2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
O zaman lost ile başla:KK53: Cok var ya hangi birini tavsiye ediyim.valla benim 1. Sıramda How ı met your mother var..komedi bu.korku istersen walking dead i izle :KK1: Breaking bad, house, game of the thrones bunların hepsi cok güzel.konulara bakıp seyredebilirsin.Kore dizileri izliyorum bide yıllardır ondada secret garden ı tavsiye ederim:KK1:

Bu soruda bi hinlik hissettim niyeyse bilmem nerde?? Senin aşkitişkon değilmiydi ya bana soruyosun.Bide Bugun seni online görünce yazdım.Uzun zamandır sormuyorutavsiyelerm kimseyi o nerde bu nerde diye Demekki canları istemiyoki yazmıyolar diyorum..:97:

Tavsiyelerin icin sagol canim.

Hinlik denmezde hani birbirinizin teli varda gorusuyosunuzdur ordan haberdarsinizdiri kastetmistim. Benim askitiskom ama haberim yok valla.

Kızlar akif erdem öğlen ateşlendi kulaktan zar zor ölçebildim 39 görünce calpol verdim hemen akşam da döndük evimize yine ateşi çıkmış mızmız biraz halsiz ama oynatınca gülüyorda iştah sıfır emiyor sadecebaşkada bir belirti yok bu 6. Hastalık denen meret olmasın :KK43: yeldaa tecrübelerine ihtiyacım var canım
Off canım çok sıkkın
Bu hafta zorlamadım ya yemek için o da nerdeyse bişey yemedi direncimi düştü acaba su bile içmek istemiyor :KK43: yarın götürsemmi dr a

Flycım geçmiş olsun cnm yarında ateşi olursa doktora götürürsün bide idrarında keton kokusu var mı yoksa merak etme yediği yada içtiği yeterlidir umarım çabucak iyileşir
repucum kolay gelsin ve iyi yolculuklar uçak yolculuğu kaç saat sürecek inşallah yolculuk beklediğinden daha da iyi geçer

Selermcim saol inşallah geçer yok canım sürekli dikkat ettim ne ağzından ne idrarından koku aldım bugünde ateşlenince brokoli çorbası vardı biraz ekmekle tv ile yedirdim :KK43:

Afiyet olsun erdeme canım hasta çocuk böyle zamanlarda tv mv nasıl yerse yesin cnm hiç üzülme pekmez bal vb de yedirebilirsen yedir cnm

Fulyacim simdi gordum. Atesi cikmisti once 38leribuldu. Biz once dis sandik. Cunku bi iki sefer de kustu. Calpol dusurmedi ama fitil dusurdu atesini. Ilk gun bole gecti. Huysuzlugu vardi. Ve sadece emiyodu. Ikinci gun daha kotu uyanmisti doktora gittik. Bi de atesten heralde bezi kupkuruydu hep. Sivi jaybetti galba. O yuzden dr idrar yolu ilthp sandi. Zaten altnci hastalik boyle olurmys. Sadece ates belirtisi baska hicbi sey yok. O yuzden drlar anlamuyolar. Bi de biz iki farkludoktora gittik. Ta ki dokuntu olana kadar. Uc gun ates surdu. Dorduncu gun ates birden dustu. Vucudu kizardi. Ve hastalik iyilesme surecine girdi. Sen su anda sadece atesini dusurmeye bak. Belki dis de olabilir.

Biz bi de bosuna bi doz antbyoik kullandik. Dr bi sey bulamayinca heralde viral enfksyon geciryo dedi. Fulya bakabiliyosan bogazinabak. Kizarmaya ordan basladi. Bi de damlanin agzi ates gibiydi. Daha onceki dislerde bole bi sey olmamusti

Bitufulcum muhatap olmam derken relax anne tipleri veya rahatsız edici tipleri kastettim muhatap yanlış olmuşta samimi olmam desem daha doğru olur mecbur muhatap oluyoruz çünkü ama murata zarar geleceğini düşünürsem gerçekten muhatap etmiyorum şimdi çünkü hepsi ondan büyük gücü yetmez ki kendi mücadele etsin ortama girsin diyecek gibi olmuyo henüz ama yaşıtlarıyla tabiki salmak lazım şuan onlarla baş edemez o yüzden annesi yanında:KK45:
Arkadaşın ne güzel anneymiş evinde rahat ettirmiş misafirlerini aslında dediğin doğru zaten süpürüyoruz yıkamayada daha sık gidiyo,sonuç doğru ama ayrıntıda sıkıntı var neden bu kadar rahat davranıyo ben buraya takılırım dökülen saçılan umurumda olmaz o sıkıntı yapsın ben onu rahat ettiririm bırak zaten yıkamaya göndericem rahat ol murat 50 defa döktü vs sıkıntısını gideririm misafirin ama o bi sıkıntı yapsın o kadarda rahat olunmaz başkasının evinde bence ben annemde bile rahat edemiyorum dökmesin kırmasın diye başkasının evinde hayatta yaptırmam.Kötüyüm ben ya buraya yorum yazdıkça kendimi tanıma fırsatı buldum:KK53:Sen neden bu kadar iyisin sende biraz kötü ol tahammülsüz ol çirkinleş biraz yaw:KK20:
Fulya geçmiş olsun canım ateş çok stres yapıyo düştümü çıktımı allah kolaylık versin evdede değilsin daha zor olur şimdi muratın geçen hafta ateşi çıktı Allahtan diştenmiş çabuk geçti enfeksiyon sandım ödüm koptu umarım fazla eşyan yoktur geleceğin evin tipini biliyomusun herkes çok şikayetçiydi plandan 6-7 bin tl masraf yaptı arkadaşlarımız normalde ev tipleri ne güzel orayı nasıl öyle yapmışlar hayret yani bide yıkılacak diye tadilatta yapmıyolarmış.
Yelda baya uyuyomuş senin prenses benimkinin gündüz uykusu toplam 1,5 - 2 saat ancak uyuyo
Paris Allah kolaylık versin geçmiş olsun sorunun için çok ertelemeden doktora gitsen iyi olur başında müdahale eder.
Repu yolculuk var İstanbula gelince beklerim ben çok yakınım herhalde sana aynı semtteyiz.

