliyor malesef... :KK19:

bu topikten kötü gaynana cıkmaz ama :KK70: hepimiz tatlı kaynana olruz ehehehe :KK70: olursa cadı gelın olur :KK9:

cnaım belkıde bende öle dusundum sorunlu olanalrın coğu ileri haftaalrda olusanalr belkı gelısımle düzelirmı deıdm ama bılemıyorum yaa

hayırlısı olsun ben hıcbısey olmamıs gibi dvam edıcem gene kontrollerıem gıdıcem tabıı sık sık :)

canım cok kötü şeyler oluyo ya cok sapık var Allah korusun :KK43:

kızlar eşime hararetli hareretli bişey analtıyodum içerden bi mınık bişi oldu he ne oldu hö bişi oldu olmusum

ay daha erken 15 hafatada ama bebeıs hareektıne benzıodu çok şaşırdım beklemıyodum hıc sus be kadın demek ıcın

daha fazla bekleyemedı cocuk o da haklı bişi demıyorum :KK9:

ilk gebelık harıcı daha erken hıssedılıo zatende :) o değilsede hayırlısı güzel oldu :)

Son düzenleme:
listemızzzzin son haali :)

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
civciv5019285201 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
nssam255401 ocak 2.bebiş??balıkesir
sahra_211283287002 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:adana
Enkidu277102 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
rokanane287203 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:emir_bebek:
sebnemm276803 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
kayazelha227003ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:Ankara
Khena287603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
nur8924603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Reputable246604 Ocak ??:emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:sivas
Yesim8329555 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:Yurtdışı
dogalguzellik26645 ocak ilk bebişErkek?izmit
songulkes28??5 ocak ilk bebişKız?istanbul
elf_asya23635 ocakilk bebişErkek?:emir_bebek:balıkesir
fatosch88246705 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Almanya
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İzmit
ecimen345808 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:izmit
yarenahsen365109 ocak 4. bebişErkek?:emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ekinoxg365509 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
melekce88247510 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sonalfer26??11 ocak ilk bebişErkek?İstanbul
fikir delisi316812 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:Ankara
Marjinalfaydali2955 12 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:ankara
dilfenbafya31??12 ocak 2.bebişErkek?ankara
pandoo306313 ocak??:emir_bebek:Beyrut
orkide85266413 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Kocaeli
piraye84285013 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Balıkesirl
mbp285314 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:İstanbul
kkuzum327514 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:sivas
EDA5600275014 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Antalya
bilseku275414 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Ankaral
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
papatya3559306015 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Milsa255315 ocak ilk bebişErkek?İstanbul
feeriidddee22??15 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
wen285215 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:edirne
elfida1789316715 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
yarenimsin326015 ocak 2. bebiş??kocaeli
vaveyla_esk3056 16 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:??
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebişKız?:emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:
unicavita277017ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
esramtırak255617 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Almanya
ay-she247318 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
dulger256418 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
ozge_245418 ocak 2. bebiş??edirne
selay3553265319 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
mandalina01295419 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ferdaerd295819 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
mathematician286519 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Malatya
selay355326??19 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmirl
teacher0 276119 ocakilk bebişErkek?:emir_bebek:Bursa
gulru090 315819 ocakilk bebiş??:emir_bebek:amasya
iadara82305919 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
Nilhans335120 ocak 3 bebiş??:emir_bebek:Ankara
lotf254920 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Van
endim092755,621 ocak ilk bebiş??izmir
Meralsah277621 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
selerm327421 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:zonguldak
sultancim28??21 ocak ilk bebişErkek?konya
saron316221 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:??
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:istanbul
gamze1907264723 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:??l
ipek41284623 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisal
duman85276123 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sude_ay265425 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
pembetoka277825 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
Tontirik305825 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
eylul2089235925 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
Kathleen306026 ocak ilk bebiş – ikiz bebiş??:emir_bebek:İrlanda-dublin
Sinoplu57237026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Ozfer228526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
yedirenk286026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
AleyynA255726 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
dodehimini 275925 Ocak ilk bebiş??ankara
demet35379026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
hiranurm216526 ocak i bebiş??:emir_bebek:Mardin
yildizimmmm268526 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:kayseri
aherdo305926 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:Van
ilk_ay_ilk28??27 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
nazayse315527 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
desertrose34 285927 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ilkincim335428 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
derya162965028 ocak ilk bebiş??Bursa
AZY286828ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
kirmizipatik294829 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ecrnnaz325330 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:istanbul
eylemsevcan316530 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
derugur318430 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
sensiblegirl29??31 ocak ilk bebiş - ikiz bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
superisi87 247231 ocak ilk bebiş??siirtl
Zynpt306131 ocak 2 bebiş??istanbul

