2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
gunaydin guzel anneler nasilsiniz dun cok kotu oldum belim cok agridi yemek yemek istemiyorum tabi es ve kaynana olunca mecburen yemeklede ugrasiyorum ama hic ugrasicak halim yok dun diyorum tek olsam yemekle felan ugrasmam bi cacik yerim okadar diyorum esimde ugrasma ozaman diyo ama sadece demekle kaliyo hic yardim yok isi cok yorucu

ya bu durumdayken yemek yapmak işkence gercekten :KK43:( seni çok iyi anlıyorum canımm... kayınvalidenden bahsetmişsin, niye o yapmıyor da sen uğraşıyosun bu halinle yemekle??

gunaydin guzel anneler nasilsiniz dun cok kotu oldum belim cok agridi yemek yemek istemiyorum tabi es ve kaynana olunca mecburen yemeklede ugrasiyorum ama hic ugrasicak halim yok dun diyorum tek olsam yemekle felan ugrasmam bi cacik yerim okadar diyorum esimde ugrasma ozaman diyo ama sadece demekle kaliyo hic yardim yok isi cok yorucu

aa şekerim kayınvaliden yapsın yani bi zahmet hamilesin sen yemek yapmak istememen çok normal

kizlar bende henüz bişi yemedim ya bişeler yemem lazım midem kazınıyo ama hiiiç canım istemiyo 2.50 da doktrumada gidicem of of napcam ya

ben bugün 15. haftaya girdim
mide bulantısından ben kadar çeken yoktur eminim
ama çok çok hafifledi hamdolsun günde bir iki saat bulanıyo artık, geçiyo

maşallah kocaman oldunuzz

valla ben de cok cektım hala çekıyorum azalmadı bile

gece gündüz istifra ediyorum

bana 12. haftamda doktorum elevit verdi. zaten içinde folik asit var elevitin de. vitamin vermeyip direk kan-demir ilacı veren doktorlar var. demek onlar da vitaminin çok gerekli olmadığını düşünüyor. evet gıdalarla alıyoruz ama yeterli mi bilemiyoruz, dışarıdan takviye yapmak iyi olur gibi. ben eleviti kullanıyorum.

elevite bu hafta ben de başladım.dediğiniz gibi faydalı şeyler tüketiyoruz ancak yetersiz gelebilir zaten vitaminin fazlası ve folik asitin fazlası idrarla vicuttan atılıyor kullanın bence

ay_she bilgilerimi yazıyorum, listeye eklersem sevinirim...yaş 26..kilo64..bebişin doğumu 13.01.2013..ilk bebiş..kocaeli

Hepimizin cuması mübarek olsun arkadaşlar...
Allah korktuklarımızdan emin,
Umduklarımıza nail eylesin inşallah... (Amin)

aa şekerim kayınvaliden yapsın yani bi zahmet hamilesin sen yemek yapmak istememen çok normal

yok canim yasli ve onun yaptigi yemekler sadece kendi yedigi tarzda esimbile pek yemiyo yapmamasi benim acimdan daha iyi yemek yaptimi ic yaglariyla yemek yapiyo ve sadece kendi yoresel yemeklerinden ben zaten onun kokusuna bile tahammul edemiyorum kizima hamileyken cok tartisma cikti oyuzden pek halden anlama olmuyo bukiz zaten hamile bu kokuya dayanamiyo denilmiyo haklarini kisitlama olarak goruyolar

fırsat bu fırsat :KK52::KK53::KK1:

Bencede tam hediye aldıracak zaman :) Eşim bebek haberini alırsak sana bilezik alcam demişti.Sonra kız olursa 1 erkek olursa 2 tane dedi.Tabiki önce sağlıklı olması.Ağzından da öyle çıkınca bi kere geri dönemedi.Neyse işte Dr p.tesi kesin olmamakla beraber erkeğe benziyor deyince o gün akşamı hemen işten çıktı gelip beni aldı almaya gittik:) Bebeğimin kısmeti annesine oldu...

ay_she bilgilerimi yazıyorum, listeye eklersem sevinirim...yaş 26..kilo64..bebişin doğumu 13.01.2013..ilk bebiş..kocaeli

Kocaeli neresinden canım.?

maşallah kocaman oldunuzz

valla ben de cok cektım hala çekıyorum azalmadı bile

gece gündüz istifra ediyorum

geçecek bir gün elbet:KK31: beklioz işte :KK31:
benim istifralarım devam ediyo ama mide bulantım hafifledi çok şükür

Bencede tam hediye aldıracak zaman :) Eşim bebek haberini alırsak sana bilezik alcam demişti.Sonra kız olursa 1 erkek olursa 2 tane dedi.Tabiki önce sağlıklı olması.Ağzından da öyle çıkınca bi kere geri dönemedi.Neyse işte Dr p.tesi kesin olmamakla beraber erkeğe benziyor deyince o gün akşamı hemen işten çıktı gelip beni aldı almaya gittik:) Bebeğimin kısmeti annesine oldu...

Kocaeli neresinden canım.?

gölcük canım,, ya sen?

Yakınım sana canım.Bende karşıkayadayım ve evimiz biraz yüksekte oldugu için hergün mutfakta oturdugum yerde gölcüğün ışıklarını izlerim:) Tüpraş Lisesini biliosan hemen ordayım...

hiç gitmedim ama biliyorum orayı..sen doktora kime gidiyorsun?

X