iyi akşamlar 2013 ocak anneleri
kusura bakmayın konuşmalarınızı bölmek istemem ama hiçbir fikrimin olmadığı bir konuda yardımınızı alabileceğimi düşündüm
benim sizlere bir sorum olacaktı. eşimin yeğeni bir yaşına girecek ve doğum günü hediyesi almak istiyorum. bebek salıncağı almayı planlıyorum ama sizce kullanışlı olur mu? nette hiçbir bilgi bulamadım maalesef. sizlerin bebekleri Allah bağışlasın bir yaşındalar. sizce kullanışlı olur mu? işe yaramayan birşey almayı istemem.

Mrl yeni salincak aldim kizima. Keske daha once alsaydim gec kaldim aslinda ama. Bizimki bayiliyo. Bayagi kullaniyoruz. Inince agliyo bile.bence sevecektir. Ben biri bize salincak alsa sevinirdim :)

Yelda çok teşekkür ederim korkulacak bîşey yok o zaman ateşi düşürsek iyi , yarında devam ederse götürcem dr a . Seninde dediğin gibi ağzından ateşçıkıyor :KK43:

Yasemincim saol canım akşam döndük şükür eve . Ya sorma lojmandayken 2+1 di fazla eşyam yoktu sonra dışarıya 3+1 e çıktık ev eşyayla doldu 3,5 yılda :) 2 yıl için çok bir masraf yapmayı düşünmüyoruz ama tabinasılbir ev çıkacağınada bağlı kaynım da orda bekar apart dairede kalıyor . Bazen yer olmayınca evlilerede apart veriyorlarmış :KK43: puana görede heralde , ev sorun değilde as üst ilişkileri geriyor beni :KK43: hayırlısıyla bitirseydik
Bu arada misafir konusuna katılıyorum sana canım ben de elimden geleni yaparım rahat ettirmek için ama misafirde dikkat etmeli bence

Repucum iyi yolculuklar hayırlısıyla gel inşallah

Bizim oğlanda parktaki salıncaktan inerken ağlıyor :)) genelde uykusu gelmiş oluyor çünkü :)ama ev tipi olanlarda napar bilemiyorum hareketli meraklı çünkü habire bişeyleri karıştırmanın peşinde

flycim yasemincim selermcim sagolun canlar.
selerm yolculuk 7+4 gidis 9+4 donus. niye iki saat oynuyo anlayabilmis degilim :KK1:
fly ates calpolla 38.3 un altina inmiyosa yada inip hemencik cikiyosa tonsilit ya da opucuk hastaligi olabilirmis.
iniyorsa da muhtemelen viraldir. 6. hastalik gecirdigimizde atesten baska hic bir belirti yoktu. 3.gun sonunda dokuntuler baslamisti.

Repucum ateş öğlen verdiğimde düştü ama akşam calpol pek düşürmedi dolven ( ibuprofen )aldırdım eşime yarım ölçekle düştü şindi iyi çok şükür ama uyumuyor :KK43: ateşide el yordamıyla ölçüyorum kulaktan ölçtürmüyor çıldırıyor :KK43:
6. HAstalıkta bebeğin genel hali nasıl oluyor peki ? Akif erdemle ilgilenince kahkaha bile atıyor ama biraz kendi haline bıraksak mız mız

Pariscim saol düştü çok şükür ateşi sallıyorum ayağımda bırakınca uyanıyor

Su içmek istemiyor yavrum ya nasıl iyileşecekki

Repucum ateş öğlen verdiğimde düştü ama akşam calpol pek düşürmedi dolven ( ibuprofen )aldırdım eşime yarım ölçekle düştü şindi iyi çok şükür ama uyumuyor :KK43: ateşide el yordamıyla ölçüyorum kulaktan ölçtürmüyor çıldırıyor :KK43:
6. HAstalıkta bebeğin genel hali nasıl oluyor peki ? Akif erdemle ilgilenince kahkaha bile atıyor ama biraz kendi haline bıraksak mız mız

aynen bizim de oyleydi mizmizdi. halsizdi biraz. bir de daha sık kaka yapmisti :1

Tavsiyelerin icin sagol canim.

Hinlik denmezde hani birbirinizin teli varda gorusuyosunuzdur ordan haberdarsinizdiri kastetmistim. Benim askitiskom ama haberim yok valla.

Yok 3-4 kişinin teli var ama görüşmüyoruz şu an..

Sadece purçak var oda düşmüyor yakamdan:86:

Benimde merak ettiklerim var ya niye yazmıyolar acaba..Dudku hep yazmadığı zaman endişe ediyorum mesela kp ile herşey yolundamı diye:KK53:

X