2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza.beni de eklerseniz sevinirim 27 yaş 62 kilo muhtemel tarih 19.01.2013 5.haftam

kızlar listedeydim ama şimdi yokum (( kim sildi beni bakımm

ekledım canım :) suay düzenelrken yanlışlıkla silmiş sanırırm :)

hımmm anladım benn :) periyodun çok uzun yanı daha tam 28 gun dfüzenine dönmemıs senın durumun ıcın

son adet atrıhıne göre tahıömını doğum tarıhı belrıleneemz ancak embryo kese gelısımıne göre takip etmelısın canım

cunku baksana sen 15 şubat 26 mart dıosn arasında kaç gun var 41 gün var bir periyod 41 gun surmez

bu tahmını gebelık hesaplayıcıalrı periyodu düzgün oalnalr için gecerli bence de sen doktora gittiğinde kaç haftalık demısse

öyle devam ettir canım son adet tarıhıne göre yapılan hesap yanlış çıakr neyse ne 41 gunluk periyotla hamıle kalmıssın ya bu bi başarı

sık sık aşna fişna olmuş belli ki tuttuguna göree

canım bebek rahme yerleşirken en bol kılcal damar bulunan alana yerleşir çok daha ıyı beslenebılmek ıcın
senın kılcal damaralr baya asagıdaymsı demkkı şöle sölim zigot rahme düştüğü zaman oldugu yere gömülür gömülür
asıl tutunma olayı bu zaten rahım duvarı da sırf bu yuzden kalınlasıyor :) senınkı de büyüdükçe yukarılara kayabılrı
ama doktor kontrolunde olmalı ve nbormal gebelerden daha cok dıkkat etmelıısn uzun süre yurumemelısın ayakta durmamalısın
hareketlerine oturup kalkmana dıkkat etmelısın hatta ilk 3 ay devamlı yatmsıtı bı arkadas ama doktorun sana yat derse yatarsın
yok derse normal hayatına devam edersın stres yok :)

suay burda mısın napiyosun listeye yazdıgım ısımlerı sılıyosun devamlı alooooooooooooooo

neyse kızlar ben kaçıyorum mesai bitti :) yarın görüşürüzz :)

hımmm anladım benn :) periyodun çok uzun yanı daha tam 28 gun dfüzenine dönmemıs senın durumun ıcın

son adet atrıhıne göre tahıömını doğum tarıhı belrıleneemz ancak embryo kese gelısımıne göre takip etmelısın canım

cunku baksana sen 15 şubat 26 mart dıosn arasında kaç gun var 41 gün var bir periyod 41 gun surmez

bu tahmını gebelık hesaplayıcıalrı periyodu düzgün oalnalr için gecerli bence de sen doktora gittiğinde kaç haftalık demısse

öyle devam ettir canım son adet tarıhıne göre yapılan hesap yanlış çıakr neyse ne 41 gunluk periyotla hamıle kalmıssın ya bu bi başarı

sık sık aşna fişna olmuş belli ki tuttuguna göree

Evet Beni Anladın..
Hesaplama Yapamayınca 41 Gün Geçince Diyordum ki Hamile Değilimdir..
O Yüzden Bebek 1 Ay 1 Haftalık Olmuş Öyle Öğrendim..

Adetlerim O Kadar Düzenliydi ki..
Korunmayı Neredeyse 4 Ay Önce Bıraktık Allak Pullak Oldum...:44:
41 Günde 1 Adet Oluyordum..
Kızz Çok Aşna Fişna Yoktu..

Son düzenleme:
neyse kızlar ben kaçıyorum mesai bitti :) yarın görüşürüzz :)

ay she cok guzel acıklamışsın benim durumumu.çok teşekkür ederim.içim biraz rahatladı.çok sağolasın..
dualarınızla bebeğim olması egrektiği yere tırmanacak inşallah.

ay-she çok guzel acıklamışsın durumumu cok teşekkür ederim..
dualarınızla tırmanacak bebeğim yukarı doğru İnşallah.Urfada bi gun içinde gitmediğim doktor kalmadı nerdeyse..

