2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam kızlarr. baya kalabalıklaşmış burası ben girmeyeli.. ne güzel.
bi süre yazamadm ben, pazartesi kan verdim bugun de sonuçlarımı alıp doktora gösterdim. herşey yolunda çok şükür. kalp atışlarını bile duydumm
Allah herkese sağlıklı hamilelik nasip etsin kızlar. hayırlısı ile sonuna geliriz inşaallah

Gecen ay olmadı ablamın Canim bu ayda bat tarihi 26 sanırım bakalım bu ay bekliyoruz evet Canim duyduk bebisimi 6+4 de duyduk Canim hersey yolundaymis çok şükür :) siz duydunuzmu bebisinizi ?

Maşallah canm :)
Ablanda bu ay güzel haberleri verir inşallah.
Ben dr kızdım kendi dr.ma gideceğm önümüzdek salı.
Gidince hem kese görünsün hem kalp atışları duyulsun diye bekliyorum benim kesin geç oldu :)
Siz nasıl hesaplıyorsunuz şu günleri şaşırıyorum canım ya :))

bebiş gelmişse gerisi teferruattır uslu uslu da büyüsün inşallahh :)

ay she cok guzel acıklamışsın benim durumumu.çok teşekkür ederim.içim biraz rahatladı.çok sağolasın..
dualarınızla bebeğim olması egrektiği yere tırmanacak inşallah.

ay-she çok guzel acıklamışsın durumumu cok teşekkür ederim..
dualarınızla tırmanacak bebeğim yukarı doğru İnşallah.Urfada bi gun içinde gitmediğim doktor kalmadı nerdeyse..

canım benim rica ederım :) ınsallah ınsallah sorun yasamıycaksın güzel düşün güzel olsun :)

inşallahh duyarsınız canım pıt pıtlaarıı :)

hamileligin ilk zamanlarinda alttan bakilmaz diyen arkadaslar olmus. benim doktorum 13. haftaya kadar alttan bakiyo. sakincasi olsa bakmaz dimi

canım bakılmaz mı bakılır tabııı hatta ben şahsen şiddetle alttan bakılması taraftarıyım
dış gebelık e kanama alanı belirlenmesi için

ama şöyle bi durum da var buna acıklık getırmek lazım...tekrarlayan dusuk die bi tabır var bebegın
öne yerleşmesi vs vs ve bazı değişik durumalr alttan bakılmamasını gerektırır....normal hamıleler iin tabııkı sorun yok
ama diğer riskli gebelıkler durumunda havadan nem kapma oranı dahı hesaplanır yanı ondan yoksa tabııkı bakılır :)
ayrıca doktorum demıstı bi bebek düşücekse alttan bakılsada düşer bakılamsada demsıtı çok da doğru

şunu da söyliyim genelde eğer kanama veya yakındna bakmayı gerektırıcek herhangı bi durum yoksa 9-10 haftadan
sonra karından ultrasonu yapmayıuygun buluyo doktorlar cunku 7 ve 9. haftadan sra pek cok risk ortadan kalkmıs ve alttan
bakmayı gerektırıcek bi sorun kalmamıs oluyo :)

Merhaba bende geldim :)
Sat'a göre 11 ocakta bebiş gelecek ama ben ayın 20si gibi bekliyorum artık kısmet :)
Kübra canım sende buradasın :) ablan ne durumda oda hamile miymiş?

merhaba canım hayırlı olsun :) ilk sayfada tablomuz var gereklı bılgılerı yazarsan ekleyebılırıs :)

merhaba canım hoşgeldın hayırlıolsun ooo 3. bebıs
ılk sayfada tablomuz var gereklı bılgılerıyazarsanız ekleyelım:)

neden bu kadar gerildigini anlamadim acikcasi :26: direkt sana yazmis oldugum bir sey degildi.. gecmise bakarken gordum ve kimin yazdigina bile dikkat etmedim..doktoruma sormustum ve herkese boyle bakiyorum bunu daha uygun goruyorum demisti. eger burada bir seyler paylasacaksak lutfen uslubumuza dikkat edelim, birbirimizi kirmayalim...ben, kimse kimseye karisiyor demedim. eger doktor alttan bakmak istiyosa bir sakincasi olsaydi bakmazdi zaten dedim. sakincasi sana kalmis gibi cumleler hos degil.. ben burada ukalalik da yapmadim sadece bildigim bir bilgiyi insanlari rahatlatmak adina paylastim hepsi bu

Son düzenleme:
amin cümlemizin evladı inşallah daha 2 oğlumu nasıl büyüttüğümü neredeyse hatırlamıyorum desem yeri çünkü bi 17 yaşında bi 19 yaşında anne oldum ama şuan cok daha farklı duygular içindeyim

amin cümlemizin evladı inşallah daha 2 oğlumu nasıl büyüttüğümü neredeyse hatırlamıyorum desem yeri çünkü bi 17 yaşında bi 19 yaşında anne oldum ama şuan cok daha farklı duygular içindeyim

KiZlar ya benim alt karnımda ara sıra bıçak batması gibi bı ağrı oluyo normal mı acaba ?

uyku uyanamama halsizlik bel agrısı ve sinir bozuklukları hepsi fena ama şkayet etmeyın dunyanın en guzel duygusunu tadıcaksınız ilk gebeliğimde 9 ay boyunca istifra ettım bundada yıne testde cıkmadan ıstıfralara baslamıstım ama olsun ben yıne oğlumdan sonra hamileli özlemiştim

Bende öleyim uykum var halsızım basım ağrıyo midem bulaniyo sinirlerim bozuk ama şikayet etmiyorum sonuçta hersey bebeğim için

puff bende bu sefer hala kendımı hamıle gıbı hıssetmıyorum nedense oncekınde daha cabuk kaptırmıstım kendımı hamilelik olayına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…