2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ay-she canım ben senin için 100 salatı tefriciye okudum...eklersin okuduklarına.daha ihtiyacın varsa söyle okuyabilirim...allah kabul etsin inşallah...

kıyafet bende bulamadım ankamal de var demıslerdı dun ordada bulamadım.lcw konusunda bende aynı düşüncedeyim,bu nedir ya hamilelrin mıllı sponsoru sankı,her hamılede aynı kırık yumurtadan çıkmış bebk resimli t shırt

Bana da o t-shirtten hediye almışlar sağolsunlar :) Aslında çok şirin ama çok görünce tabi pek esprisi kalmıyor. Bir de düşünsenize LCW'nin Türkiye'nin kaç ilinde mağazası olduğunu. Türk hamilelerinin milli kıyafeti :KK49: :KK49: Hamile kalmadan önce çok içim giderdi, şimdi öyle gözüne gözüne sokmak istemiyorum herkesin, hamile olduğum belli olacak zaten. Tabi zevk meselesi, çok güzel bir şey görürsem alırım da.

Kizlar Maltepe tıp merkezinde ikili test yaptıran varmı?

canım ben kadıköy hasanpaşadaki universal hospitala gidiyorum doktorumdan çok memnunum çok ilgili ve her soruma cevap veriyor.(bazıları saçma sapan olsa bile :) )ikili testi orda yaptırdım pazartesi günü 42 lira muayene +51 lira ikili test uygundu fakat 3lü 4lü çok pahalıymış zaten sonuç iyi çıkarsa inşallah onları yaptırmayı düşünmüyorum bir aksilik çıkmazsa doğumuda orda yapmayı düşünüyorum

yani göbeğimin olmayışı normalmi 14 haftalık olupda?doktora sormaya çekiniyorum ne salak bı soru der dıye.ya bebeğimin gelişimi normaldi 1ay önce 4 gün sonra kontrole gıdıcem sorun yoktur dımı..ya ayda bır degılde 15 de bır gıtsek daha mantıklı degılmı benım doktor ayda bır görüşelım dedı:)benı pek sevmedı sanırım:))

canım tabıı kı normal kızıma hamıleyken 5 aylıktım daha karnım yenı cıkmaya baslamsıtı

kızkardesımde de öle olmustu gayet normal gecen gun de hastanede bı kız gördum

ıkılı ıcınmı geldın deıdm kızın kanrı gör ama dumduz yok deıd ayrıntılı usg kaç hafat lık dedım 25 dedi

düşüp bayılıcaktım nerdeyse :KK70:

canım sağol Allah kabul etsın bende okuyorum bi yandan henzu herkes bıldırmedı ramazan ın 15 ne kadar

bıter idye dusundum o zamna toparlarım eksık kalırsa söyleırm canım sağol :)

tamam canım mart annelerinde bulabilirsin beni yada özeldende mesaj atarsın keyifle ve duayla okurum..allah merhametiyle sınasın inşallah seni.bebeğine sağlıkla kavuş gülüm...

ay-she canım ben senin için 100 salatı tefriciye okudum...eklersin okuduklarına.daha ihtiyacın varsa söyle okuyabilirim...allah kabul etsin inşallah...

canım sağol Allah kabul etsın bende okuyorum bi yandan henzu herkes bıldırmedı ramazan ın 15 ne kadar

tamam canım mart annelerinde bulabilirsin beni yada özeldende mesaj atarsın keyifle ve duayla okurum..allah merhametiyle sınasın inşallah seni.bebeğine sağlıkla kavuş gülüm...

canım tabıı kı normal kızıma hamıleyken 5 aylıktım daha karnım yenı cıkmaya baslamsıtı

kızkardesımde de öle olmustu gayet normal gecen gun de hastanede bı kız gördum

ıkılı ıcınmı geldın deıdm kızın kanrı gör ama dumduz yok deıd ayrıntılı usg kaç hafat lık dedım 25 dedi

düşüp bayılıcaktım nerdeyse :KK70:

desene daha uzun süre otobüste kimse yer vermicek:)buarada senin test sonucları nezaman cıkıcak belli bi tarih varmı güzel haberi duymamıza:)

desene daha uzun süre otobüste kimse yer vermicek:)buarada senin test sonucları nezaman cıkıcak belli bi tarih varmı güzel haberi duymamıza:)

eveta yaa bana da yer vermıyo hainler :KK53: :KK1:

canım ıkılı testımın kan sonucu 20 temmuz veya 23 temmuz gibi çıkıcak

kromozom testımde 27 temmuz da çıkıcak ınsallaahh :) hemen hastaneye gıdıp görüşücez bakalım

inşallah güzel haberler alırız Allah ım sağlıkla nasib eder inşallah canum cümlemize.

canım mart annelerınde mısın :) tamam gerekırse bulurum Allah razı olsun

sizleri de sağlıkla kavustrursun ınsalah canım bebekelrınıze :) aminnn

uzun zamandır takip edemedim sizi
cinsiyetiniz belli oldu mu tatlım?

