2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
arkadaşlar merhaba kızımı cumartesi erzuruma götürdüm grip olmuştu ya boyumuz 86 cm kilomuz 12,5 oldu. bademciklerimiz büyükmüş üstüne bir de geniz akıntısı olunca o nedenle kusması oluyor dedi doktor ben de grip oldum hiç halim yok. yeni arkadaşlar yeme probleminden bahsetmiş ben de de durum aynı yalnız değilsiniz yani ayrıca kızıma dün octamar balık yağı aldım iştahı açılsın diye bakalım sonuç ne olacak öpüyorum hepiniZİ

Uzun zaman oldu sizleri takip ediyordum.gec kaldigimi disunerek yazmamistim.ama dayanamadim yazayim artik dedim.benim kizim da 24 ocak dogumlu.sagligimiz iyi.ama bizimde yeme problemimiz var.kizim puturlu gida yiyemiyor hala.intte arastiroyorum 4-5 yasina gelmis ve hala kati gida yiyemeyen cocuklar var.bu probleminden dolayi gezmeye bile gidemez olduk.biraz puturlu versem midesi bulaniyor ve kusuyor.olan onceki yedirdiklerine de oluyor.ne yaptiysam beceredim.eline verdigimi agzina goturmuyor.agzini acip benim vermeme de izin vermiyor.sivi gidayi bile tvsiz yediremiyoruz.o da sadece reklamlarda tabi her reklamda da yemez.sabah 8 de emziriyorum.ise gidiyorum.12:30 -13:00 gibi geleyorum eve ve hala hic bir sey yememis oluyor.neyse tekrar emziriyorum 2 ye kadar uyuyor.kalkinca yarim kase corba iciyor.6 gibi yarim kase yogurt en son 1 kase kadar blendirlanmis meyve.aralarda da emziriyorum.sizce nasil?benim durumumda olan var mi?nasil istahini acicam bilemiyorum.

Hosgeldin defne Allah kolaylik versn zor gercekten. 8 ile 12 arasinda kahvalti da mi yok. Anliyorum putursuz yiyemiyor ama süt versen labne falan?

Ruza, Utku cok tatli olmus maasallah. Bugra nin da hafta sonu kesildi saclar durmamis bu sefer asker abisi enseyi yamuk traslamis:)

bizim de pazar günü çok olaylı idi. evde su tesisatında kaçak varmış patladı oturma odam tüm laminatlar sular içinde kaldı hepsi söküldü şimdi yerin kurumasını bekliyoruz. sonra kombi kazanı delinip patladı. gülsemmi ağlasammı bilemedim

Glncym gecmis gitmis olsun. Cok kotu olmus ust uste.

Hosgeldin defne Allah kolaylik versn zor gercekten. 8 ile 12 arasinda kahvalti da mi yok. Anliyorum putursuz yiyemiyor ama süt versen labne falan?

Kizim sut icmiyor vaveyla.sevmedi tadini alistiramadim.ben evde yokken annem bakiyor ve annem kizima hic birsey yediremiyor.okuldan gelmemi bekliyorlar.anne olmak cok zormus.annemin kıymetini yeni yeni anlıyorum.

Gln harbiden geçmiş olsun canım ruzanında dediği gibi bi adak kesin bence..Annemlerde olmuştu o sorun ama bayağı bi beklemişlerdi parke kalktıktan sonra kurusun diye..Rabbim başka dert göstermesin..

Pariscim kilosu normal 10,500 gibi bişey 2 aydır böyleydi..Bugun vaktim olursa bi götürcem doktora boyunu falan ölçtürmek için..Kusması her öğün değil tabi ama hergün mutlaka 1 kere çıkarıyo..Allahım her öğünü kustuğu zamanlarda oluyodu, tabi benim psikolojim alt üst.. çok şükür azaldı.

Defne hoş geldin. Hepimizde iştahsızlık sorunu var merak etme gelişimi gayet iyi..Emziriyosunda vitaminsiz kalmaz üzülme:KK34:

