2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
aminnnn inşallahhh hepimizin çok teşekkürederim...
muhtemelen belli olur artık sırayla herkezin ki sağlıklı sıhatli olsunlarda inşallahhhh
İnşAllah. İnsan merak ediyor tabi.
Sağlıklı olsunlar da hiç önemli değil cinsiyetleri ama merak işte.

Dibe vuruyorum...
Evliliğim çatırdıyor ve ben hamileyim.
Tükeniyorum!

fesleğenim canım benim..biraZ sabırlı ve metanetli olmaya çalış..sizin yuvanızı toparlayacak misafir geliyor, onun için çatırdamasına izin vermeyin..eşinle kenetlenin birbirinize..hem herkes sizin gücünüzü ve bağlılığınızı görsün canım..

kızlar yasin okucaklar yazarsanız ona göre not edelim kim ne kadar okuyabilirse 500 tamamlamaya çalışalım

bütün topikteki arkadaşlarımız için
ben okurum canım seve seve..okudukça bildiririm ins..
Merhaba kızlar. Uzunca bir aradan sonra yine sizlerlerleyim.
Ya ben çok merak ediyorum cinsiyetleri belli oldu mu bebişlerin?

hoşgeldin canım..yavaş yavaş belli olmaya başladı..ama biz halen bekliyoruz..

Tek belli olmayan ben değilim yani.

Daha normal galiba belli olmaması o zaman.

merhaba canım hoşgeldın :) ben de daha ogrenmedım bakalım yumurtadan ne cıkacak :)

ayşe geceleri uyurken mümkün olduğunca sol yanıma yatmam gerektiğini söylemişti doktorum bebeği besleyen damarlarla ilgili olarak bi araştırıp dikkat edebilirsin

evet canım bılıyorum özellıkle pıhtılaşma sorunu olanalr ve ödem yasayanalr bunu anneın damarlarının plasentaya baglandıgı

yer amacıyla ve genel olrk dolaşım sistemının sağlığı ıcın

sola yatmak en güzeli...ben de öyle yapıyorum ama benım sorunum plasentadakı kordondakı damarda

yıen de sola yatıyorum tabıı cunku zaten hava sıcak bı de kan dolasımını kısıtlarsak ödemle ugrasmak zorudna kalırız bi de

sırt üstü genelde yatamıyorum zatne yan yatmak daha rahat...zaten göbek büyyünce sıt ustu yatmak daha zor sağol canım

düşündüğün için....

merhaba kızlar

ay_she ciğim test sonucunu aldım temiz çıktı kromozom testi .bana testleri 3 düşükten sonra yaptırmışlardı.kanda pıhtılaşma genetik testi,protein c,s,şeker, tansiyon ,hormonlar ,kan .

yasin bende okurum .okudukça kendim not alırım 15inde toplanırsa veririm.hamilelere ,bebeklerini kaybedip tekrar bebek bekleyenlere

bende sana katılıyorum..fikir almaya kalkarsan kimseyi memnun edemezsin..Tanem ismi hoşuma gitti..birde oğlunun adı ne canım? merak ettim de.:))))))))
oğlumun adı EGE canım

lierac mı mustelamı hangisi daha iyidir sizce kızlar belliki ben bir hayli çatlayacagım.bebeğim sağlıklı olsun daha öenmli birsey yok tabiki ama yinee dikkat etmeli daha çok grnciz sonuçta
önemli olan vücudunu kuru bırakmamak.
bir bebek yağıda,badem yağıda vs nemlendirebilir
ben ilk hamileliğimde duyduğum kremi aldım kullandım ama sonuç yinede çatladım.
Dibe vuruyorum...
Evliliğim çatırdıyor ve ben hamileyim.
Tükeniyorum!
(((inş.herşey düzelir canım.
birde kusura bakma yanlış hatırlıyorsam,işlerimiz kötüye gidiyor diye yazan sen miydin?
bende çok merak ediyorummm.biraz daha beklemekte istemiyorumm
pazartesi dr.kontrolüm var.bakalım cinsiyet hakkında birşeyler dicek mi?

ben sağ tarafa yatınca çok rahat ediyorum ama sola yatmak içinde zorluyorum kendimi((

canım benimde kasıkta ve kuyruk sokumumda çok oluyor.normalmiş böyle şeyler ama çok şiddetli olursa ihmal etme demişti doktor

Bazen bana da oluyor. Eşimin böyle durumlarda ilk söylediği şu olur. ' Büyüyordur'
Böyle teselli eder beni sağ olsun... Bir yerde okumuştum. Kasıkta olabiliyormuş, özellikle sağ kasıkta diyordu..

