2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
arkadaslar bebislerinize bildircin yumurtasi verdinizmi hicc ben iki gundur veriyorum ama icime bi suphe dustu:KK31:

Bende cok titizleniyodum o yuzden cesmeden yapiyorum artik..Alissin herseye.

Pariscim degisik bisey vermeden bi arastirma yapalim istersen.3 yasina kadar sakincaliymis protein acisindan agir oldugu icin bobreklere zarari varmis.3 yasindan sonra haftada sadece 1 defa ve pismis verilebilirmis.Bu arada citirmissin yivrim sen baya ne guzel:KK1:

sizleri okuyunca ben neden cok rahatım dıye kendımı sorguluorum. dogdugu ılk gunden berı çeşme suyuyla yıkadık nehırı. çorbalarına koydugum suyu hiç kaynatmadım. kafam karıştıgında eeaahh anne sütü alıyor korur onu dıye rahatlattım kendımı. an ıtıbarıyle bı daha forumu okumamaya karar verdım. yahu 14 ay oncesı için vıcdan azabı çektirtiosunuz adama. acaba kötü bi anne mıyım bn dıe. bitti stop:KK53::KK37:

p.s. kararımı dğiştirdim okuycam yıne sizi. arada da bole dürter hepinizi operım:KK16::KK16::KK16:

burnumuz foooş fooooş ha ha haaapşu pöööööf:2::2::2::2:
bıtuful ben içme suyu kullanıyorum ama artık içtiği suyu kaynatmıyorum titizlik anlamında hiçbişeyim kalmadı canım
gln ben vicco almıştım ilk adım sonrasında adidas ikisindende çok memnun kaldım yine adidas alıcam küçülüyo buda çok rahat yürüdü
Burçakcım bende senin gibi anne sütü alıyo nasıl olsa diyodum artık hiçbir etkisi kalmadı bence yinede emziriyorum çok mücadele ettim çünkü

paris bende hiç vermedim ama kahvaltıyı 2 yumurta sarısı veriyorum inş. yanlış bişey yapmıyorumdur
bu arada sizede günaydın kızlar ruza gln

Selam iyi haftalar.

Çok stresliyim bugun yine sünnet için görüşme yapcam bi doktorla off bitse şu konu artık:18:

Bide bişey borcam doktor önemli bişey yoksa 18.aya kadar kontrol yok dedi.:44: siz götürcemisiniz rutin olarak merak ederim bea gelişimini felan.Alıştım her ay doktorlarda gezmeye boşluğa düştüm:KK53:

Yasemin 2 tane çok ya nettin kız.Faydalı diye düşündüğümüz şeyler fazla miktarlarda verilince zarara dönüşebilir iyice araştırın.

bıtuful ben içme suyu kullanıyorum ama artık içtiği suyu kaynatmıyorum titizlik anlamında hiçbişeyim kalmadı canım
gln ben vicco almıştım ilk adım sonrasında adidas ikisindende çok memnun kaldım yine adidas alıcam küçülüyo buda çok rahat yürüdü
Burçakcım bende senin gibi anne sütü alıyo nasıl olsa diyodum artık hiçbir etkisi kalmadı bence yinede emziriyorum çok mücadele ettim çünkü
geçmiş olsun bizimki de hala hasta. ya ayakları çok taraklı o yüzden ayağına ayakkabı bulmak çok zor önden girmiyo hiçbiri

geçmiş olsun yaseminim.. bizim de burnumuz iki haftadır akıyor. doktora götürmedim ilerlemezse götürmeyi düşünmüyorum. inşallah geçer bir an önce.

paris bende hiç vermedim ama kahvaltıyı 2 yumurta sarısı veriyorum inş. yanlış bişey yapmıyorumdur
bu arada sizede günaydın kızlar ruza gln

bana da çok geldi yasemincim. tek yumurta tamamı bir gün için yeterli. ben her gün bir yumurta veriyorum. beyazı da yiyor artık.

Selam iyi haftalar.

Çok stresliyim bugun yine sünnet için görüşme yapcam bi doktorla off bitse şu konu artık:18:

Bide bişey borcam doktor önemli bişey yoksa 18.aya kadar kontrol yok dedi.:44: siz götürcemisiniz rutin olarak merak ederim bea gelişimini felan.Alıştım her ay doktorlarda gezmeye boşluğa düştüm:KK53:

Yasemin 2 tane çok ya nettin kız.Faydalı diye düşündüğümüz şeyler fazla miktarlarda verilince zarara dönüşebilir iyice araştırın.

gittin mi bitufulum.. yaz buraya da.. olsun da kurtulun bir an önce.
hastalanmadığı müddetçe doktora götürmeyeceğim ben de. 18 ay aşısı olduğunda sağlık ocağına gideriz. belki doktoruna da uğrarım o zaman.

