2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın hayırlı cumalar:2:

Ruza meleğim iyi yolculuklar sana hasret gider bol bol:KK3:

Güzin apla repucan sen neler yaptın geldinmi türkiyeye?? son durum ne:KK1:

Estarabim hoş geldin canım.Evet kaşık maması olanlar..2-3 tatlı kaşığı koyuyorum bir öğünde veriyorum.

Hastayım midemde çok bulanıyo bu çocukta bana çekmiş hiç kızmamam lazım esasında:96: Canımda kek çekti sabah sabah iyimi:63:

Selerm iyi cesaret etmişsin değişik malzeme koyarak ben risk alamazdım iyi oldumu bari:KK1:

Bissürü işim var daha hiç birine başlamadım..Hiççç canım istemiyo.Ay sonunda çocuğun sünneti var diye izinde alamadım şimdi hata yapıp durcam bugun..Niysem başlıyım yavaştan.sonrada ne yiyeceğime karar veriyim:125:

bende sizler gibi o kadar zor yediriyorum ki kapıdan biri duysa çocuğa işkence yapıyorlar diye polisi arayabilir.

dün akşam farkettim yine hey heyleri üstündeydi bu kez onun damarından gittim çorba ve yoğurt için zorlamadım makarna pişirip koydum önüne bazen eliyle bazen çatalla ama en önemlisi gülerek yedi, ben kaldırmasam kalkacağı yokyu mama sandalyesinden :)))

bana çekmiş her tür makarna seviyor sanırım bugünde yoğurtlu makarna yaparım :KK66:)

tek dileğim geçmesi bugünlerin

Son düzenleme:
günaydınnn.... :KK16: çok güzel bir gün... Ankara'ya gidiyorum akşama kısmetse.. :KK76:

Estarabim hoş geldin canım.Evet kaşık maması olanlar..2-3 tatlı kaşığı koyuyorum bir öğünde veriyorum.

Hastayım midemde çok bulanıyo bu çocukta bana çekmiş hiç kızmamam lazım esasında:96: Canımda kek çekti sabah sabah iyimi:63:

Selerm iyi cesaret etmişsin değişik malzeme koyarak ben risk alamazdım iyi oldumu bari:KK1:

bebişimm... teşekkür ederim... :KK54: dinlen kendine dikkat et. öperim. sünneti de olun kurtulun bir an önce..

ela bebek.. Allah başka keder vermesin canım. tek sıkıntı o olsun. bak ne güzel makarnayı seviyor demek ki.. öyle öyle alışır yer inşallah. bütün bebeklere boollll iştahlı günler dilerimmm.... :KK54::KK54:

günaydın hayırlı cumalar herkese

günaydın

sabah sabah ekşın yaşadım :KK35: elim hamurlu halde masum masum hamuru yoğururken, buğra tezgahın üstündeki un kabını bir hamlede yere indirdi :KK53: şaşkınlıktan bakakaldım çocuğu kucakladım bu seferde üstü hamur oldu :KK53: ortalığı temizledim buğra uyudu, şimdi de muhteşem türkülü seçim aracı dolanıyor ortalıkta planımı yaptım pusudayım

yemek herkesin ortak derdi. biz onları sağlıklı vitaminli beslemeye çalışsakta nasılki biz abur cubur ya da makarna seviyorsak onlar da sürekli sağlıklı beslenmekten zorlamamızdan sıkılıyorlar haliyle

bende sizler gibi o kadar zor yediriyorum ki kapıdan biri duysa çocuğa işkence yapıyorlar diye polisi arayabilir.

dün akşam farkettim yine hey heyleri üstündeydi bu kez onun damarından gittim çorba ve yoğurt için zorlamadım makarna pişirip koydum önüne bazen eliyle bazen çatalla ama en önemlisi gülerek yedi, ben kaldırmasam kalkacağı yokyu mama sandalyesinden :)))

bana çekmiş her tür makarna seviyor sanırım bugünde yoğurtlu makarna yaparım :KK66:)

Ela ben bıktım artık bu sorunlarımdan bahsetmekten..Geçer hiç üzülme bak kendi kendine bişeyler yemeside çok güzel, bizimki hiç elini bile sürmez..Makarnaya kıyma falan koyarak yaparsın bişeyler.

Bahar bayramınızda kutlu olsun bu arada hastayım ama neşem yerimde:KK16:

Çok hareketli bi gündemimiz var yahu ne güzel hiç canım sıkılmıyo bi aydır:KK53:

Ela ben bıktım artık bu sorunlarımdan bahsetmekten..Geçer hiç üzülme bak kendi kendine bişeyler yemeside çok güzel, bizimki hiç elini bile sürmez..Makarnaya kıyma falan koyarak yaparsın bişeyler.

eskiden daha meraklıydı eliyle yemeye hatırlıyorum da yarım kase ıspanağı eliyle yemişti de ne gülmüştük haline...

bizim babaannemiz bakıyor ve çok kızıyor bu davranışımıza üstü kirlenmesin, leke olmasın, ortalık batmasın diye elinde tabak arkasından koşarak zorla yediriyor.

