2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Fulyacım geçmiş olsun bugünde izle bakalım nasıl diye.İdrar yolu enfeksiyonu falan olmasında 6.hastalık kolay, geçiyo iki günde dert etme..Bizimkinde halsizlik ve mızmızlık yapmıştı.Görüp gördüğüm tek uslu hali o 2 gündü :KK1:

Repu kolay gelsin annem hayırlısıyla git gel.O kadar saat uçak yolculuğu nasıl geçicek oğlanla bilmiyorum.Senin yerine endişelendim valla korkuyorum niyeyse.zapt olmuyolar çünkü sıkıldıklarında..işallah sorun çıkarmaz uyur bol bol..

Yasemin komiksin yivrim ya.Herkesin bi kusuru var gördüğün kadar iyi değilim malesef:KK37: Çabuk sinirlenirim..ama bu insanların genelde sinirlenmedikleri şeyler oluyo o yüzden değişiğim biraz:KK1: Mesela az önce keskinoğluna sinirlendim. Her aldığım organik yumurta kutusundan bitane kırıK çıkıyo mutlaka.Şimdi normal şartlarda firmaya kızar insan.ama ben kendime çok kızdım her defasında gidip salak gibi niye alıyorum diye. gelde sinir olma.:KK53:

bituful bilmiyorum zaten hic oturmak istemiyor surekli gezmek istiyor hatta gezerken tutmami da istemiyor :KK43: cok zorlanicaz kesin. insallah 7 saatlik ucusta kulaklari agrimaz

verdigin link de acilmiyo. yenile yavru :KK53:

bituful bilmiyorum zaten hic oturmak istemiyor surekli gezmek istiyor hatta gezerken tutmami da istemiyor :KK43: cok zorlanicaz kesin. insallah 7 saatlik ucusta kulaklari agrimaz

verdigin link de acilmiyo. yenile yavru :KK53:

selam herkese hayırlı cumalar dün annem umreden geldi kuzum annanneyi özlemiş
fly çok geçmiş olsun canım benim oğlum nezaman ateşlense hep mızmız olurdu hiç bir şey yemeyip hep emmek isterdi seninki ateşten mızmızdır güçleri kalmıyorki yemiyorsa sende sıksık emzir
repu sanda hayırlı yolculuklar canım ben bir arada tv de doktor anlatırken duymuştum uçakta çoçukların kulakları için emzirmek iyi geliyormuş işallah yolculuğunuz güzel geçer
paris canım rabbim yardımcın olsun iki kuzuyla uğraşıyorsun kendinle ilgili olarak mutlaka doktora git
yasemincim rahatlık konusunda sana katılıyorum güzel anlatmışın:)

selam herkese hayırlı cumalar dün annem umreden geldi kuzum annanneyi özlemiş
fly çok geçmiş olsun canım benim oğlum nezaman ateşlense hep mızmız olurdu hiç bir şey yemeyip hep emmek isterdi seninki ateşten mızmızdır güçleri kalmıyorki yemiyorsa sende sıksık emzir
repu sanda hayırlı yolculuklar canım ben bir arada tv de doktor anlatırken duymuştum uçakta çoçukların kulakları için emzirmek iyi geliyormuş işallah yolculuğunuz güzel geçer
paris canım rabbim yardımcın olsun iki kuzuyla uğraşıyorsun kendinle ilgili olarak mutlaka doktora git
yasemincim rahatlık konusunda sana katılıyorum güzel anlatmışın:)

sagol canim zaten emzirmeden yolculuk pek mumkun degil. umarim yanimiz bos olur. risk alip cam ve koridor sececegim belki araya oturmak isteyen cikmaz da 3 lude gideriz rahat rahat :KK53:

herkese merhaba oğluşum yine ateşlendi dün akşam 2 kere dolven 1 kere calpol ılık duş filan bakalım kanında biraz enfeksiyon gözüküyor. antibiyotiğe başladık inş tekrar ateşlenmez dünki hali korkuttu yine havalesi tekrarlar diye öldüm öldüm dirildim. ateşten titredi yavrum:KK43:((

asyacım sağol iyiyim.. sen nasılsın... teşekkür ederiz teyzesi.. :KK54:

gülcan geçmiş olsun canım.. en yakın zamanda iyileşir inşallah..