kızlar bende okurum kaç tane okuyabilirim bilmiyorum.okuyalım şöyle 3-4 gün sonra bakalım herkes kaç tane okumuş.Allahım bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin inaşşalh

slm güzel annişler ve bebişleri geçmiş çok hızlı aktığı için pek okuyamadım umarım herkes iyidir. biz iyiyiz çok şükür salı günü dr. kontrolümüz var rabbim korusun güzel haberlerle döneriz inşallah .. bu arada yasin herkesin bir tanemi okuması gerekiyor yoksa kim ne kadar okuyabilirsemi birde ne zamanakadar . son bir sorum pıhtılaşma sorunu yaşayan arkadaşlara ben iğnemi herün aynı saatte vuruyorum ama aspirin için o kadar dikkatli davranamıyorum mesela iğnemi akşam 7 de vuruyorum ama aspirini sabah 8 9 gibi alıyorum hatta bazen 10.30 u bile buluyor sıkıntı yaratırmı acaba

ben sağ tarafa yatınca çok rahat ediyorum ama sola yatmak içinde zorluyorum kendimi((

zamanal alısıyo ınsan canım gene sağa yat sonra sola dönersın uyumadan ben alışırken öle yaptım :)

önce bi saga yatıp rahataldım sorna sola döndüm :)

anladım canım benımde büttüün tahlıllerım normal işte dhaa oınce de yazmıstım genetıkde 677 heterezigor mutaysonu cıkmsıtı o

problem bi de faktör 10-11 ve anti trombin bi kromozoma bakılmamıştı ona bakılıyo sımdı de ınsallah temız sonuc alırım

canım ben de normalde uzun sürede cıkıomus sonuc ama en ksıa zmanada cıkartıcakalr müdehale zamanı gecmesın diye

ınsallah ben de sonucum temız diyebılırım size :)

slm canım hoşgeldın :)

canım ben de iğnemı yatmadan önce vurunuyorum bazen 22,00 de bazen 24,00 de

bebe aspirinimi ise kahvaltıdan sorna alıyorum çalıştıugım ıcın kahvaltı saatım aynı dğeişmiyor ama gun ıcınde de alsan sorun olmaz

sonucta bu aspirin ve celxane zamnını hatat gununu gecırsen unutmus dahı olsan etkıelrını sürdürüyolar canım

diğer doz alınamdı dıye hemen pıhtılaşmaya gıtmıyor yanı kanın için rahat olsun :)

yasını herkes okuyabildii kadar okuycak :)

kızlar mesai biter ayşpe kaçar hepinize iyi tatiller fırsat bulursam evden girerim ara ara :)

hepinizi çok öptüm Allaha emanet olun

canım çok teşekkür ederim içimi rahatlattın :) doktora soracam diyorum her defasında ultrasonda bebişi gördümü siliniyor tüm sorular kafamdan salaklaşıyorum resmen boş bir gülümsemeyle çıkıyorum odadan sonra aklıma gelincede kendime kızıyorum bir daha not alıp gidecem diyorum :) neyseki burada topiğimizin dokotru var çok sağol canım :)

Canım magnezyum eksikliğinde olabilir. Bu tarz durumlarda doktorlar magnezyum veriyor. Bir doktoruna danış istersen.

cinsiyetimizi dün öğrendik erkek
kızımda bana 13 haftada erkek demişlerdi ondan söyleselerde inanmam diyodum ama doktor hanım ekrandan eliyle pipiyi gösterince hayrete düştüm bi de resmini verdi
minüre hanımın hasabında kız çıkmıştı

bide şu hurafeler için kişisel değerlendirmede bulunmak istiyorum:

gögüs ucu kararınca erkek yazmışlar bende tam tersi oldu kızımda daha ilk haftalarda simsiyah olmuştu şimdi ise aynı kaldı,
kızımda göbek boyunca kahve bi çizgi oluşmuştu bunda hiç olmadı,
eskiler kahverengi lekelenmeyi duyunca erkek geliyo dermiş bende katıldım kızımda hiç yaşamamıştım ama bunda ilk haftalar ara ara oldu
kilo almam ikisinde de aynı bölgelerden oldu kalça
bulantım kızımda sadece daha erken haftalarda başlamıştı bunda ilk 9. haftada başladı şiddeti aynı
kızımda acayip kabak aşermiştim bunda canım hiç bir şey istemedi eşim ısrarla sormasından gönlümü gezdiriyodum ama yok
ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi derler ama ben ikisinde de sadece tuz, tuzlu şeyler istiyodum kızımda annem yakınımdaydı ve şişersin diyip yedirtmiyodu şimdi basıyorum tuzu dün yaptığım yemeği tuzdan eşim yiyemedi ama bence süperdi :)
ilk ultrasonlarda da kalp atımı 160 çıkıyodu 140 üstü kız derler o da tutmadı
kese içindeki yerleşimi sola doğru olursa kız derler oda tutmadı tam sola dayalıydı ogluşumuz
yumurtlama gününden önce ilişki olursa kız olur yazıyo bi çok sitede kesinlikle katılmıyorum kızım yumurtlamadan bi kaç gün sonraydı bu da önce oldu ikisinde de gebe kaldığım günü çok iyi biliyorum çünkü eşim cinsel perhize inanıyo
kıllar çabuk uzarsa erkek falan derler benim kıllarım değilde tırnaklarım acayip uzamaya başladı kesmekten yoruldum
büyük çocuğun alnında yeşil damar olursa arkası erkek derler büyükler kızımda var ama arada bi düşüğüm var hangisine işaret onu bilemiyorum
birde çin takvimine göre yaşımı hesaplayıp, takvime baktığımda iki bebeğimde de tutuyo
şimdilik aklıma gelenler bunlar :44:

Allah hepimize sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı nasib etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…