2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Selam kızlar,
Herkes iyidir inşallah...
Geçmişi henüz okumadım, birazdan okumaya başlayacağım. Önce gelişmelerden bahsedeyim dedim;
2 li test için doktora gittim c.tesi günü. Ölçüm gayet iyi dedi doktor. 1,1 mm miş. Kn testinin sonucunu haftaya p.tesi günü alacağım. Tekrar yorumlayacak. Bu arada bebişim sanırım %99 erkek, doktorun söylemesi yani. Girmeden önce çikolata yemiştim, beklemiyordum cinsiyeti görmesini aslında. Ama açmış bacakları görünüyordu açık aşikar Doktor kesin değil dedi ama sonra %99 erkek dedi. Hayırlısı bakalım, Allahım ne uygun gördüyse ben ona razıyım. Kız olsun erkek olsun hiç farketmez, sağlıklı ve hayırlı evlat olsun yeter.

Ay-she cim listeye cinsiyet yazmaya başladık mı? Başladıysak benimkini erkek diye ekleyebilir misin canım?
Nereden bakabilirm listemize...

Kızlar bir şey soracağım.Midem normalde bulanmazken bazı hareketli parçalar dinlerken bulanıyor.Neden olabilir acaba bebişin hareketi artıyor ondan bulanıyor olabilir mi düşünüyorum ama tamamen sallıyor da olabilirim :)

Son düzenleme:

bebegın harketi bulantı yapmaz ama belkı haraketli parçalar dinlerken rahatsız oluyorsundur

veya sana kötü bişey hatırlatıyordur ondan bulanıyodur canım bilemeıdm valla :) ben de aksine muzık dınleyınce

azalıyo sanki :)

canım ekledım topiğin ilk sayfasından bakabilirsin :)

PAPP-A (Pregnant Associated Plasma Protein A) 12,5

Serbest Beta HCG 81,5

bu nedemek bilen varmı?
ikili sonucum ama başka bir şey yazmıyor pek anlamadım.doktorada ulaşamadım...

Son düzenleme:
0-4 hafta (HAYATA YOLCULUK BAŞLIYOR)

5-8 hafta (KALBİM ATIYOR)

9-12 hafta (İNSANA BENZİYORUM)

13-16 hafta (OLGUNLAŞMAYA İLK ADIM)

17-20 hafta (YOLU YARILADIM)

21-24 hafta (SİZİ DUYUYORUM)

25-28 hafta (YAŞAM SINIRINI GEÇİYORUM)

29-32 hafta (HERŞEYİN FARKINDAYIM)

33-36 hafta (HAZIRLIKLARIMI TAMAMLIYORUM)

37-40 hafta (HAYATA MERHABA)

Bir yerde okudum da paylaşmak istedim :)

ayşecim ben hala listede ekli değilim
yaşım 22
sat 10 nisan
muhtemel doğum tarihi 15 ocak
ilk bebeğim
yaşadığım yer izmir
cinsiyetimiz daha belli değil

Selam canım ılkıne benımkıde öle yaptı dısarı cıktım şeker fln yedım dolaştım döndüğümde

oynuyodu sabah uykusunu böldük ama affetsın artık bizi

bizim sabah da değildi ama ikindi uykusuna yatmıştı herhalde eşşek ısırcam o totoyu hem de öyle ısırcam öyle ısırcam ki
Herkes geçmiş olsun diyor sana merak ettim geçmişe baktım okudum yazını canım çookk geçmiş olsun inşallah herşey yolunda gider sağlıkla alırsın bebeğini kucağına.

Bu arada hanımlar, dün vitamin kan ilacı ve balık yağı hapı verdi doktorum. Sırayla ara vererek içtim en sona vitamini bıraktım decavit adı onu içer içmez kustum ooff ne olacak böyle bilmiyorum midem hiç ilaç kabul etmiyor.

sağol canım ınsallahh sağlıkı bıs ekılde nasıb olur herseyın hayırlısı napalım....

sorma elevit bende de aynı etkıyı yapıyo ne yapıcamı şaşıırdım bende

trt 1 de lohusa şerbetini anlatıyor

hiç içmdim nası bişey bılmıyorum :)

hangi bıtkıden yapıldığını bulamadım ınternetten, ama rengı çok güzel, ayrıca trt deki program çok guzel hep anneler arıyor doktor cevaplıyor:)

aah ahh..decavit çok kötü..hem büyük hem tadı kötü..bende her seferinde zorlanıyorum..ben kendimce bir formül buldum..çok tokken içiyorum ve peşine tatlı birşey yiyorum..yoksa malumm bende kusuyorum..sende öyle dene istersen..

iyi fikir... bende yenı gördüm,annem izlemiş hatta not almış gecen hafta:) yenı doğan bebk kaç kere emzirilir felan diye:)

ama yemek yedikten 3 saat sonra içmem gerekiyor ilaçları çok tokken içsem bütün yediklerimi çıkarırım ayrıca doktorun bana bulantımı kesmek için verdiği ilaçlar bile daha kötü yaptı folbiolu bile içince çıkarıyordum onca saat geçmesine rağmen içtiğim ilaçlar midem de erimiyor ooff ne yapacağımızı şaşırdık aynı şekilde doktorum da

Allah kolaylık versin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…