2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
saol bitfulum:KK16:ya dogum sonra makatta catlak olustu bir aydir cekiyorum kendiliginden ilesir diye bekledim ama daha kotu oldu:KK50::KK50:

selam canlar.. :KK3:

yorumlarınız için teşekkürler teyzeleri.. :KK16: biz de paşaları prensesleri görmek istiyoruz. :KK16:

pariscim Allah yardımcın olsun. zordur şimdi ama ilerde rahat edersin. kıskanç prens napsın o da daha bebek.. :KK54: sana da çok geçmiş olsun. bi doktora görün canım. ihmal etme.. :KK54:

bitufulummm.... :KK54: ne güzel ya ben de rahat insan olmak isterdim.. çocuk elinde börekle gezdikçe ben stres oldum.. takıntılıyım işte napiyim ya.. :KK14:

Paris sormasaydım keşke:KK1: geçmiş olsun canım benim.Ama kendiliğinden geçmiyor o maalesef.Gittinmi doktora bilmiyorum ama en azından kortizonlu krem kullanman lazım.Bide yumuşak gıda diyeti yap.Geçer işallah ya canını sıkıyo insanın bu tip sorunlar.

Off ya dün gece geç yattım, my sister's keeper diye bi film izledim ağlamaktan içim dışıma çıktı.te şimdide baş ağrısı çekiyorum.:105:

Cümle cümle yazıyorum yakında sayfa dolsun diye hece hece yazıcam :86:

Hain domdomlar okuyosunuz ziyaretçi ziyaretçi yazmıyosunuz.:122:

çok uykum varya 2 gecedir benim sıpa gecenin bi yarısı kalkıyor ondan sonra en az 2-3 saat uyumuyo salla salla emzir emzir:KK43:

Yasdmin ve bituful sagolun. Bizimki dort saat uyyo da annemle konustum.artik sallamayacak uyandikca. Ruza ya izleyemedim merak ediyorum tablet diye heralde acilmiyo. Benimkinin de hic arkadasi yok. Bituful bi bulusma ayarla. Tanissinlar cocuklar.

bavul hazirlama telasindayim :KK14: cok sıkıcı. belli bir kiloyu tutturmak falan.
bunaldim. bir de ustune alisveristi son gune kaldi yine.
yarindan sonra yolculuk.
18 martta da turkiye insallah :KK52:

bavul hazirlama telasindayim :KK14: cok sıkıcı. belli bir kiloyu tutturmak falan.
bunaldim. bir de ustune alisveristi son gune kaldi yine.
yarindan sonra yolculuk.
18 martta da turkiye insallah :KK52:

repum.. kolay gelsin canım.. hayırlı yolculuklar şimdiden... :KK54: çabucak gel türkiye'ye.. tam güzel zamanda geliyosun havalar ısınır iyice.. bol bol gezersiniz mehmet akif'le... doğru söyledim değil mi? :KK1:

Canim okuup kaciyom. İnsan yazmadimi koreliyo valla.:p bana bi dizi soylesene soyle izlemelik yabancilardan. Hic bu kulturum yok yeni baslayanlar icin olsun ama. :p

O zaman lost ile başla:KK53: Cok var ya hangi birini tavsiye ediyim.valla benim 1. Sıramda How ı met your mother var..komedi bu.korku istersen walking dead i izle :KK1: Breaking bad, house, game of the thrones bunların hepsi cok güzel.konulara bakıp seyredebilirsin.Kore dizileri izliyorum bide yıllardır ondada secret garden ı tavsiye ederim:KK1:

Bitiful sence vave nerde?

Bu soruda bi hinlik hissettim niyeyse bilmem nerde?? Senin aşkitişkon değilmiydi ya bana soruyosun.Bide Bugun seni online görünce yazdım.Uzun zamandır sormuyorum kimseyi o nerde bu nerde diye Demekki canları istemiyoki yazmıyolar diyorum..:97:

naber kuşlar:KK3: hepi ciğiniz nasılsınız

ruza bay bay yapan yumuk ellerini yerim.. repu iyi yolculuklar canım, oğluşunla keyifli gezmeler.. bituful naber kuş

Giderken hazirlamak guzel de donus de yerlestirmek uzucu.
aman hatirlatma. 2-3 haftada anca yerlestiriyorum :KK53:
repum.. kolay gelsin canım.. hayırlı yolculuklar şimdiden... :KK54: çabucak gel türkiye'ye.. tam güzel zamanda geliyosun havalar ısınır iyice.. bol bol gezersiniz mehmet akif'le... doğru söyledim değil mi? :KK1:
sagol canisim galiba hintli bir arkadasi da takicam pesime. gezecez beraber mecbur :KK1: dogru soyledin :KK42:
naber kuşlar:KK3: hepi ciğiniz nasılsınız

ruza bay bay yapan yumuk ellerini yerim.. repu iyi yolculuklar canım, oğluşunla keyifli gezmeler.. bituful naber kuş

sagol canim.

ruzamm bitufulum saolun:KK16::KK16:yarin bi gidiyim dr baska carem kalmadi o kadar dogum yaptimda buna gelince cok utaniyorum:KK17::KK17::KK17:
ayy rapu ozendim simdi sana ne guzel tr gidiyorsun bize busene izin yok bebeler cok kucuk diye gitmek istemedim hayirli yolculuklar iyi vakit gecirirsin umarim

ruzamm bitufulum saolun:KK16::KK16:yarin bi gidiyim dr baska carem kalmadi o kadar dogum yaptimda buna gelince cok utaniyorum:KK17::KK17::KK17:
ayy rapu ozendim simdi sana ne guzel tr gidiyorsun bize busene izin yok bebeler cok kucuk diye gitmek istemedim hayirli yolculuklar iyi vakit gecirirsin umarim

sagol canim seneye kalabalik bir aile olarak gidersiniz insallah :KK31:

X