Canim doktorlar 5 haftayı 1 ay olarak kabul ediyorlar onlara göre 4hafta 1 ay değil herhalde ona göre hesapladi

Askimmmm gozun aydin hayirli ugurlu olsun bebegin sagsalim kucagina al insAllah bitanem
Bu arada kizlar
Topige Eni anne adaylari yolliycam ovu topiginden bu ay hamis patlamasi oldu topikte cok sukur

kuzummmmımm çok çok çok saoll allahım en kısa zamanda sanda nasip etsin inşallahhhhh :))

kızlarrr merhabaa bi kaç gündür gelemedim kan ve idrar testlerim yapıldı sonuçları haftaya cuma göstericem hemde allahım kısmet ederse pıt pıtlarımızıda duyucaz :))
siz neler yapıyosunuz bakalım görüşmeyelii ??

hamileligin ilk zamanlarinda alttan bakilmaz diyen arkadaslar olmus. benim doktorum 13. haftaya kadar alttan bakiyo. sakincasi olsa bakmaz dimi

Merhaba bende geldim :)
Sat'a göre 11 ocakta bebiş gelecek ama ben ayın 20si gibi bekliyorum artık kısmet :)

Kübra canım sende buradasın :) ablan ne durumda oda hamile miymiş?

Merhaba bende geldim :)
Sat'a göre 11 ocakta bebiş gelecek ama ben ayın 20si gibi bekliyorum artık kısmet :)

Kübra canım sende buradasın :) ablan ne durumda oda hamile miymiş?

Canimm hosgeldin nasılsın ) o bu ay belli olcak Canim Allah'tan aynı aya denk gelmedik

Canimm hosgeldin nasılsın ) o bu ay belli olcak Canim Allah'tan aynı aya denk gelmedik

İyiyim canım çok şükür :) sen nasılsın?
Nasıl yani belli değilmi ablanın hamileliği?
Bide bebişin kalp atışını duymuşsun çok sevindim kaçıncı haftada duyuluyor kalp atışları?

Liste için yaş 26, kilo 47 Balıkesir ilk bebiş yazmayı unutmuşumda :))

Gecen ay olmadı ablamın Canim bu ayda bat tarihi 26 sanırım bakalım bu ay bekliyoruz evet Canim duyduk bebisimi 6+4 de duyduk Canim hersey yolundaymis çok şükür :) siz duydunuzmu bebisinizi ?

hamileligin ilk zamanlarinda alttan bakilmaz diyen arkadaslar olmus. benim doktorum 13. haftaya kadar alttan bakiyo. sakincasi olsa bakmaz dimi

zannedersem bana söylüyorsun.çünkü bir ben söyledim böyle birşey.onu da "bildiğim kadarıyla ilk aylarda bakılmıyor" dedim bakılmaz diye kesin konuşmadım.bence sen doktoruna bir sor sürekli neden alttan bakıyormuş.tabi hamileliğinde bir problemin yoksa.ilk hamileliğimde başta o kadar doktor değiştirdim dur altına bakayım diyen çıkmadı.37.haftaya kadar da bakılmadı.bu hamileliğimde de bakılmadı.valla sakıncası sana kalmış.kimse kimseye karışmıyor zaten.

bende aranıza dün katıldım bnde 7 haftalık kadar hamileyim süpriz oldu bizim için korunduğum halde kaldımm:))nasıpmışş 2 tane oğlum var biri 6,5 biri4 yaşında inşallah hayırlısıyla 3 .evladımıda ocak 4 5 gibi kucagıma alıcam

hoşgeldin aramıza sonsans bana da sürpriz oldu bu hamileliğim.ben de 7.haftanın içindeyim.maşallah iki oğlunu büyütmüşsün.bu da sevmelik olmuş artık:) Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…