Bizde hiç sade süt içmiyoruz bıraktı sevmedi.Mamayıda 1,5 aydır bıraktık hiç içime sinmiyodu zaten verirken..Süte tahıl karıştırıp öyle kaşıkla veriyorum yemek gibi..yemek saatleri işkence benim içinde:/

günaydınn... :KK16: eşim izinli bugün, oğluşumla geziyorlar ben çalışıyorum. :KK5: vardiyalı sistemden nefret ediyorum.. :KK4: neyse hafta sonu da ben gezerim oğluşumla.. :KK31:

arkadaşlar merhaba kızımı cumartesi erzuruma götürdüm grip olmuştu ya boyumuz 86 cm kilomuz 12,5 oldu. bademciklerimiz büyükmüş üstüne bir de geniz akıntısı olunca o nedenle kusması oluyor dedi doktor ben de grip oldum hiç halim yok. yeni arkadaşlar yeme probleminden bahsetmiş ben de de durum aynı yalnız değilsiniz yani ayrıca kızıma dün octamar balık yağı aldım iştahı açılsın diye bakalım sonuç ne olacak öpüyorum hepiniZİ

geçmiş olsun canım.. maşallah kızının boyu çok güzel.. :nazar::nazar: kilosu da iyi ama boyda fark attı.. :nazar:

Ruza, Utku cok tatli olmus maasallah. Bugra nin da hafta sonu kesildi saclar durmamis bu sefer asker abisi enseyi yamuk traslamis:)

sağol vave teyzesi.. :KK16::KK16: buğranın fotosunu da koy görelim.. özledim paşamı... :KK16: :KK54::KK54:

günaydın yağmurlu bi güne uyandı istanbul

günaydın canım ve geçmiş olsun bayağı olaylı gün yaşamışsınız,
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
ruzam kuzun çok tatlı ya maşallah kızım olsa verirdm oğluna :)
çiğdem kızının kilosu ve boyu iyi maşallah uzun olcak galiba
benim oğlumda artık kahvaltı yapmıyor sütede alıştıramıyorum veriyorum çıkartıyor
paris kızına çok özendim maşallah hani kızım olcağını bilsem sankim yapardım gibi ama oğlum ve yaramazlıkları aklıma gelince vazgeçiyorum hayırlısı
:)))

gunaydin herkese

Ruzacim eklerim bir ara bugranin fotoyu tipi kayik su siralar yuzunde bir suru morluk :KK53:

Asya kizlar ne kadar hareketli olsa da soz dinler oluyor, erkekler gozu kara oluyor :) napcaz katlancaz mecbur:) burda bir arkadas dun dediki iki kizi war cin takvimine gore hamile kalip erkek cocuk tutturcakmis :KK53: erkek cocuk icin baya derin arastirma icindeler kari koca

Bu ne lan profilim gitmis. Dun site kapaliydi tamirat mi ne vardi :KK53: benim uzerimde de calisma yapmislar herhal

gunaydin herkese

Ruzacim eklerim bir ara bugranin fotoyu tipi kayik su siralar yuzunde bir suru morluk :KK53:

Asya kizlar ne kadar hareketli olsa da soz dinler oluyor, erkekler gozu kara oluyor :) napcaz katlancaz mecbur:) burda bir arkadas dun dediki iki kizi war cin takvimine gore hamile kalip erkek cocuk tutturcakmis :KK53: erkek cocuk icin baya derin arastirma icindeler kari koca

ne kadar doğru acaba çin takvimi bende yine bu form sitesinde okumuştum hücre yenilenmesi erkeklerin 4 yılda kadınların 3 yılda yenileniyormuş yenileme zamanında hamile kalırsan hücresi yenilenin cinsiyetinden oluyormuş çoçuk (rabbim bilir tabiki ) benmde önceden kız çoçuklarına ayrı bir sevgim vardı oğlum olucağını duyunca biraz içim burkulmuştu ama rabbime binlerce şükürki evlat farklı birşeymiş aratmadı ama kızımda olsun isterim hayırlıysa tabiki

Defne hoş geldin. Hepimizde iştahsızlık sorunu var merak etme gelişimi gayet iyi..Emziriyosunda vitaminsiz kalmaz üzülme:KK34:

Bizde hiç sade süt içmiyoruz bıraktı sevmedi.Mamayıda 1,5 aydır bıraktık hiç içime sinmiyodu zaten verirken..Süte tahıl karıştırıp öyle kaşıkla veriyorum yemek gibi..yemek saatleri işkence benim içinde:/

sade içmiyor peki nasıl veryrsn canm benm oğlumda süt içmyr mama hiç yemedik süte ne tahılı karıştırıyorsun özel atılan bir tahılmı var ben süt içmem oyüzden sütle içilen ne var ne yok bilmyrm

Ebru şallının hamilelik te sağlıklı ve güzel kalmak adlı kitabı olan varmııı varsa bana ulaşabilir mi lütfennn yardımmm......

Asya 7 tahıllı ürünler varya sütsüz bişey yok içinde onlardan koyuyorum yada pirinç unu.

Son düzenleme:
Güne kötü başladım tekrar tekrar aynı şeyleri anlatmak istemiyorum..

Sonunda gribini sattı bana oğulda hamdolsun:2:

X