2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
İnşallah Canımm ..
1 Ayı Geçince Kalbi Atarmış, Doktor Öyle Dedi..
Büyüklüğü de 26 mm miş..
Çok Hızlı Atıyordu Kalbi..
Eşim Çok Duygulandı..

canım bu gunkı tarıhe göre yanı 16 mayıs tarıhıne göre 7 haftalık + 2 gunluk

7. haftasını doldurmus 8 haftanın ıcınde

siz doktora 2 hafta once gittiysenız baska mesele o zaman 5 haftalık gozukuyormsutur :)

bir de sat'a göre 7 haftalık ama gelişime göre 5 haftalık oalbilir bazı bebekler yavas gelısır gerıden gelır

bazıalrı tam gununde bazıalrı da ileride giderler gebelık boyunca bu hep değişir :)

böle bi durum oalbilir yanı : )

ayy insna duygulanmaz mı duygulanmsıtır tabıı :) sağlıkla kucaklamak nasib olsun ınsallah :)

Son düzenleme:

Mümkün Değil 8 Haftalık Olması..
Çünkü Nisan 7'de Kan Testi Yaptırmıştım..
Gebelik Yoktu..
Ben Daha Cuma Öğrendim ve Dün Sabah Doktora Gittim Ultrasonla Baktılar..
1 Ay 1 Haftalık DEdi..

Ama Kafam Karıştı Valla..
Hayatta Hiç Sevmediğim Şeydir Kararsız ve Belirsiz Olmak..

Şimdilik Ben Gidiyorum..
Nasıl Olsa Artık Burada Ful Çekeceğim..

Hepinizi Çok Öpüyorum Hoşçakalın..

ÇOK ENTERESAN YAA :s :s :s GEC DÖLLENMEMI ACABA ????

VEYA SATINI YANLIŞ HATIRLIYOR OLABİLİR MİSİN ACABA ÇOK ENTERSAN Bİ DURUM

BUNCA YILLIK FORUM HAYATIMDA BÖLE BİŞİYE YENI RASTLADIM

evet canım yaa benım de hep aklımda :) unutayım nromal davranayım dıyorum ama olmuyo

canım hayırlı oslun :) ilk sayfada tablo var gereklı bılgılerı yazarsan ekleyeleım :)

sağol cnm

ben 29 yasında 67 kiloyum 2. bebeğim olacak inş. tahmini dogum tarihi 17 ocak Ankara dan katılıyorum yarışmaya :)

cnm zaten o tarihte kanda çıkması imkansız ki adetinin 13. gününe denk geliyor ve daha yeni yumurtlamış oluyorsun. daha döllenecekte hormon salgılanacak çıkamazdı yani. sen yine sata göre hesapla kalp atışı rahat duyulduğuna göre 6 haftadan fazlasın zaten. doktor ultrasona göre öyle ddemiştir ilk haftalarda ultrasonun 1 hafta sapma ihtimali var geçte döllenme olduysa eğer öyledir. benim sat 9 nisan 5+1 de keseyi anca gördük.

ekledim canım :) :) :)

aslında ekletmeye korkuyorum cnm ama ekle istersen geçen senede ocak listesindeydim nasip olmadı. inş. bu defa olur. 28 yaşında izmirliyim 53 kiloyum ilk bebeğim olacak nasipse 14 ocakta.

Son düzenleme:
aslında ekletmeye korkuyorum cnm ama ekle istersen geçen senede ocak listesindeydim nasip olmadı. inş. bu defa olur. 28 yaşında izmirliyim 53 kiloyum ilk bebeğim olacak nasipse 14 ocakta.

canım ıyı düşünelım iyi olsun ınan ben de çok dusundum ticker yapam ve eklenme konusunda ama

olan olur naıslsa böle engelleyemeyız kı Allah korusun hıcbısıcıkler olmıycak ınsallah :)

suaycım sen gedliğine göre sen ekelrsin mbp yi değil mi :) :) :)

yapanlar var canım...

önce sağlık canım bence de sen bir prof a git....

söyleyeceğim zaten ısrar ederse izin veririm ama dikkatli olsun dediğiniz doğru düşük olacaksa ne yapsan boş gidiyor bebek, hayırlısı olsun...

