2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Asyam bilmiyorum kacirdigin bisey yok galiba..Yazamiyolar cok yogunlar ya atomu parcaliyolar yada onemli bi buluş uzerinde calisiyolar.Yoksa bi cumlelik bisey yazmak cok zor olmasa gerek..Ozelde bi takim konusmalarimiz var ama buraya yazmami etkilemedi.Sacma bi sekilde yazmaya direniyorum cok sahiplendim basligi:KK1: Gerci nereye kadar direnecegim mechul.. bigun olurda tak eder bidaha yazmicam dersem, tutarliyimdir yazmam biter benim icin bu sayfa..neyse bakalim ruzamin dedigi gibi canlari sagolsun.

Ferda ve purcak siz yazin bari canlarim bakin ayip oluyo:KK53:

Süt sagmayi biraktgn gun bizi terkedecksn sanmistm hep yanilmisim:KK53: atomu filn parcalamiorum ama neden yazamdgmi bn de bilemiom vatzap gruplari cok populer bu aralar orda cok vakit harciorum sanirsam:KK8: velhasil kelam bu gece uykumuza gec kaldik yne suan uyutma faslindayim:KK16:
Bu arada ferdacanla bulustk raat raat kendsine hasta olabilirsnz kendisi favorilerimden oldu:KK16:
Bitifilla bulusamdik ruzamin nazari degdi galiba:KK51::KK34:

Nehir gayet guzel yuruyo bu arada koca popis artik havada:KK16:
Hepnizn yavrularini cook opuorum:KK16::KK16:

Süt sagmayi biraktgn gun bizi terkedecksn sanmistm hep yanilmisim:KK53: atomu filn parcalamiorum ama neden yazamdgmi bn de bilemiom vatzap gruplari cok populer bu aralar orda cok vakit harciorum sanirsam:KK8: velhasil kelam bu gece uykumuza gec kaldik yne suan uyutma faslindayim:KK16:
Bu arada ferdacanla bulustk raat raat kendsine hasta olabilirsnz kendisi favorilerimden oldu:KK16:
Bitifilla bulusamdik ruzamin nazari degdi galiba:KK51::KK34:

Pii ne konusmustuk senle cok ayip:KK53: o ruza cadisinin soyledikleri hala aklimda..ruza lobisinin oyunlari yuzunden görusemedik..

Bu arada tutkunun internet paketi yok cuma yenilenecekmis.Hazir olun 800 paragraflik bi yazi döşer gelip.

Pii ne konusmustuk senle cok ayip:KK53: o ruza cadisinin soyledikleri hala aklimda..ruza lobisinin oyunlari yuzunden görusemedik..

Bitifilla buluscaktk plan program saclarimin fönu gozlerimdeki eyeliner tirnaklarimdaki frenç yuzumdeki kocamn gülumseme bile hazirdi:KK16::KK16: ama bnm kalles ve de hain ve de pislik danismanim bni odasinin onunde tam iki bucuk saat bekletince bulusamdk:KK31: aklima geldkce icime fenalik basio:KK36:

Kızlar naber
Bitıful özellikle birinemi dedin canım anlamadım ama üzerime alınıp cevaplayayım :) atomu parçalasam daha çok vaktim olur istanbulda bi annemlerde bi kv lerde ordan oraya savrulup duruyoruz oğluşla ne yerimiz belli ne yurdumuz uyuturken ara ara okuyorum sadece :KK43: o da çoğu zaman yatarak emzirirken uyuyo zaten

Asyacım yasemincim valla bu Amana kadar keyfi 1 kere bırakmıştım kv ye 2 saatliğine ama kına düğün sebebiyle oğluşuda perişan etmemek için baya bıraktım saolsunlar baya idare ettiller bende bir nefesaldım darısu evliliğimizin 5. Yıldönümünün başına inş :)

Hasta bebelere geçmiş olsun

Burçak gözün aydın darısı yürümeyenlerin başına

Kızlar naber
Bitıful özellikle birinemi dedin canım anlamadım ama üzerime alınıp cevaplayayım :) atomu parçalasam daha çok vaktim olur istanbulda bi annemlerde bi kv lerde ordan oraya savrulup duruyoruz oğluşla ne yerimiz belli ne yurdumuz uyuturken ara ara okuyorum sadece :KK43: o da çoğu zaman yatarak emzirirken uyuyo zaten

Asyacım yasemincim valla bu Amana kadar keyfi 1 kere bırakmıştım kv ye 2 saatliğine ama kına düğün sebebiyle oğluşuda perişan etmemek için baya bıraktım saolsunlar baya idare ettiller bende bir nefesaldım darısu evliliğimizin 5. Yıldönümünün başına inş :)

Hasta bebelere geçmiş olsun

Burçak gözün aydın darısı yürümeyenlerin başına

Saol cnm yürürken de ayri sevimli oluolar. Tatli balki kizim bnm:KK16::KK16:

Ne güzel ,benim feysim yok feyse watsapa dalıp ihmal etmeyin buraları yazamasakda okuyoruz azımsanamayacak bir çoğunluk :)

Fulyacim sana degildi lafim kac haftadir yazmayanlar var onun icin.Ohh gez dolas..Gel senle komsu olalim ihmalin dibine vuralim:KK53:

Repucum atladim bu arada gecmis olsun..kesin yemekler ve hava degisimi tohanmistir:KK1:

Burcak o anlamsiz gazete kupurunu kaldirip melek resmi koydugun icin tebrik ederim seni:KK42:

Fulyacim sana degildi lafim kac haftadir yazmayanlar var onun icin.Ohh gez dolas..Gel senle komsu olalim ihmalin dibine vuralim:KK53:

Repucum atladim bu arada gecmis olsun..kesin yemekler ve hava degisimi tohanmistir:KK1:

Burcak o anlamsiz gazete kupurunu kaldirip melek resmi koydugun icin tebrik ederim seni:KK42:

Ayni degsikligi bn de senden bekliom bazen senin profayl pikçırina bkarken aklima banu alkanin bikinili fotolarinin oldgi asker ranzalari gelio:KK37:

Bitufulcum her gun girip iyi geceler diyeciim sayfa ilerlesin
Iyi geceleeer
Ya benimki yurumucek galba:KK43:

iyi geceler herkese bituful atarlanmis slm vermeden cikmiyim dedim:KK52: genelde okuyup kaciyorumda:KK12:

X