[td[/td]

[/COLOR]

2013 Ocak Anneleri Göbek Şov :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/534710-ocak-2013-anneleri-gobek-sov.html

2013 Ocak Anneleri Ultrason Resimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...anneleri-ultrason-resimleri.html#post25009754

2013 Ocak Annelerinin Bebeklerinin Güzel Cicileri
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...beklerinin-guzell-cicilerii.html#post25009882

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL[/COLOR] ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

kızlar birisi sabah çok sık ultrasoan grmıomusun yazmıstı ya ona cevap yazdımmı hatırlamıyorum ben suraya yazyaım en iisi

cok sık gırmıyorum ama girsemde sorun olmaz ultrasonun bebege zararı yok :)

canım çözmüşüm demekki bilemıyorum ehehe :KK70: genelde hıcbıcuk dayanamz bana hemen oyun oynamaya baslarız :)

kuranı okuaybılmesı ne guzel maşallah hemde daha 5 yasında

ezberlerını yenıden kazanır ınsallah...annemle babam bıze hep oyunla öğretmıslerdı annem ıs yaparken okurdu bız tekrar ederdık

peşinden babam her öğrendıgımız sure dua ıcın hedıye alırdı

okuma yazmayı dört işlemi kuranı osmanlıcayı hep ailemde öğrendım ben canım

ne kadar baska öğretmenelr dili çözsede çocuk en ıyı eğitimi annesınden babasından alırmıs unutmazmış onu :) ben buna cok ınanıyorum :)

ehehe fena olmus yau :KK70: devlettıkler gıcık ama tabıı bıyerde onalrda haklı bıkeresınde kadın muayeneye gelmsı ıcerı 4 çocugu ve kocasıyla gırmıstı dr

kriz gecııryoru nerdeyse :KK70: adamda cıkmam die kavga edıo fln öff çok fena :)

canım goremıyoruz dokunamıyoruz merak edıyoruz ya ondan yaa annelık cok fena bi iş :)

canım evet cok sukur temız cıktı sonuc sağolun canım haber vercektım unutmusum :KK17:

ınsallah canım güzelce buyumeısnı nasıb etsın ıns Rabbım :)

ben tutmuyorum :)

bu topikten kötü gaynana cıkmaz ama :KK70: hepimiz tatlı kaynana olruz ehehehe :KK70: olursa cadı gelın olur :KK9:

cnaım belkıde bende öle dusundum sorunlu olanalrın coğu ileri haftaalrda olusanalr belkı gelısımle düzelirmı deıdm ama bılemıyorum yaa

hayırlısı olsun ben hıcbısey olmamıs gibi dvam edıcem gene kontrollerıem gıdıcem tabıı sık sık :)

canım cok kötü şeyler oluyo ya cok sapık var Allah korusun :KK43:

kesinlikle.ilk eğitim okulda deil ailede başlarmış hele hele bi çocuğa anne çook büyük 1örnek...anasına bak kızını al die boşa dememişler :KK60:

kesinlikle.ilk eğitim okulda deil ailede başlarmış hele hele bi çocuğa anne çook büyük 1örnek...anasına bak kızını al die boşa dememişler :KK60:

evet ınsallah bızde güzelce yetıstırırız bebelerımızı :)

hee öle demısler valla erkek ıcınde babaya bakmak lazım sanırsam :) mesela benım esım bazen kayınpederimin bazı yonlerını eleştirir

ama hıc farkında değil babasının aynısı hareketleri mimikleri bile aynı aynısınız ıste dıyorum hayır dağ kadar fark var dıo

e dıyorum babama ınatcı dıosn ya al ıste ınatcısın sen de :KK1:

Selam.ramazanin ilk gunü çok güzel gidiyor tabii annemlerdeyim annem yapıyor herseyi.pazar gunü eve donüyorum hem is hem oruç biraz daha zor olur ama Rabbim yardim eder.simdilik ne aciktim nede susadım ama zaten normaldede yemeklerde aram yoktur suda az icerim.benim bebis bu günlerde çok hareketlendi maşallah.gecen hafta günde 1-2 kere hissediyordum artık daha sık hareket ediyor. Hatta bazen donüyor içeride.tabii tecrübeli oldugum için her hareketini anlıyorum.nede olsa 4.:)))

allah kabul etsin..çok şükr oruç çok rahat geçti..kandillerde de tutmuştum zor olmuştu ramazanda nasıl tutarım die kara kara düşünüodum ama sahura kalkmak büyük nimetmiş bileydim kandildede kalkar rahat tutardım..bi de öğlen 12ye kadar yatmak işin sırrı bunlar :KK1:

evet ınsallah bızde güzelce yetıstırırız bebelerımızı :)

hee öle demısler valla erkek ıcınde babaya bakmak lazım sanırsam :) mesela benım esım bazen kayınpederimin bazı yonlerını eleştirir

ama hıc farkında değil babasının aynısı hareketleri mimikleri bile aynı aynısınız ıste dıyorum hayır dağ kadar fark var dıo

e dıyorum babama ınatcı dıosn ya al ıste ınatcısın sen de :KK1:

hahahaha gerçekten komik oluo bu erkekler ve inatçı :KK70:DDDDDDD inş.güzel ebeveynler oluruz terbiyeli evlatlar nesiller yetiştiririz.bana müsade iftar sa.i yaklaşıo son hazırlıklarımı tamamlim h.akşamlr herkese

Selam.ramazanin ilk gunü çok güzel gidiyor tabii annemlerdeyim annem yapıyor herseyi.pazar gunü eve donüyorum hem is hem oruç biraz daha zor olur ama Rabbim yardim eder.simdilik ne aciktim nede susadım ama zaten normaldede yemeklerde aram yoktur suda az icerim.benim bebis bu günlerde çok hareketlendi maşallah.gecen hafta günde 1-2 kere hissediyordum artık daha sık hareket ediyor. Hatta bazen donüyor içeride.tabii tecrübeli oldugum için her hareketini anlıyorum.nede olsa 4.:)))

Slm kiZlar nasılsiniz ben oruç tutuyorum Canim Iim şimdilik bebiste kimildiyo içerde hissediyorum bütün gün yattığım için enerji sarf etmediğim için açıklığımı çok hissetmiyorum :)):KK34:

kızlar maaşallah size.Allah kolaylık versin.:nazar:oruç olmanıza rağmen bu erken haftalarda bebeğin hareketlerini hisssetmenize resmen imrendim.:nazar:Allah cümlemizin yavrusunu esirgesin

bende tutmuyorum :KK43:( nasılmış bebişin canım cinsiyet bellimi:))

cnm bebiş iyiymiş haraketli çok ama cinsiyetini göstermio bacaklarıni kapalı tutuo :KK43:göremedik malaseff yani hala meraktayız anlıcan birde bebeğin eşinde aşağı dogru bi eğiklik var sanki cocugu sıkıstırıo gibi bi görüntü var dedi doktor ama içini sıkma göz renglerinin insanlara göre farklı olması gibi genetik bir durum olabilir ama takibe alıcam seni dedi onun dısındakı hersey normal ama dedi bide 3lü test yaptık haftaya cuma cıkıcak sonuc ALLAHIM HAYIRLI SAGLIKLI EVLAT VERSİN

slm kızlarbugun oruc tuttm aclık umrumda bıle degıldı ama su varya ben normaldede cok su ıcen bırı olarak cok zorlandım sızde durumlr neydı..