o kadar pişmanım ki işe başladığıma

ela bebek.. Allah başka keder vermesin canım. tek sıkıntı o olsun. bak ne güzel makarnayı seviyor demek ki.. öyle öyle alışır yer inşallah. bütün bebeklere boollll iştahlı günler dilerimmm.... :KK54::KK54:

sağ ol canım inşallah gün gelecek kendileri gelecekler açıktık diye :)))

günaydın

sabah sabah ekşın yaşadım :KK35: elim hamurlu halde masum masum hamuru yoğururken, buğra tezgahın üstündeki un kabını bir hamlede yere indirdi :KK53: şaşkınlıktan bakakaldım çocuğu kucakladım bu seferde üstü hamur oldu :KK53: ortalığı temizledim buğra uyudu, şimdi de muhteşem türkülü seçim aracı dolanıyor ortalıkta planımı yaptım pusudayım

hehe.. o hali gözümün önüne geldi de paşamın çok güldüm.. :KK9: çete ya.. tek başına ne işler hallediyor.. :KK55::KK55: yardım etmek istemiş sana da anlamamışsın annesi.. :emir_bebek:
seçim araçlarıyla ilgili benim de hain düşüncelerim var. caddede oturuyorum kafamız şişti artık... :KK36::KK36:

günaydın ruzam. hayırlı yolculuklar şimdiden :KK54:

sağolasın vavemm.. :KK16:

Çok hareketli bi gündemimiz var yahu ne güzel hiç canım sıkılmıyo bi aydır:KK53:

senin de bahar bayramın kutlu olsun bitufulumm.... :KK19: çok güzel bir gün bugün.. :KK16:

sağ ol canım inşallah gün gelecek kendileri gelecekler açıktık diye :)))

inşallah canımm.. :KK19: o günler de gelecek inşallah.. :KK16:

hehe.. o hali gözümün önüne geldi de paşamın çok güldüm.. :KK9: çete ya.. tek başına ne işler hallediyor.. :KK55::KK55: yardım etmek istemiş sana da anlamamışsın annesi.. :emir_bebek:
seçim araçlarıyla ilgili benim de hain düşüncelerim var. caddede oturuyorum kafamız şişti artık... :KK36::KK36:

sağolasın vavemm.. :KK16:

olağanüstü hal yardımı :KK53: minnak ya minicik tontik elli çok seviyorum ben bu bebeleri

Selam kızlar, arayı açmışım yine :KK17::KK17::KK17: Herkese mutlu bir gün, bebeklere sağlık, sıhhat ve bol iştah dilerim. :KK54:

geçmiş olsun cnm ve kolay gelsin
kekte güzel olmadı ya çok karışık olmamalıymış tariften şaşmamak lazım yazmıştım da tarif tarih olmuş :))

Maşallah cnm kendi kendine yemesi ne güzel ya umarım oğluşum da öyle yer
erdem de aynen babasına çekmiş yemekle hiç işi yok babası en sevdiği yemeği bile tabağında bırakır asla tabağındakini bitirmez
günaydınnn.... :KK16: çok güzel bir gün... Ankara'ya gidiyorum akşama kısmetse.. :KK76:

bebişimm... teşekkür ederim... :KK54: dinlen kendine dikkat et. öperim. sünneti de olun kurtulun bir an önce..

iyi yolculuklar cnm
inşallah cnm

günaydın

Cnm ya gözümde canlandırdım da çok sevimli ya yerim onu ben
seçim otobüslerinden bende kurtulmanın yollarını arıyom bakalım işe yarar bi fikir bulursam paylaşırım

bahar bayramımız kutlu olsun

Selam kızlar, arayı açmışım yine :KK17::KK17::KK17: Herkese mutlu bir gün, bebeklere sağlık, sıhhat ve bol iştah dilerim. :KK54:
Hoşgeldin cnm
bende aynılarını diliyorum

Kızlar bide erdem 2 haftadır falan hiç konuşmuyor eskiden baba dede top falan derdi şimdi her istediğini parmağını uzatıp ıııı ıııı ıııı diyerek ifade ediyor tekrar konuşmaya nasıl başlatırız ki anlatmaya çalıştığını anlamamış gibi davranıp çıldırtıp konuşmaya mı zorlasak ki bilemedim
buarada dişlerimiz 2 oldu ikincide üstten alt dişlerde hiç hareketlenme yok:))

Kızlar bide erdem 2 haftadır falan hiç konuşmuyor eskiden baba dede top falan derdi şimdi her istediğini parmağını uzatıp ıııı ıııı ıııı diyerek ifade ediyor tekrar konuşmaya nasıl başlatırız ki anlatmaya çalıştığını anlamamış gibi davranıp çıldırtıp konuşmaya mı zorlasak ki bilemedim
buarada dişlerimiz 2 oldu ikincide üstten alt dişlerde hiç hareketlenme yok:))

Aa ilk ustten mi cikarmisti :) yerim onu.. cok guzel bir cocuk hakikaten ama hic annesini yoran bir cocuk gorunusu yok ayrica:))
Bugra da soyledigi bircok kelimeyi soylemiyor artik anne diyordu cok anlasilir uzun suredir soylemiyor. Surekli ııı ııı, ımbıh ımbıh diyor heyecanlaninca :KK53: bir de deldiii deldi diyor kapi zili calincaonceki kelimeleri tekrarliyoruz bir hareket yok:)

X