2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Hayırdır canım kanaman mı var?
Doktorun biliyor mu?

biliyor canim. alti haftadan beri yatiyorum, iki hafta hastanede kaldim. hâmotom ( kan pihtisi ) vardi gecti ama kanama devam ediyor ara ara. kan merkezine yönlendirdiler bakalim ne cikacak. hayirlisi artik. tek hayirla alalim da hepimiz bebeislerimizi elimize=)

ben münireye sordum bana erkek dedi yarın görcez doğrulugunu insallah doğru çıkar

inşallahh canımm bir kız bir erkek hoş olur bence de :) bana da kız dedi münire, çin takvimine göre de kız çıkıyor ama tabi allah biliyor artık bekleyip göreceğiz :)

arkadaşlar bide şu idrar rengine göre cinsiyet tahmini var 100/80 tutuyomuş hadi hepimiz test edelim ve buraya yazalım ne kadar doğru kız ise renk koyu erkekse renk açik oluyomuş benim gayet açık

inşallahh canımm bir kız bir erkek hoş olur bence de :) bana da kız dedi münire, çin takvimine göre de kız çıkıyor ama tabi allah biliyor artık bekleyip göreceğiz :)

canım insallah istediğin olur benimde çin erkek diyo yarın görcez ama benim hamişligim aynı kızlardakigibi hiç degişiklik yok tiksinmelerim bulantılarım hep aynı

arkadaşlar bide şu idrar rengine göre cinsiyet tahmini var 100/80 tutuyomuş hadi hepimiz test edelim ve buraya yazalım ne kadar doğru kız ise renk koyu erkekse renk açik oluyomuş benim gayet açık

bence cok sağlıklı bir yol değil bu canım.. cünkü az su içersen idrarın koyu olur, cok su içersen açık renk olur.. yanlış mıyım??

hayirlisi olsun canim rabbim gonlumuze gore versin

canım benim idrarım koyu olmasına rağmen cinsiyet erkek.o biraz su tüketimiyle ilgili ama inşallah senin gönlünden geçen olur.

benim bütün takvimler, bilmem neler hep kız diyor ama doktorum da erkeğe benzettim dedi münire hanım da erkek dedi rabbimin gücüne gitmesin bana kızmasın ama ben kız diye deliriyorum gönlümüzdekini söylemenin bi günahı yoktur umarım eğer bu kadar canıı gönülden istediğim halde erkek evlat veriyorsa elbet vardır bir bildiği demek ki kız hayırlı değil benim için.

canım benim idrarım koyu olmasına rağmen cinsiyet erkek.o biraz su tüketimiyle ilgili ama inşallah senin gönlünden geçen olur.

evet canım haklısın galıba bir yerde okumuştum vede çok emin yazmışlar denemişler flan neyse cinsiyeti allahtan baska kim bilebilirki canım sen kacıncı haftada öğrendin bulantın tiksinmelerin göğüslerde hassasiyet dolgunluk oldumu

benim bütün takvimler, bilmem neler hep kız diyor ama doktorum da erkeğe benzettim dedi münire hanım da erkek dedi rabbimin gücüne gitmesin bana kızmasın ama ben kız diye deliriyorum gönlümüzdekini söylemenin bi günahı yoktur umarım eğer bu kadar canıı gönülden istediğim halde erkek evlat veriyorsa elbet vardır bir bildiği demek ki kız hayırlı değil benim için.

aynen canım ben de senin gibiyim.. biri yorum yapsa kız dese ''hay ağzın bal yesin diyorum, allah söyletti'' :) yani kız erkek ikisi de evlat, sağlık öncelikli ama yine de herkesingönlünde bir aslan yatıyor yapcak bişey yok :) bugün kandil dualarımızı eksik etmeyelim.. inşallah allah hepimizin gönlündekini versin ; amiiiiiiiiiiinn :)))))

canım benım seni cok iyi anlıyorum ama allah hepimize hayılı evlatlar versin insallah kacıncı haftada erkek dediki yanılma olabilir bence

aynen canım ben de senin gibiyim.. biri yorum yapsa kız dese ''hay ağzın bal yesin diyorum, allah söyletti'' :) yani kız erkek ikisi de evlat, sağlık öncelikli ama yine de herkesingönlünde bir aslan yatıyor yapcak bişey yok :) bugün kandil dualarımızı eksik etmeyelim.. inşallah allah hepimizin gönlündekini versin ; amiiiiiiiiiiinn :)))))

Amiiiiinnnnnn :KK16::KK16::KK16:

evet ya bizim seninle muhtemel doğum tarihimiz aynıııııı, ne zaman yorum yaptı sana dr..

canım benım seni cok iyi anlıyorum ama allah hepimize hayılı evlatlar versin insallah kacıncı haftada erkek dediki yanılma olabilir bence

Amin canım ilk temennimiz o zaten sağlıklı eli ayağı düzgün ve hayırlı bir evlat olması. 10. haftada dedi erkeğe benzettim diye kesin birşey yok tabii ki bir de daha önce de burda paylaşıldı ben de paylaşacağım tekrar bakın sizlerde cinsiyet yeni oluşmaya başladığında kız ve erkeğin organı aynı yani kızın da p.nisi var :KK1: çok enteresan

http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html

Son düzenleme:
X