kızlar eşime hararetli hareretli bişey analtıyodum içerden bi mınık bişi oldu he ne oldu hö bişi oldu olmusum

ay daha erken 15 hafatada ama bebeıs hareektıne benzıodu çok şaşırdım beklemıyodum hıc sus be kadın demek ıcın

daha fazla bekleyemedı cocuk o da haklı bişi demıyorum :KK9:

ilk gebelık harıcı daha erken hıssedılıo zatende :) o değilsede hayırlısı güzel oldu :)

bende dun bebegımı ılk defa hıssettm erken degıl teprenmesı icın degışıyo tabıkı bende 14 haftamdayım

ben de tutuyorum bugün açlık değil de midem çok bulanıyor bir de başım dönüyor. yarın tutmamayı düşünüyorum. ama 1 gün de olsa ramazanı hissetmek güzel :KK49:

benimde çocukluğum istanbul avcılarda geçti,rahattık tek korktuğmuz inşaatlardı, inştçılardan kaçmaktı :KK70: gün geldi eşimin mesleği inşaat üzerine çıktı onca sene inşaatlardan kaç kork korkun seni kocanda yakalasın :KK70:D :KK1: videoyu izledim gerçekten harika 1 program yapmışlar bayıldım,bunu oğluma öğretmeyi planlıorum ama ne şekilde akılda kalıcı yapabilirim onu düşünüorum?!

Ben de doğma büyüme Avcılarlıyım, biz de mahallemizdeki bir türlü bitmeyen inşaatlardaki inşaatçılardan korkardık, benim eşimin mesleği de inşaat üzerine :KK52::KK52::KK52: Ne çok ortak noktamız varmış :KK9:

Gününü oruçlu geçiren arkadaşların Allah oruçlarını kabul etsin.. Oruçlunun sevabı dünya hesaplarının dışında, kişiye özel verilecekmiş. Sizlerin oruçları kim bilir ne kadar sevimlidir Allah katında..
Kuzular, birkaç gündür misafir vs derken çok giremedim.. Özlemişim sizleri.. Şimdi de çocuklarımı uyuttum, beş dakika ne var ne yok bakayım dedim...Çok yorulmuşum, tabanlarım acıyor. Dayanamaz uyurum herhalde... Yarın nasipse görüşürüz..
Haydi hepinize hayırlı geceler, tatlı rüyalar...

merhaaba kızlar bugün doktorumuzu bulduk sonunda ve gittik ikili test için neredeyse geç kalmak üzereydim

ense kalınlığı1,6 mm çıktı
kan verdim
cinsiyetini görebiliyormusunuz dedim
iki bacak arasında bir kücuk leblebi gösterdi doktor
benim gördğümü sizde görüyormusunuz dedi
göbek bağı oalbilirmi dedim
yok dedi göbek bağını renklendirdi kırmızıyla tekrardan alttan bacak arasına baktı
yok dedi bu göbek bağı olsaydı kırmızı görünürdü dedi
ve bütün bunlar olurken cinsiyetini merak eden eşim
bunları heyecandan görememiş iyimi,

iyi geceler arkadaşlar... çooook mutluyum.. doktordan geldik. testimizi gösterdik. hiçbir sorun yok sonuçlar çook güzel dedi doktorum.:) çok şükür yarabbim.. bir de bebşin pipisini göremiyyorum ama kız da demiyorum dedi 2 hafta sonra tekrar gidicez bakalım.. hayırlısı sağlıklı olsun inş..:nazar:

X