Sonunda Buldum Sizi..
Bende Yeni Öğrendim Hamile Olduğumu..
Açılın Bana da Yer Verin..
Hepinize Çook İhtiyacım Var..

Herkese Hayırlı Duğumlar Dilerim..

Hoşbulduumm..

hoşgeldin

kız son adetin 26 mart ise 5 haftalık olamaz ki hamileliğin ilk günü son adetin ilk günü olarak kabul ediliyor benim son adet 11 nisan senin hesaba göre ben 3 haftalık olmam lazım

ben de bu ara çok sinirliyim hele kocama hiç tahammülüm yok yani sokuldu mu hemen itiyorum yayıla yayıla uyumak istiyorum tek başıma

Aynen Canim bende ole ya bı git şu tarafa giriyorsun dibime zaten uyuyamiyorum diyorum hamileyim diye Bişey demiyo yazık normaldede demez ama şu sıralar daha sabırlı :))

selam kızlar..ben de rabbimin izniyle hamileyim inşallahh..

bir şey sorucam bana bişeyler söyleyin çok ihtiyacım var....

ben aşırı derecede gerginim bu aralar....sizde de var mı sinir...ne yapayım nasıl geçireyim bu zamanları..bu gerginlik bebeğe ters etki yapar mı?

kızlar merhaba bu gun doktor kontrolum vardı.
doktor bebegin kesesi guzel ama yeri asagıda biraz daha yukarda olmalı bebek dedi.
haftaya bakıcaz yukarı çıkmış mı diye dedi.
hiç bu durumda olup da bebegı yukarı çıkan var mı duydunuz mu?

Selam kılzar listeye benide ekleyin lütfen :))

1 ocak 2013 yaş 28 kilo 76

kızlar listedeydim ama şimdi yokum (( kim sildi beni bakımm

genelde oluyor bu sinirlilik durumu.kendimde olmadığını düşünüyorum ama eşim söylüyor bana da ara sıra hemen sinirleniyorsun diye .zamanla geçer inşallah

diğer kontrole kadar dikkkatli ol arkadaşım fazla ağır kaldırma ağır iş yapma.inşallah bir problem olmaz.

ÇOK ENTERESAN YAA :s :s :s GEC DÖLLENMEMI ACABA ????

VEYA SATINI YANLIŞ HATIRLIYOR OLABİLİR MİSİN ACABA ÇOK ENTERSAN Bİ DURUM

BUNCA YILLIK FORUM HAYATIMDA BÖLE BİŞİYE YENI RASTLADIM
Evet Çok Enteresan..:44:
Valla Yanlış Hatırlamıyorum..
Korunmayı Bıraktıktan Sonra Tüm Düzenim Bozuldu..
Bebek Tutunmaya Çalışıyor Henüz Vücut Spermi Tanımıyor Dediler..
Ama Son 3 Ayı Biliyorum..
Ocak 3, Şubat 15, Mart 26..
Başka da Olmadım..
Aradan Uzun Zaman Geçince 7 Nisan Sabaha Karşı Baş Dönmesiyle Doktora Gittim..
Kan Testi Yapıldı, Değerlerim Ölçüldü, Gebeliğe Bakıldı v.s.
Demir Eksikliği Çıktı, Gebelikte Yoktu.. :44:

Öyle Kafam KArıştı ki Hiçte Anlamam Böyle Şeylerden..
Şimdilik Tahminim Gibi Kalsın da, Artık Kesinleştireceğim.. :44:
kız son adetin 26 mart ise 5 haftalık olamaz ki hamileliğin ilk günü son adetin ilk günü olarak kabul ediliyor benim son adet 11 nisan senin hesaba göre ben 3 haftalık olmam lazım
Sorun da Zaten O..
Son Adetim 26 MArt Olduğu İçin Ortalık KArıştı..
Çookta Eminim..

O Kadar Düzensiz Oldu ki Korunmayı Bırakınca Son 3 Ay İle Hesaplama Bile Yapamıyordum..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…