hayır canım devlettekı sorsam sölüodu sormadım özeldekı doktorumda erken dedi

2 haftaya kadar bellı olur herhalde inan hiç merak etmıyorum sağlıklı olsun yeter bana

kızlar hepinizi takip ediyor sürekli okuyorum
ay_she cim canım pıhtılaşma topiğinden tanıyorduk birbirimizi.Allah Bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder canım inşallah....dualarımız seninle.
bu arada benim de karnım göbek gibi duruyor.boyum 174 kilom 60.zayıfım ama göbek gini duruyr karnım çok komik :) eski kıyafetlerimi giydiğimde göbeğim okmış gibi duruyor.pantolonlarım oluyor ama hiçbirinin fermuarı kapanmıyor.sadece ben değilim değil mi böyle olan :)

merhaba kızlar;
dün doktora gittik.cinsiyeti belli değil dedi.ikili testler iyiymiş.kansızlık olduğu halde kan hapı gerek yok vitamin yeter dedi. sonra oradan çıkıp sağlık ocağına kayda gittim sağlık ocağı bana mutlaka kan hapı kullanmalısın kansızlığın %10 dedi.ve kan şurubu yazdı.doktoruna söyle dedi.bebeğe bişey olmaz ama seni elden ayaktan düşürür sa.ların dökülür halsiz kalırsın dedi.ben gebeliği öğrendiğimdeki kan tahlilimle gittim.üzerine 2 buçuk ay geçmiş şimdi daha da kansızsındır dediler.doktorumu aradım böyle kan hapı yazdılar dedim.onlar kadın doğumcumu ne anlar iyi peki siz bilirsiniz kullanırsanız kullanın dedi.şaştım kaldım.eşimde beni burada iyi bilinen başka bir doktora başka bir özel hastaneye götürdü.oradaki doktor bir değil iki kan ilacı kullan sağlık ocağı doğru söylemiş dedi.baktı cinsiyeti biliyormusun dedi.erkekmi dedim.hayır kız dedi :)) sanırım bu durumda yeni doktora devam edeceğim sizce?

belirtilerime gelince yüzük ileri geri sallanıyordu:) free beta 37 çıkmıştı.idrarım genelde koyu sarıydı 3-4 litre su içmeme rağmen. çok bulantım olmuştu.yeni geçti.bol bol tatlı yiyorum.süt içesim hiç yok.soğan sarımsaktan tiksinmiştim.ilk ay kendimi uykudan alamıyordum.sürekli uyuyordum:)) aklıma gelenler bunlar.

ayşeciğim benim bebeğe kız yazıp, beklenen doğum tarihini de 15 ocak yapabilirmisin :)

gözün aydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah.Ben şunu anlamıyorum ya ilk başta hamile olduğumuzu öğrendiğimizde bize genel bi tahlil yaptılar ya o zaman neden seni uyarmamış kan değerlerin konusunda sonuçta biz onlara güveniyoruz. Benim doktorum 2. ayın başından itibaren kan ilacına başladı hemde günde iki tane kanım 9 küsürlardaydı hemen önlemini aldı birde elevit kullanıyorum

Günaydın kızlar neşeli,sağlıklı,güzel bir gün olsun hepimiz için.Rüya gördüm gece kafam çok karıştı korkuyorummm bebeğimi düşürmüşüm elimde kesesinin içinde bebeğim duruyor düşürmüşüm bakıyorum minicik erkek bebek hayır olsun inşallah nasıl yorumlarsınız..
canım bence böyle rüyalar bilinçaltımızdaki kaygılarımızdan kaynaklanıyo.ben de acaip acaip rüyalar görüyorum.hayırlara çıksın de gitsin:))ciddiye alma

hayırlara cıksın canım ınsallah...ben de kelebek gördüm omzuma konuyodu ben kelebekten cok korkarım da
birden irkilip uyandım bı baktım kelebek melebek yok harip hamıleyken bu ıkıncıkez kelebek gorusum ruyamda
canım annem gerçek hayatta üzerimize kelebek konduğunda hayırlı haber geliyo der.inşallah rüyadaki anlamı da budur:)

Günaydın kızlar hepinize hayırlı sabahlar...
Hayırlı haberlerle dolu, güzel, huzurlu bir gün geçiririz inşallah...
Ayrıca kabus görmüşsünüz ayşe ve difenbafya :)
Böyle rüyalar görünce kalktığınızda ''Allah'ım rüyamın şerrinden sana sığınırız'' demeniz iyi olur.
İşte bizde bugün 4. aya girdik elhamdülillah :)
İlk trimester bitti.
Dünde gittim tavşanlı bir takım aldım çoraplar aldım :kk77:
Kaldıramıyorum yerine.
Öyle koyup karşıma izliyorum...
ay ne güzel yaa.bebeğin sağlıkla giysin o tavşanlı cicileri inşallah.kıyafet alışverişi başlamış.ben de çok hevesleniyorum.ama korkularımı yenemediğim için erteliyorum:KK43:

Valla canım insan kime inanacagina şaşırıyor seni anlıyorum aslında böyledoktorlari deşifre etmek lazım.benim doktorumda soğuk nevale mübarek dün gittim ya bu kadın bebekle ilgili hiçbirşeyi anlatmıyor şu boyda şu kiloda en basit seyleri bile hatta ikili testi ben hatırlattım bu hafta icinde yaptırmam gerekmiş bide yahuuu söylesine be kadın hani yok testi gerek yok falan demiyor yaptir mutlaka dedi ee bukadar önemliyse söylesene.off ya napıcaz bilmiyorum kızımızda o doğurdu birazda o yüzden bırakamadım kadını yoksa normal şartlarda yüzüne bakmam.neyse ya dolmuşum baya.cok yogun talep gören tecrübeli bı kadın aslında koca hastanede sanki başka dokror yok herkes ona gidiyo( buarada bende dahil :)))))ama iste bide su suratını duzeltse.acaba ikili testte cinsiyet belli oluyormu?
canım benim doktorum da hiç açıklama yapmıyor.ama hekimliğine çok güveniyorum.onun için vazgeçemiyorum.yalnız 12.haftada gittiğimde bana 1 ay sonra gel dedi.erken gidersem de kızıyor.niye geldin senin randevun şimdimiydi filan gibilerinden laf ediyo.ben de dayanamadım.dün başka bir doktora gittim.bundan sonra iki doktorla devam edicem:KK23:

kızlar benim karnım nerdeyse hiç cıkmadı hiç hamile gıbı hissetmıyorum kendımı ..ben nezaman belimi tutup yüricem:)boyum 1.72 kılom 56 13 haftalık hamileyım ne zaman şişecek karnım????
canım maaşallah boyuna posuna:)uzun boylularda karın geç belli olurmuş...gerçi benim boyun da 1.70 ama kilom biraz fazla 65 le hamile kaldım.ikinci ayımdan bu yana her gören hamilemisin diye soruyo.:KK49:

yani göbeğimin olmayışı normalmi 14 haftalık olupda?doktora sormaya çekiniyorum ne salak bı soru der dıye.ya bebeğimin gelişimi normaldi 1ay önce 4 gün sonra kontrole gıdıcem sorun yoktur dımı..ya ayda bır degılde 15 de bır gıtsek daha mantıklı degılmı benım doktor ayda bır görüşelım dedı:)benı pek sevmedı sanırım:))
canım bana da 1 ay çok uzun bir süre gibi geliyor.kendi doktorum ayda bi gel yeter diyince.ben de kendime ikinci bir doktor buldum.bundan soınra 10 günde bir ultrasona giricem.

kızlar hepinizi takip ediyor sürekli okuyorum
ay_she cim canım pıhtılaşma topiğinden tanıyorduk birbirimizi.Allah Bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder canım inşallah....dualarımız seninle.
bu arada benim de karnım göbek gibi duruyor.boyum 174 kilom 60.zayıfım ama göbek gini duruyr karnım çok komik :) eski kıyafetlerimi giydiğimde göbeğim okmış gibi duruyor.pantolonlarım oluyor ama hiçbirinin fermuarı kapanmıyor.sadece ben değilim değil mi böyle olan :)

canım evet hatırlıyorum senı :) ınsallah hepimiz için sağlıkla nasıb olur canım tesekkur edeırm :)

senın göbüş çıkmaya baslamıs o zaman dimi yavas yavas büyür zaten :)

Ama ben y0kum hala:KK43:((

canım bılgılerını tam olarak yazdın mı cunku bılgısı tamolmayanı ekleyemıyorum

ne zaman yazmsıtın bana benı ekle dıye tarıh söylemrısın kontrol edeyım ???

cunku su ana kadar bilgisini tam alıpta eklemedıgım kısme kalmadı...ya da sneı ekledım ama listeden mı sılındı anlamadım :S

canım evet hatırlıyorum senı :) ınsallah hepimiz için sağlıkla nasıb olur canım tesekkur edeırm :)

senın göbüş çıkmaya baslamıs o zaman dimi yavas yavas büyür zaten :)

canım bılgılerını tam olarak yazdın mı cunku bılgısı tamolmayanı ekleyemıyorum

ne zaman yazmsıtın bana benı ekle dıye tarıh söylemrısın kontrol edeyım ???

cunku su ana kadar bilgisini tam alıpta eklemedıgım kısme kalmadı...ya da sneı ekledım ama listeden mı sılındı anlamadım :S

yazmıştım canım amam geride kaldı sanırım yine yazayım:) yaş 32 2. gebeliğim Kocaeli muhtemel d. tarih 15 ocak cinsiyet belli değil:KK43: kilo 60 tııı önceden:)))

X