2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ayşe ne şeker bir bebekmişsin:)))
yaa benimde elimden gelmiyor örgü
kızlar nasıl resim ekliyorsunuz

ehuehuehueheu ya sen bildiğin sarısın çok tatlıymışın yaaa

teşekkür ederim canım çok sağol

evet canım çok güzel patikler var yaa baktım :)

ben yegenım doğacağı zaman pasaj.com dan patikelr almsıtım çifti 5 tl

resımelrını ekleyeyeım bak :)

Uffff çok heyecanlanıyorum şunları görünce... :)

Rabbim cümlemize nasip et hayırlı sağlıklı inşallah Yarabbim!

eheh tesekkuler canım :)

ben kucukken öğrenmsıtım örgü - dantel elime alınca hatrılıyorum da su an anlat desen hcıbısı hatrılamıyorum :)

eşime daha sevgili iken kocca bi atkı örmüştüm o da bana normalde kullandıgı bi atkısını vermsıtı

kokusu üstüne sinmişti ahh ne güzel kokuyordu

ehuehuehueheu ya sen bildiğin sarısın çok tatlıymışın yaaa
teşekkür ederim canım çok sağol

tesekkurler :)

evet canım sarı kafa mavi göz öyle doğmuşum annem sarısın ve mavi gözlüdür babamda esmer ve ela gözlü

sorna yasım büyüdükçe gözüm önce yeşile sonra da elaya döndü ama güneşte fln yeşil gözükür hala :)

ben de bebısım mavıs mavıs olsun ısterım ama bakalım genler nası şoolcak :)

Uffff çok heyecanlanıyorum şunları görünce... :)

Rabbim cümlemize nasip et hayırlı sağlıklı inşallah Yarabbim!

evetya sorma ben de :) ınsallah ınsallahh sağlıkal gelrıelrde giydirirz güzel güzel :)

bu arada emeksensin.com da da var patikler :) bilginiz olsun

bu sıteler kadınalr evlerınde örüp koyyoalr patıklerı veya ıstedıgınız renkelr beya modeller

için sipariş verebılıyosunuz :)

Son düzenleme:

Canım cevap yazarken yazı yazdığın kısmın altında ''Eklenti Ekle'' bölümü var ona tıklıyorsun.
Oradan Dosya ekle+ 'ye tıklayıp Dosya seçe tıklıyor ve bilgisayarında o resme gidiyor onu seçiyorsun.
Sonra Upload Files diyorsun. Sonra eklediğin resmi işaretleyip içeriği ekle diyorsun.
Karışık gelmiş olabilir ama okuyup aynı anda yaparsan kolaylıkla yaparsın.

Hem resim ekledim. Hemde anlattım.
Bebiş şekeri nasıl ama? :)

Eklentiler

• $bib04.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
evet en güzeli 3. müş ben de öle duydum :) sırada bir yumak mutluluk var :) eşim diyo ohh oku oku bebiş
anne karnında öğrensin okumanın kıymetini alışsın diyo ehehe :)

ben ıkıncı gebelıgımde pazen ve pöti kare kumaş alıp kendım dıkmsıtım battanıyeyı ustunede ufak balıkalr işlemiştim
iğneyle :) çok tatlı olmuştu...bu sefer belkı bı tane daha dıekrım ama annem kayınvalıdem derken bi sürü battanıyem oldu
henuz bılemıyorum yanı...canım ben hobiland tuhafıye benzeri yerlere çok takılırım ama bahsettiğin tür bişey göremedim
nasılmış ki acaba ?[/QUOTE]

Eskiden kot pantolonların dizlerine felan dikilen armalar vardıya onların keçeden yapılmış daha moderni sanırım..

peöpetoka bu arad ben reısmelrı face veya imageshack gibi siteler upload edip forumda da

[img ] [/img ] tagları arasıan resim linkini yapıştırarak yayınlıyorum

(taglar gozuksun diye köşeli parantez içine boşluk yaptım nromalde olmaması gerekıyo :)

ay bu da çok güzelmiş :)