Canlar teşekkürler bugünde ateş devam edince götürdük uzmana boğaz enfeksiyonu geçiriyormuş yavrukuşum . Dr a dedim ben 1 haftadır ısrar etmiyorum yedirmek için direncimi düştü acaba . Dr da slakası yok iyi yesede hastalanırdı hasta biriyle temas etmiş dedi :KK43: off annem eskişehire götürme hastalanmasın demişti yine haklı çıktı anneler hep haklımı çıkar ya . Korkumdan diyemiyorum anneme . Dr antibiyotik verdi 1 hafta kullancaz ilk kez bugün tanıştık antibiyotikle :KK43: vit kullanayımmı dedim gerek yok dedi ama ven yinede 1 yaş kontrolünde dr un verdiği vit i aldım iyileşir iyileşmez kullancam :) ateş 3 gün sürermiş yarında burda kuzenimin nikahı var gitmesem mi ikilemde kaldım
Bu arada emiyo sadece su bile içmiyor :KK43:
Boyu 80cm olmuş 1 buçuk ayda kilo 9900 kafayada 47 küsür dedi sanki oğluşun ağlamasındsn anlayamadım bıngıldak kapanmış . Giderken pipisine poşet bağlamıştım idrar tahlili isterse diye boğazını görünce istemedi isabet oldubir damla bile işememişti bişey içmiyoki zaten böyle işte :KK43:
Canım çok sıkkın bebeler hasta olmasınlar ya

Sizede gmiş olsun glncym

Bituful linki açtım ama bakamadım :KK43: çok üzülüyorum etkileniyorum oturup ağlıyorum dayanamıyorum :KK43:

Bizim oğlan uyumuyor normalmi ya

Fly iyi bari sebebi bulunmus.sen yinede zorla biraz yemek icin en azindan kasikla falan su icirmeye calis.

Videoda gorsel anlamda izlenmeyecek bisey yok..o tip seylere bende bakamiyorum cunku.Ama kizin soyledikleri insani etkileyen..icini acitan..insanliktan, sahip oldugum hayattan utandiran..Kiz o kadar acılıki savastan bile kendini mesul tutuyo ama bunu yapan zihniyet hic elini vicdanina koymuyo..Herkesin izlemesini tavsiye ederim biraz olanlari görmek adina.

Dün biraz zorlayayım dedim su için nasıl içli içli ağlıyor ben ağzına döküyorum kaşıkla ağzından üstüne geri dökülüyor :KK43: çok canı yanıyor heralde ağladıkça daha çok ateşi çıkıyor pes ettim bende :KK43: bugün duş aldırdım duştan sonra emziriken uyukladı ama çekince ağladı bizde öyle uyuyakalmışız

flycim bogaz enfeksiyonu oldugumuzda antibiyotige baslar baslamaz kesildi atesi. sadece bogazi biraz hassasti istahi yoktu bir kac gun. dugune gitseniz sorun olmaz heralde. gecmis olsun

Eylik yivrim haberler sende..tatilde yazdin yazdin kayboldun.nasil bizdik?

iyiyim canım, valla rahattı evde yazıyodum, şimdi yine yetişemez oldum. bızdığım iyi abi oluyorrr:emir_bebek:

şaka yapıyım dedim kardeş geliyor diye ama yazarken bile tırstım, şaka kaka olur sonra bi de Allah korusun:KK53: yine abi oluyor ama görümcen tarafından, görümcem hamileymiş. ağustosta evlendi doktoram var filan diye bi de çocuk çok sevmediğinden istemiyodu 3-4 yıl ama eşi çok istiyodu kaçak yapmış bi kaç kez vee hamile:KK49:çokkk ağladı dün,bugün biraz daha kabullendi, biz de onu yatıştırıyoruz şok oldu resmen...

Dün biraz zorlayayım dedim su için nasıl içli içli ağlıyor ben ağzına döküyorum kaşıkla ağzından üstüne geri dökülüyor :KK43: çok canı yanıyor heralde ağladıkça daha çok ateşi çıkıyor pes ettim bende :KK43: bugün duş aldırdım duştan sonra emziriken uyukladı ama çekince ağladı bizde öyle uyuyakalmışız

geçmiş olsun canım ya,evinden uzakta bi de hasta iştahsız zordur eminim,çabucak atlatırsınız inşallah.

Fly iyi bari sebebi bulunmus.sen yinede zorla biraz yemek icin en azindan kasikla falan su icirmeye calis.

Videoda gorsel anlamda izlenmeyecek bisey yok..o tip seylere bende bakamiyorum cunku.Ama kizin soyledikleri insani etkileyen..icini acitan..insanliktan, sahip oldugum hayattan utandiran..Kiz o kadar acılıki savastan bile kendini mesul tutuyo ama bunu yapan zihniyet hic elini vicdanina koymuyo..Herkesin izlemesini tavsiye ederim biraz olanlari görmek adina.

insanın boğazına düğümleniyo yavrum ya, kıyımızda gün içinde neler neler yaşanıyo.yavrularımıza şükrediyoruz ama ya o yavrular...:KK50:

Gogsum aciyor. Oglen emxiremeden cikmistim. Okulda sizladi cok bi gogsum. Ustume bi baktim cok az sutt de gelmisti. eve geldim emzirip duruyorum dus da aldim. Ama surekli bir sizlama. Kizlar mastit mi oldum.

X