kızlar ilk adım ayakkabısı olarak ne aldınız
geçmiş olsun bizimki de hala hasta. ya ayakları çok taraklı o yüzden ayağına ayakkabı bulmak çok zor önden girmiyo hiçbiri

canım utkunun ayakları da taraklı. yani ayaklarının üstleri şişkocuk olduğu için çoğu ayakkabıda rahat edemedik. ilk ayakkabısını chicco'dan bilekli aldık. üstü iki cırtlı. tek cırtlılara sığmadı zaten. onu dışarda giyiyoruz şimdi. bir de evde giyinmesi için nike spor ayakkabı aldık. o da iki cırtlı rahat oldu.

selam kızlar nasılsınz ben çok hastayım kulağım ve boğazım çok ağrıyor sanırım iltihaplandı yutkunamyorum.

paris burdasın sana bişey sorcam erkek ve kadının hücre yenilenmesine göre bebek cinsiyeti(rabbim bilir tabiki) belli oluyormuş sanırım sende oaraya yorum yazmış hem kızın hem oğlun oldu hücre yenilenmesine denk geldimi sadece merak ettim

Kızlar cok gecmis olsun.

Ruzam gittim geldim canim sıkıldi biraz.Ameliyattan sonra bi hafta sonda takilcakmis nasil olcak kucucuk bebege diye uzuldum.Bide Adam amerikaya gidixekmis ay sonu yapalim dedi.stres yapacam simdi o zamana kadar, biran once olsun bitsin istiyodum:KK43:(

Hasta olan bebişlere çok geçmiş olsun inşallah çabucak düzelirler
bitufulcum hayırlısı olsun cnm sonu iyi olsun yeter

banada biraz fazla gibi geldi ama ne biliyim tadı daha güzel oldu bulamaçın bende öyle verdim gitti tek versem daha iyi zannımca bıtufulcum
ruza gln muratın ayağıda taraklı çok çabuk değişiyo numarası ya 23 aldım en sonyuh 25 e geçicez herhalde doktor dişlerini görünce bu çocuğun boyu 190 üzerinde olur dedi ayaklarıda herhalde 45-46 olacak gibime geliyo
bıtuful o neymiş sonda 1 hafta yaaa ilk defa duydum başka doktorada sor istersen büyüdü belki ondan olabilir 20 günlükken yaptırdık hiç öyle bişey olmadı bizde
ruza 2 hafta çok değilmi ya 2 gün oldu burnu kıpkırmızı oldu :2:iki haftyaya derisi yüzülür herhalde tuvalet kağıdı kullanıyorum çok yumuşak ama yinede sık akıyo kızardı sen neyle siliyosun ıslak mendilmi kullansam acaba losyonlu filan olanlardan

geçmiş olsun yaseminim.. bizim de burnumuz iki haftadır akıyor. doktora götürmedim ilerlemezse götürmeyi düşünmüyorum. inşallah geçer bir an önce.

bana da çok geldi yasemincim. tek yumurta tamamı bir gün için yeterli. ben her gün bir yumurta veriyorum. beyazı da yiyor artık.

gittin mi bitufulum.. yaz buraya da.. olsun da kurtulun bir an önce.
hastalanmadığı müddetçe doktora götürmeyeceğim ben de. 18 ay aşısı olduğunda sağlık ocağına gideriz. belki doktoruna da uğrarım o zaman.

canım utkunun ayakları da taraklı. yani ayaklarının üstleri şişkocuk olduğu için çoğu ayakkabıda rahat edemedik. ilk ayakkabısını chicco'dan bilekli aldık. üstü iki cırtlı. tek cırtlılara sığmadı zaten. onu dışarda giyiyoruz şimdi. bir de evde giyinmesi için nike spor ayakkabı aldık. o da iki cırtlı rahat oldu.

sana da geçmiş olsun canım tek sıkıntısı burun akıntısı ve cigerlerde bişey yoksa düzelir. haftasonu polaris yakındı orda denedik zaten bizimkinin ayakkabı fobisi olduğundan ağlama krizi eşliğinde denedik tüm ayakkabıları ama çift cırtlıların da bi çoğu olmadı en son bi tane aldık ama iade etcem azcık büyüktü ayağı yürürken çıkabiliyor. ve tabanı sert yerden kendi düşünce kalkamıyor. o yüzden tabanı 2 parçalılardan almak lazım siz öyle mi aldınız

Bende ayakkabıda cok zorlandım şöyle güzel degişik bişey olsun dedim hiçbiri olmadı.üzeri etli cunkü.en son aldıgım ayakkabı 22 numara.Flo dan aldım.üst kısımlarının genis olması lazım glncym.yada spor ayakkabı al istersen zaten yaz geliyo.tabi ortapedi ile ilgili bi sorunu yoksa.

Yasemin normal sunnet degil malesef bizimkine 2 saatlik bi işlem uygulanacak o yüzden,yoksa dogumgunun ertesi gunu yaptırcaktım sünnetini.arastırdım prof bu daha iyisini bulamam heralde:KK43:

X