2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
zeytinyağımı nasıl olurkine

ay geçiyo dimi ya senin cildin de kurumu çok kuru benim cildim allam ya göbeğim daha çatlamadı göbektekiler gitmiyo dimi

kuru evt göbek gitmiyo ama eskisi kadar kalmıyo allahım ya şimdi yine olacak genişliyo bide ikinci bebiş olunca daha çabuk büyüye göbiş
siz hiç hareketlerini hissediyormusunuz

evt ya bende hiç hissetmiyorum ilk bebişim çok hareket ederdi ama bundaa hiç tık yok neyse ii olsunda

oyyy geçmiş olsun canım. yirmilik ağrısı fena diyo herkes. ben hamile kalmadan önce gittim 4 ünü de aldırdım hamilelikte çıkmaya çalışırlar falan diye. accık tedbir manyağıyım da:2:
cok zor oldu zaten canim ama yapilcakk bisey yok benim doktor dayanicaksin dedi mecburen dayandim
bir arkadaşım badem yağı kullandı 2 yaşında şimdi kızı hiç çatlağı yok ama genelde ırsi diyorlar bünyenle alakalıymış

bende kizimda dove ve niveanin vucut losyonlarindan kullandim nerdeyse hic catlak cikmadi karnimda ayaklarimin ust kisimlarina surmemistim orda cikti biraz simdi oralarada surcem ama daha var kasinma basladiktan sonra basliycam

losyonları ne zaman kullanmaya başladın? hemen kullanılır mı?

losyonları ne zaman kullanmaya başladın? hemen kullanılır mı?

canim benimki biraz sans eseri oldu esim sampuan diye almis bende baktim dedim bu sampuan degil hamileligimin 4ayindan sonra saniyorum kasinma baslamisti bende her banyodan sonra kullanmaya basladim ve gercekten bende cok ise yaradi insaallah kullanan herkestede ise yarar

tamam canım sağol..zamanı gelince bende denerim..4.ayıma azıcık daha var..

berenar... vallaa ayk bileklerine kadarsa yandık biz...
ben bi krem var onu kullanıcam ;4 aylık olunca mustelayı alıcam ilk önce,zeytinyağı ve buğday yağı kullananlar memnun..
birde dr siz neler soruyorsunuz ya!kaç gr boyu kaç,benim 2 dkka sürüyor,hep unutuyorum...ben malak gibi yatıyorum :)))ultrasonda bakıyor hoppp bitti,sadece hergün 1 saatlik yürüyüş ve 1 bardak süt verdi...
ama koltuk altı deodorantından tutunda ,saç boyama,röfleye kadar sorucam..
önemlidir:
sizleri korkutmak istemem ama;dün gece hiç uyku uyuyamadım ;saçma elbette korkucak bi şey yok ama doğum korkusu kapladı birden ;acaba bununla ilgili hiç dr ile konuşan oldu mu ?ğ

valla canım korkunun ecele faydası yok..olan oldu bir şekilde bebişlerimizi dünyaya getireceğiz Allahın izniyle..ben orasını düşünmemeye çalışıyorum..bol bol dua ediyorum..Allah yardımcımız olsun..

korkutmak gibi olmasında bende korkuyorum:18: sezeryandan :18:ikinci bebişim ve neoldu bilmiyorum kızımı düşünür :18ldum hadi bana bişey olursa iki çocuguma kim bakacak diye :18:saçmasapan duygular geliyo aklıma :18:

ırsi bişeymi canım seninki neden çatlak olucagından bu kadar eminsin
ırsi değil vücudum çatlamaya müsait, zaten ergenlikten beri çatır çatır çatlıyorum. bacaklarım, göğüslerim belimin yanları çatlak dolu.
2 hafta önce baktım kolum çatlamaya başlamış, kilo da almadım neden bilmiyorum. göğüslerim zaten çatlak doluydu, şimdi yağ sürdüğüm halde hafiften yeni mor çatlaklar başladı. bi göbek kaldı çatlamadık onu da hamilelikte halledicez galiba.
yanlış anlama söyleyişin çok hoşuma gitti

belkide badem yağı seninde atıyorum 10 çatlağın olacaksa 5 çatlakla geçirmeni sağlayacak buda birşey değilmi

yine de bio oil diye bir yağ kullanıyorum hergün, az çatlak olsun diye

insan

çok şükür dün gece kıs kıs ağladım..kocam pöfür pöfür uyuyo ben yatakta ağladım durdum ,,içinden l,türlü türlü şeyler geçiyor ama saçma elbet;
ama daha önce çocuk doğurmuş birininden bunu duymak ;kusura bakma ama içime su serpti ;çünkü içim içimi yemişti;korkumu yanlız başıma yaşayıpta büyütmekten korkmuştum ama başkalarındada varsa bu korku normal ;
zaten doğum korkusu ile ilgili bi şey okumak hiç istemiyorum çünkü;nette acayip acayip şeylerle karşılaşmak istemiyorum....
konuyu dallandırmak bulandırmakta istemem..
sağolun

slm canım bende 11+6 gunlk hamıleym senınle aynı gun..

kıllarım maşallahı var ,rapunzel gibi olucak galiba...
yağı şimdiden kullanmaya başlıyayım ;çünkü benimde göğüslerimde daha önceden çatlak vardı...
ben zeytiyağını 4 aylık olana kadar kullanayım ;hatta şimdi gidip sürüvereyim

pc karşısında bie elimde yağlar bir elimde tuşlar :)))

bendede ayni korkular oluyo canim benimde ikinci bebegim olcak benimki normal dogumdu aama cok zor gecmisti bende habire dusunuyorum bana bisey olsa kizima kim bakicak diye rabbim bizi ve bebeklerimizi korusun uzun omur nasip etsin

bendede ayni korkular oluyo canim benimde ikinci bebegim olcak benimki normal dogumdu aama cok zor gecmisti bende habire dusunuyorum bana bisey olsa kizima kim bakicak diye rabbim bizi ve bebeklerimizi korusun uzun omur nasip etsin

işte bende onu demek istedim kızıma kim bakar evladlarıma bana bişey olurmu diye aman neyse allah hayırlı dogumlar nasip etsin:18:

Son düzenleme:

işte bende onu demek istedim kızıma kim bakar evladlarıma bana bişey olurmu diye aman neyse allah hayırlı dogumlar nasip etsin:18:

slm canım bende 11+6 gunlk hamıleym senınle aynı gun..

ben dee :) ama dünkü kontrolümde 12 haftalık dedi bana dr. önde gidiyomuş, göbişimin şişmesinden anlamalıydım :)) hayırlı uğurlu olsun bu arada, allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…