2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
merhaba anneler size size şok şok şok şok haberim var.......

dün 3 lü taramımız yapıldı. bebeğin boyutları çok güzel herşey normal zaten 2li taramamda güzeldi....kan sonuçları 10 gün sonra.....
yanlız bombaya gelin erkek denilmişti ya hani bende haftalardır oğluşum diye sevmiştim.....meğerse KIZIM olacakmış......dr.%90 kız dedi....
eşimin yüzünde güller açtı......:KK53::21:
ilk önce şok oldum.......sonra alıştım....kız anasıyım bugüne bugün.....
:KK54:

o topigi takip etmistim ama ise yaramayan bi suru kisi vardı..

mineye bak canım. hamile kıyafeti epey vardı bide minenin hizasında kosede bi hamile giyim yeri vardı sanırım adını unuttum

:KK43: mine hamile reyonunu kapatmış..köşe derken kızılaya taraf mı daha aşağı mı?

:KK43: mine hamile reyonunu kapatmış..köşe derken kızılaya taraf mı daha aşağı mı?

cnm gama işmerkezinde hell klaer diye hamile giyim var şuanda indirimde pantolonlar 50 tl....çok güzel.....lcwdede 45 tl yani arasında hiç fark yok hatta bunla daha güzel...her çeşiti var pantolonların.....:KK34:

dün 3 lü taramımız yapıldı. bebeğin boyutları çok güzel herşey normal zaten 2li taramamda güzeldi....kan sonuçları 10 gün sonra.....
yanlız bombaya gelin erkek denilmişti ya hani bende haftalardır oğluşum diye sevmiştim.....meğerse KIZIM olacakmış......dr.%90 kız dedi....

Benimkide kizdi simdi erkek dedi kesin :) bende kendimi kiza alistirmistim

yazmıştım canım amam geride kaldı sanırım yine yazayım:) yaş 32 2. gebeliğim Kocaeli muhtemel d. tarih 15 ocak cinsiyet belli değil:KK43: kilo 60 tııı önceden:)))

ekeldım canım :)

Ayse canim benim cinsiyetine 11 haftalikken kiz demislerdi az once erkek dedi %99 degistirirsen sevinirim canim

düzelttım canım hayırlı oslun :)

Teşekkürler teyzesi :)
Allah hepimizi korktuklarımızdan emin eylesin tez zamanda! (Amin)

amiinn amin ecmaın :)

ehehehe hayırlı olsun canım :) ekledım tabloya

kızçeler pek bi cadı oluyo yirim yirimmm :nazar: :emir_bebek:

noluyo ya niye böyle yapıyolar aynı şey benim kızımda başıma gelmişti önce erkek demişlerdi sonra kız dediler şimdide erkek dediler bakalım 16. haftada ne diyecekler yaaa

Aysecim ben Ramazan 15 e kadar 1000 tefriciye çekerim inş..30 tanede yasin okurum canım..

medicabil hastanesinden zuhal saylık hanım.bi defa gülümsese şoka girerdim heralde..botoks mu yaptırdı acaba dıye düşünüyorum.ben doktoruma danışamıcaksam niye özele gideyım dimi ama.eşim de bi kere gördü doktoru çok sevimliymiş doktorun çok aradın mı bunu dedi.çok sey istemiyorum ama güleryüz ve iletişim önemli benim için..

canım benim doktorumda çok gülümseyen bi kadın değil açıkcası ,kadında mimik yok desem yeri ama inan çok açıklayıcı sakinleştirici bi konuşması var. çok deneyimli olduğunu hissettriyor bana ilgili de. tabi bu şimdilik böyle inşallah devam da eder.. burası biraz pahalı olduğu içn doruk çekirgedeki evrim hanıma gittim inan şevket yılmazdan beter bi hastane. birbuçuk saat bekledik muayene olmadan çıktık.eşim sinirlendi her zaman bu kadar nasıl beklicez işim gücüm var dedi. devletle anlaşmalı hastaneler artık baya bi yoğun devlet hastanesi gibi olmuş bursada. ne bileyim inşallah gönlüne yatan bi doktor bulabilirsin.

Aysecim ben Ramazan 15 e kadar 1000 tefriciye çekerim inş..30 tanede yasin okurum canım..

