2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Herkeze hayırlı kandıller Allah herkezın dualarını kabul etsın.Allah herkezın evlatlarını korusun.

iyiyim canım teşekkür ederim.. dün akşam halsizlik vardı çok yattım hep. yemek bile yapamadım. allahtan yaz mevsimi de kapuz+peynir+ekmek diye bişey var :) ve kocam dünya tatlısı...

Zaten onlar dünya tatlısı olmasa ne yapardık bilemiyorum :KK1: Benim eşim de öyle güzel hizmet ediyor, öyle güzel bakıyor ki bana :KK70: valla Allah binlerce kez razı olsun ondan. Evet canım insan okadar yorgun okadar bitkin oluyor ki kolu kanadı kalkmıyor. Gerçi ben 6. haftama girdiğimden beri yemek yapamıyorum annem kalıyor bende o yapıyor yemekleri.

Zaten onlar dünya tatlısı olmasa ne yapardık bilemiyorum :KK1: Benim eşim de öyle güzel hizmet ediyor, öyle güzel bakıyor ki bana :KK70: valla Allah binlerce kez razı olsun ondan. Evet canım insan okadar yorgun okadar bitkin oluyor ki kolu kanadı kalkmıyor. Gerçi ben 6. haftama girdiğimden beri yemek yapamıyorum annem kalıyor bende o yapıyor yemekleri.

çok şanslısın annen yanında olduğu için.. benimki uzakta oturuyor bana ve çalışıyor malesef. k.validem yakın oturuyor. bazen ona gidiyoruz yemeğe. ya da o gönderiyor. ama eşim de saolsun ne desem beni kırmaz, sofrayı kurar, kaldırır.. gerçekten şanslı kadınlarız ikimiz de :))

benim dedigim fbhcg..50 nin uzerindeyse kız, 50 nin altıysa erkek oluyomus bebek. dogruluk payıda epey varmıs...bu sitede de var konuyla ilgili yorumlar. kimlerinki tutacak merak ettim de

Tamamda canim beta hcg 48 saatte bir iki katina cikar hep yukselmesi lazim 50 nin altinda nasil oluyoki

Kizlar alyansinizi kolyenize takin gobeginizin ustune tutun donerse erkek duz giderse kizmiss ne derece dogruysa benimki dondu:)sizlerde yapin bakalim tutacakmi

Kizlar alyansinizi kolyenize takin gobeginizin ustune tutun donerse erkek duz giderse kizmiss ne derece dogruysa benimki dondu:)sizlerde yapin bakalim tutacakmi

ben bekarken yapmıştım hep 2 kız çıkıyodu.şimdi bi kızım var.karnımdakinide kız bekliyorum bakalım tutcakmı:)

hayirli kandiller arkadaslar

aranizda hamileligi süresince ara ara kanamasi olan var mi? ilk bebegim oldugu icin sürekli tedirginim=(

canım 14cü haftaya yeni girdim yarın dr ra gitce cinsiyet için insallah allah beni bir erkek evlatla müjdeler

allah gönlümüze göre verir inşallah canım, benim de gönlümden geçen kız :) makas testi de alyans testi de hep kız çıktı. allahım inşallah kızdır :)

çok şanslısın annen yanında olduğu için.. benimki uzakta oturuyor bana ve çalışıyor malesef. k.validem yakın oturuyor. bazen ona gidiyoruz yemeğe. ya da o gönderiyor. ama eşim de saolsun ne desem beni kırmaz, sofrayı kurar, kaldırır.. gerçekten şanslı kadınlarız ikimiz de :))

aynen annem yapıyor bazen ablam eşim melekk hakkı ödenmez

aynen annem yapıyor bazen ablam eşim melekk hakkı ödenmez

allah eksiklilklerini göstermesin. böyle zamanlarda hep ihtiyaç duyuyoruz annelere ablalalara.. benim anneciğim de ister gelmek ama gelemez şimdi. doğumdan sonra benimle ama allahım nasip ederse...

kızlar geen tansıyonummdüştü yıgıldım kaldım uzandım geldım şimdi daha ıyıyım

işten kovulmadan şu zor zamanalr gecse ii olucak :KK53:

hayirli kandiller arkadaslar

aranizda hamileligi süresince ara ara kanamasi olan var mi? ilk bebegim oldugu icin sürekli tedirginim=(

hayırlı kandiller canım ara ara kanama olması normal fakat mutlaka doktorun bilmeli

allah gönlümüze göre verir inşallah canım, benim de gönlümden geçen kız :) makas testi de alyans testi de hep kız çıktı. allahım inşallah kızdır :)

insaallah canim gonlunden gecen gibi olur bende erkek istiyorum bikizim var bide erkek sahane olur diyorum bende alyans testti yaptim simdi donuyodu alyans

X