2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Merhaba arkadaşlar;

her ne kadar 11+5 hamile isem de dr ve usg ye göre 12 +2 haftalık hamileyim. Dr vegaforen solisyon verdi günde aç karnına 2 defa yani 200 ml. Yanlız benim kan değerlerime vs bakılmadan verildi. 200 ml bir gün için çok gibi geliyor bana . Prospektusta ciddi demir eksikliklerinde 200 yada 300 ml verilir diyor. Siz de kullanan var mı acaba?

günaydın canım

dirayetli ol tabii...hiçbişeyin sonu değil... :)

merhaba sorma ben de 14. haftadayım hala gecmedı bulantı kusma daha ne kadar devam edicek bılmıyorum...

çok gecmıs olsun canım 3,5 ay kucuk de değil...plasenta previa ciddi bi durum ve kanamalı

bu sefer cok sukur benıdme çok kanamam olmadı hatta kanamam olmadı lekelenmeler oldu sadece

kanama alanı erken teshıs edildiği için sorun yasamadık :)

günaydın kızlar ve bebeleri :))

ayşeye ve kanaması vs.rahatsızlığı olan diğer arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.

herkese hayırlı günler dilerim:) güzel bir hafta olur umarım

merhaba kızlar ya ben şu uzayan akıntıdan yana sıkıntılıyım sizdede devam ediyormu

ayse buldum okudum canımmm birtanem yaaaa
doktor cok iyiymiş ha bak neler üzerine düşünüyor. İnş. bu sorun çözülür canım sende bebegine kavusursun. Bence iyi bir adım atılmıs rahatsızlığın üzerine, bunu bilmek bile sen daha iyi bilirsin büyük birşey.
Allah yardımcın olsun inş.

merhaba kızlar ya ben şu uzayan akıntıdan yana sıkıntılıyım sizdede devam ediyormu

aaa nıye sıkıntıdasın o kötü bişey değil..

günaydın kızlar ve bebeleri :))

ayşeye ve kanaması vs.rahatsızlığı olan diğer arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.

herkese hayırlı günler dilerim:) güzel bir hafta olur umarım

günaydın canım sağol

ayse noldu gecmişe bakamadım hayırdır inş. ciddi bişi yoktur canımmm

canım bebgımın kalbindekı damarda ters akıntı saptandı her an kalbi durabilir fln dediler ama daha tahlillerim tamamlanamdıgı

için net bi durum yok ama damarda ters akıntı oldugu kesın...bu akşam doktorumla gorurusucez bakalım...

böyle işte ama stres yapmamam gerekıyormuş...bu şekılde sorun yasyaıp bebegını kucaklayanlar var

umudumu kaybetmemeliyim üzülüyorum ama üzülmemeliyim :)

evet canım eşimde aynı şeyi söyledi kaç yıldır bak ilk kez sorunun köküne inildi bence korkma sevinelim

dedi ve haklı da haklısın da yani :) ınsallah bebegım güzel beslenıcek güzelce büyüyücek...

bu rahatsızlıgın en büyük belritisi gelişim geriliği imiş ama benım bebegım haftasındna ileri maşallahh

onun için hala umudum var ınsallah hersey iyi olur :)

günaydın hanımlar

geçmiş olsun sıkıntısı olanlara inşallah düzelir bir an önce

doktordan geldik biz şimdi görünmüyor belli değil cinsiyeti çok hareketliydi kıpır kıpır 92 gram olmuş vee kötü bir durum var sizlerde oldumu bilmiyorum ama neler yapılır nasıl çözümlenir uff hemoroit doktor olur ama sende erken olmuş dedi ilerlerse fitil verilir dedi ama içim rahat değil ilk defa başıma geldi ufff

Katılıyorum Ayşecim.Artık sorunu biliyorsunuz ve takip halinde olacaksınız.Sen içini ferah tutmaya çalış, inanıyorum ki sağ sağlim alacaksın bebeğini kucağına :)

herkese merhaba
gecen sayfalarda bi arkadas sormustu sanırım ayrıntılıyla ilgili alıntı yapamadım kusura bakmasın..benim ayrıntılı keyfi oldu. normalde kendi doktorunuz 20 li haftalarda bakıyo ayrıntılıya en saglıklı sonucu veren de o zaten.. ben kızımda da ayrıntılı ultrason uzmanına gitmistim bunda da ritueli bozmayayım gideyim dedim.. yani ayrıntılıyı yapam kendi doktorum degil, ayrıntılı ultrason uzmanı baktı..hem cinsiyeti ogrenirim dedim hem de eline ayagına baktırım amaclı gittim..

evet canım ben kullanıyorum..sabahları aç karnına bir tane..bende kan ve demir eksikliği yok..depolardaki demir düşük olduğundan verdi doktorum..ilerki aylarda sorun olmasın diye..yoksa şuanlık bendede sorun yok..

Katılıyorum Ayşecim.Artık sorunu biliyorsunuz ve takip halinde olacaksınız.Sen içini ferah tutmaya çalış, inanıyorum ki sağ sağlim alacaksın bebeğini kucağına :)

Evet canım ınsallah ınsallaah ben de öle umud edıyorum :)

canım maşallah bebısıne hemoroid için anestol isimli bir krem verıyoalr gebelıkte zararsız diye bılıyorum

doktoruna sorsaydın keşke...

Mrb herkese gunaydin ayse cok gecmis olsun ins hersey yolunda gider bebegini sag salim kucagina alirsin

merhaba sağol canım ınsallah allah razı olsun :)

kızlar ben ıkı rekat salatı tefriciye için nıyet namazımı kıldım

okumak isteyenelr vars aokuduktan sonra bana bildirebilir mi ???

merhaba sevgili arkadaşlar..

herkese güzel,sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyorum..Allah bu sıcaklarda yardımcımız olsun..

kızlar ben ıkı rekat salatı tefriciye için nıyet namazımı kıldım

okumak isteyenelr vars aokuduktan sonra bana bildirebilir mi ???
tamam canım..ben okurum inş ve okudukça seni haberdar ederim inş..süre belirledin mi, ne zamana kadar okunacak?

Merhaba fikirdelisi merak ettim acaba nerde ve ne kadara yaptırdın.sende ankaradasın kime gidiyosun ve memnunmusun ne çookkk soru sordum dimi hatta şunuda sorayım doğumu nerde yapmayı düşünüyorsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…