Maşallah kız sana :) Allah kabul etsin çok sağol canım

ben de çekıyorum bı yandan her gunde yatsı öncesi 2 yasın okuyorum

Allah dualarımızı kabul etsın ınsallah :)

Maşallah kız sana :) Allah kabul etsin çok sağol canım

ben de çekıyorum bı yandan her gunde yatsı öncesi 2 yasın okuyorum

Allah dualarımızı kabul etsın ınsallah :)
masa başında çalışıyorum..oturduğum yerde çekerim inş..daha fazla olursa haberdar ederim :))))))))

günaydınn
hadi ya bebiş doğunca durum okadar vahimmi oluyo yani :KK59:
canım şimdi rahat bir uyku uyuyabiliyorken bebeğin saat başı yada 2 satte bir acıkacak ve uyanıcaksın
uyumadıkça sinir sistemi biraz çökecek ama dünyanın en güzel duygusu emzirmek bu yüzden allah sabrını verecek
3.aydan sonra muhtemelen acıkma saatleri uzayacak ve biraz daha fazla uyumaya başlıcaksın
1yaşından sonra gece beslenmek istemezse rahatsın:KK70:D
bu dönemlerin tadını çıkartın gelip geçici hepsi....
ben oğluma sütümü sağıp sonra ısıtıyordum ve bende uyku diye birşey yoktu:KK43:hatta oğlum biberonu cuk cuk çekerken oturduğum yerde uyuyakalıyordum,eşim uyandırıyordu:KK70:DD
Günaydın kızlar neşeli,sağlıklı,güzel bir gün olsun hepimiz için.Rüya gördüm gece kafam çok karıştı korkuyorummm bebeğimi düşürmüşüm elimde kesesinin içinde bebeğim duruyor düşürmüşüm bakıyorum minicik erkek bebek hayır olsun inşallah nasıl yorumlarsınız..
hayra çıksın canım ama çoğumuzun yaşadığı bir durum bu
sürekli düşünüyoruz ya sağlık mı diye bence bilinçaltına yerleşiyor
allahın izniyle sağlıkla doğacak herbiri...
ben aldım ama sunu soyleyeyim ilk hamilelgimde de kullanmıstım. bitirdigim tup sayısını bilmiyorum bile. ama 37.haftada gobegimin altı catlamıstı :KK50:
bunda da aldım arada suruyorum .oyle yapıs yapıs degil. surdukten kısa sure sonra emiliyo
bende ilk hamileliğimde kullandım ama yinede engel olamadım:KK43:
teşekkür ederim canım bende 3 paket alayım o zaman

çatlak kremi araştırırken oluşmuş çatlaklar içinde birinin çözümüne rastlamıştım. hamilelikten sonra ouşmuş çatlaklar için kahve ve limon karıştırıp sürüyolarmış ilk anda kızartıyormuş ama bir iki haftaya kadar gözle görülür şekilde yok oluyomuş eskilerin ilacıymış doğumdan sonra olursa deneyebiliriz sanırım
ben doğumumdan sonra kk da bir topikte görüp denemiştim:KK70:D
ama bende hiçbir işe yaramadı :KK43:

kızlar benim karnım nerdeyse hiç cıkmadı hiç hamile gıbı hissetmıyorum kendımı ..ben nezaman belimi tutup yüricem:)boyum 1.72 kılom 56 13 haftalık hamileyım ne zaman şişecek karnım????
çok şanslısın aslında
bende yolda hamile olup minnacık göbeği olanlara imreniyorum
ben de 6 aylık hamile gibiyim hatta 7 :2:
bende:KK70:DD
kızlar hepinizi takip ediyor sürekli okuyorum
ay_she cim canım pıhtılaşma topiğinden tanıyorduk birbirimizi.Allah Bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder canım inşallah....dualarımız seninle.
bu arada benim de karnım göbek gibi duruyor.boyum 174 kilom 60.zayıfım ama göbek gini duruyr karnım çok komik :) eski kıyafetlerimi giydiğimde göbeğim okmış gibi duruyor.pantolonlarım oluyor ama hiçbirinin fermuarı kapanmıyor.sadece ben değilim değil mi böyle olan :)
maşallah boyun bayağı uzun
gerçi bende 1.72 yim:KK70:
benim pant.larda belden sıkıyor
noluyo ya niye böyle yapıyolar aynı şey benim kızımda başıma gelmişti önce erkek demişlerdi sonra kız dediler şimdide erkek dediler bakalım 16. haftada ne diyecekler yaaa

aa aaaa dr.um erken söylemicem cinsiyeti derken çok kızmıştım ama şimdi arkadaşların yazılarını görünce geç söylesin doğru söylesin dmeye başladım..