Son düzenleme:
ayşe patikler çok güzel ben birde eme- sensin sitesinde şu hırkaya bayıldım

bazı doktorlar böyle yapıyo canım. bu topikten bi arkadaş da bu konuda şikayet etmişti. hangi hastaneydi hatırlamıyorum ama.
benim doktor da dışarda yaptırabilir miyim deyince yaptır dedi ama suratları bi kayıyo illa niyeyse çok fark yoksa arada orda yaptır madem nolcak.

bizde de ciciler var şimdiden bir kaç poşet oldu bile
ama ben cinsiyet belli olmadan bişey almak istemiyorum
bir de ilk bebiş oldugu için eşim çok hevesli her önümüze geleni almak istiyo
onu durdurmam lazım:))

Kesinlikle. Ben durdurdum baya kendimi. Bi de nolur nolmaz diye almak istemedim. Ama işte en son babannesi bişeyler alınca bebişime koydum gitti Sen de koysana şirin kıyafetlerin fotosundan.

Oooo örgüler gelsin foruma, süper
Çok şirin oluyo minik minik ellere giydirilcek tatlı örgü eldivenler, ne bilim şirin patikler

evet evet paylaşın bizimle yehuuu biz çok çaylağız! forum karışmasın aman ben kendim çaylağım
valla daha önceden çocuğu olanlar bizlerle tecrübelerini paylaşsalar, neler aldılar, neler gereksizmiş, neleri boşuna aldım neleri yiki almışım dediler, onları bi söyleseler süper olur yaaa
canım iyi tatiller sana doktorun yüzme konusunda ne dedi ben de cumartesi gideceğim cuma da doktora gideyim diyorum belki denize girme der

benim doktor bi sorun yok girebilirsin doktora dedi. 12. haftayı geçtik ondan heralde. temizliğine dikkat etmek lazım bi de tabi günün ortasında gitmemek lazım yoksa sorun olmaz sanırım

doğru diyosun valla! biz daha iki takım almamıza rağmen birini yenidoğan, diğerini 6-9 aylık aldık. alırken ona dikkat etmek lazım valla.

çooooooook tatlılar!

evet canım çok güzel patikler var yaa baktım :)

ben yegenım doğacağı zaman pasaj.com dan patikelr almsıtım çifti 5 tl

resımelrını ekleyeyeım bak :)

oyyyy çok şirin ya insanın içi gidiyo

selam kızlar,
okuyorum gecmişi bitmiyor yahuuu masallah muhabbet koyuuu.
Bende kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum bulantılar gectikten sonra. Yalnız aksamları yemek cok geliyor artık. az yemem lazım herzamanki gibi yersem agır geliyor. Sizde de oldumu?

patik yada yelek örsem hamile gibi hissederim belki. su sıcaktada örgü örülmezki. İlkinde battaniye öreyim dedim yarım bıraktım tamamlasam 2. de kullanırdım kimbilir nerede ama gelde bul.

gecen 5 tüp kan verdim demiştim ya az sonra esim sonucları gösterecek bakalım inş. hersey yolundadır. bir elevit yazar gönderir. Kansızlıktan pek şüphelenmiyorum ama bellide olmaz.

ben 13+5 im 10 gün önce öğrendim cinsiyeti erkekmiş ama bir hayli belli oluyordu.iki doktor baktı ikiside hiç şüpheye düşmeden söyledi ki eşimle ben bile anladım yani bakınca acaba ultrason cihazı ile mi alakalı bir durum.yani hala öğrenememiş arkadaşlarım var ya onun için soruyorum yada cinsiyetlemi alakalı acaba kızlar kendini naza çekiyor sanırım

bende hamile olduğumu pek hissetmiyorum hatta zaman zaman unutuyorum ağır ev işeri yapıyorum sonr hop ne yapıyorsun sen diyorum :) ama kıayfetlere bakınca yasadığım heyecan tarifsiz :)

KIZLARRRRRRRR acil cevappp
bilen var mı?

yahuuu sonucları doktor bakmıs sölemiş kan yada diger sonuclar normalmiş ama idrarda kanama varmıs demiş. Ben hiç kanama farketmiyorum kızlar. İdrarım bazen aşırı sarı oluyor bol su içmeme ragmen ama bilemiyorum. Şimdi idrarda kanama ne demek? bileniniz böyle olanınız var mı? Sizin farketmeyip test sonucunda cıkan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…