2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

cok gecms olsun canm insallah bebegını sag selamet kucagına alırsın...hepımz insallh

canıımmm gördün demek bebeğinin tepiş tepiş hallerini aynen dediğin gibi harika birşey herşeyin yolunda olmasına çok sevindim..

evett gördükk cok şekerdi.. elini gösterdi, parmaklar oluşmuş ayrılmışlar bu iyi bişey dedi.. omurilik, kaburga kemikleri hepsini gösterdi tek tek.. cinsiyeti ile ilgili yorum yapmak istemedi :) bir sonraki randevuya kaldı ama ona da coook var ağustos 16 ((

ama bebeğimin sağlıklı olduğunu öğrenmek ve onu öyle hareketli görmek harikaydı, haklıymışsınn :))))
ha bir de 11.haftada olmama rağmen 12 haftalık diye bahsetti hep, 1 hafta önden gidiyormuş bebeğim..

evet bide o yemeklerin aını koymak var:)annem yakın allahtan bazı öğünleri onda geçiştiriyorum.ne güzel yemek yapmayı seviyosun.ben sadece çok sevdiğim yemekleri yapmayı severim.

Hayirla dogsun da ins cinsiyet ônemli degil.ama insan yine de merak edemeden de duramiyor=) bol bol yat, ben de lekelenmelerden dolayi 6-7 haftadir yatiyorum. wc disinda ayaga kalkmama bile izin vermedi doktor. ilerde rahatlariz ins.

mide bulantısı için ilaç içsene tatlım niye çekiyorsun boşu boşuna?

Canim ilacım Yokki ama şimdi biraz daha rahatım biraz önce kustum ii oldu sanki şimdi bide sıcak çorba yaparım ins ii gelir ama çıkarırken kendimi çok kastım bebeğime Bişey olmamıştır dimi

evet bide o yemeklerin aını koymak var:)annem yakın allahtan bazı öğünleri onda geçiştiriyorum.ne güzel yemek yapmayı seviyosun.ben sadece çok sevdiğim yemekleri yapmayı severim.

Valla ben bayılıyorum dediğim gibi nakış işlemek gibi geliyor resmen...:)Bide bizim yemekler (antep'in) öyle kolayda olmuyor haa hep zaman alan ugraştıran yemeklerdir..Hele masa hazırlama çok severim.Bide biz boğazımıza düşkünüz azcık ondan galiba:):)

ohh maşallah bebişine

bana elevit vermedi direk kan hapı verdi kanım düşük biraz.bide ek olarak kalsiyum magnezyum ve çinko karışımı bi hap alıyorum osteocare.gıdalarla bi gün alıyosam bi gün alamıyorum hergün aynı düzende yiyemiyorum:)

oyyy geçmiş olsun canım. yirmilik ağrısı fena diyo herkes. ben hamile kalmadan önce gittim 4 ünü de aldırdım hamilelikte çıkmaya çalışırlar falan diye. accık tedbir manyağıyım da:2:

Canim ilacım Yokki ama şimdi biraz daha rahatım biraz önce kustum ii oldu sanki şimdi bide sıcak çorba yaparım ins ii gelir ama çıkarırken kendimi çok kastım bebeğime Bişey olmamıştır dimi

ben 3 aydır her gün çıkartıyorum bazen günde 4 kez
bebeğim gayet sağlıklı keyifli keyifli duruyor karnımda:)
rahat ol, bişey olmamıştır

slm kızlar lierac diye çatlak önleyici krem varmış tavsiye eden bi arkadaşım var kullanan varmı aranızda.bende oluşmaya başladı.şuan krememi başlasam yoksa bedem+ kakoo yağı kaşımımı karar veremedim.kremin zararı olmaz sanırım.eczaneye danışıcam bugün.

İzmir'deki hamişler havalar çok sıcak di mi oralarda?!!! Ankaradan kalkıp oralara gelmek ne derece mantıklı sorguluyorum da! Neyse bi hafta daha düşünüp karar verim bakalım. Ama tatil de çok iyi gelcek, çok sıkıldım çalışmaktan! Yolculuğa da izin verdi doktorum. Birazdan baştan savdı gibime geldi sekreteri, telefonda sordum da. Salı günü gidince kendisine sorcam, sıkıntı yok derse gidiyim diyorum.

özel aracınla gidiyorsan sık sık mola verirsin.bende 11 haftalıkken 14 saatlik otobüs yolculuğu yaptım.biraz dikat etdim araç 4 kere mola verdi.molalarda yürüdüm biraz.yediklerime dikkat etdim .gitdiğim günde devamlı dinlendim.allaha şükür bi aksilik olmadı

Rahatlattin canim saol bu arada seninde Allah yardımcın olsun Canim çıkarmak çok zormus ins bi an önce bulantilarin gecer :))

Rahatlattin canim saol bu arada seninde Allah yardımcın olsun Canim çıkarmak çok zormus ins bi an önce bulantilarin gecer :))

bir arkadaşım badem yağı kullandı 2 yaşında şimdi kızı hiç çatlağı yok ama genelde ırsi diyorlar bünyenle alakalıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…