---------------------------------------------------------------------------------------------------
mide bulantım geçti ama yemek yaparken şu soğanın kokusunu almasam iyi olacak
düdüklüye çiğden attım kavururken fena olmayayım diye ama nerde daha keserken kötü oldum:KK43:((

kızlar bacaklarında varisi olan var mı?
bende az var ama şişmişler ve ağrı yapıyorlar:KK43:
gece yatakta bile uykuya kolay dalamıyorum

Benimkide kizdi simdi erkek dedi kesin :) bende kendimi kiza alistirmistim

Ben de sırf bu yüzden 16. haftadan önce öğrenmek istemedim çünkü önce yanılma ihtimali baya bi fazlaymış dayanamayıp alışveriş yaparım kesin biliyorum kendimi sonra hayal kırıklığına uğrarım buna baya bi yatkın bi bünyem var :) beklemedeyiz hala 2 haftamız var daha kontrole o anı hayal ediyorum da heyecandan bayılabilirim:)

merhaba kızlar;
dün doktora gittik.cinsiyeti belli değil dedi.ikili testler iyiymiş.kansızlık olduğu halde kan hapı gerek yok vitamin yeter dedi. sonra oradan çıkıp sağlık ocağına kayda gittim sağlık ocağı bana mutlaka kan hapı kullanmalısın kansızlığın %10 dedi.ve kan şurubu yazdı.doktoruna söyle dedi.bebeğe bişey olmaz ama seni elden ayaktan düşürür sa.ların dökülür halsiz kalırsın dedi.ben gebeliği öğrendiğimdeki kan tahlilimle gittim.üzerine 2 buçuk ay geçmiş şimdi daha da kansızsındır dediler.doktorumu aradım böyle kan hapı yazdılar dedim.onlar kadın doğumcumu ne anlar iyi peki siz bilirsiniz kullanırsanız kullanın dedi.şaştım kaldım.eşimde beni burada iyi bilinen başka bir doktora başka bir özel hastaneye götürdü.oradaki doktor bir değil iki kan ilacı kullan sağlık ocağı doğru söylemiş dedi.baktı cinsiyeti biliyormusun dedi.erkekmi dedim.hayır kız dedi :)) sanırım bu durumda yeni doktora devam edeceğim sizce?

belirtilerime gelince yüzük ileri geri sallanıyordu:) free beta 37 çıkmıştı.idrarım genelde koyu sarıydı 3-4 litre su içmeme rağmen. çok bulantım olmuştu.yeni geçti.bol bol tatlı yiyorum.süt içesim hiç yok.soğan sarımsaktan tiksinmiştim.ilk ay kendimi uykudan alamıyordum.sürekli uyuyordum:)) aklıma gelenler bunlar.

maşallah size....
böyle dengesiz doktorlar çıkabiliyo işte tatlım
sen neden erkekmi diye sordun doktora erkemi bekliyodun yada ölemi istyodun

Canım Bakırköy'de Prof. Ahmet Gül. Özel bir klinikte çalışıyor. Çok ilgili ve inanılmaz mennun kaldım ben. Çok ayrıntılı bakıyor, sormak istediğin her soruya mutlaka bir cevap alıyorsun. Biraz pahalı, ama ne yapalım bebişim herşeyden önemli.

nekadar muayane ücreti veriyosun canım

Ayse canim benim cinsiyetine 11 haftalikken kiz demislerdi az once erkek dedi %99 degistirirsen sevinirim canim

amaaan tebrik ederiz oğluşunu:nazar:
kız die alıştrmışmıydın kendini

Maşallah maşallah maşallah :nazar::nazar::KK9:

bana da doktorum muhtemelen erkek dedi. ikili test sonucum da riskli çıktı 4 lü testi bekleyeceğiz.

X