2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Eheheh bazıları öyle anadan üryan bırakıyolar..Arkadaş gitmişti sevgilisiyle kızın değil ama çocuğun şortunu zınk diye çıkarmış atmış çok utanmış kızın yanında.Kendimi kasmaktan utancımdan bi halt anlamadım param yandı demişti

Sivilce için sebamed demiştim sana almadın dimi..Bide ben ergenkene aknesil krem kullanıyodum ucuz bişeydi baya işe yarıyodu..İlaç ismi söylerken kasılıyorum artık fly gelip bozacak diye

şehriye pirinçti sorun yok onları yiyo da ama çorbasındaki sebzeler pürüzsüz olacak yoksa öğürüyo bakalım kan değerlerim su an normalmiş 3 ay demir damlası kullanmayıp yine bakcaz. tabii haftada 3 gün et, ayda bi kere çiğer günlük yumurta çorbalarda maydanoz filan kullanarak

Glncym sevindim tahlillerin iyi çıkmasına maşallah yavruna . İst candır can ailem arkadaşlarım hep orda bende evlilik nedeniyle çıkmıştım kısa bir süreliğine de olsa dönüyoruz ist e geliyim tozunu attırıcam abartıcam gezmeyi 2 gün üst üste durmayacağım evde , oğluşumla beraber gezeceğiz . Eşimede aynen böyle dedim gözü korktu :)

Napıyonuz kızlar . Erdem herzamanki gibi uykusunun 30. Dk sında ağlayarak uyandı ayağımda sallıyorum

Bituful eylülde evi taşımış olcaz :)

Eşimin ağustosta 1 ay tatili var çok heyecanlıyım 2 yıldır doğru düzgün bir tatil yapamadık bu yıl denize gitmek istiyoruz önerilere açığım kızlar

Ruzacım ihmal ediyosun buraları bak oku oku bitmiyor sonra :)

Bituful aşk ol şeker niye bozayım kasma fikir söylemek için işin uzmanı olmaya gerek yok hem tecrübelerle edinilmiş bilgi en doğru bilgidir . Felsefeye bağlamadan destekliyorum seni canım :))

Bigun cirkinlesip tutkunun mal varligini aciklicam ama du bakalim gariban devlet memurym annem ne ayakkbi kutusu

Muhabbt girla gitmis bugun burda yne. Kahretsn bn yine yogundm

Eet simdi sira profil biziklamada arkds listemde kayitli olan 15 kisi bakem neler yapmissiniz. Afise edem sizi ziyaretcilerde eglensin madem tey tey teyyyy halay ceken smile.

P.s. aleyna selam ederim.

Son düzenleme:
Fulyacımm add in bahsettiği masaj seansları çok kıza sürüyor yawww ben sakin kafayla yoğrulmak istiyorum:)))
Burçak burçakkkkk ne açıklayacan annemmm yaaa:))) denin gibi ucu gözükmeyen tarlalarım yokki
Bitifıllll sen ne zaman bursaya gelecenn??
Ruza ne oldu canmmmm okuyabıldınmı:)) bırak okuma yaz yeterkii:))
Vaveeee tayin belli oldumu??

Okumam sanmıssın ama bak buldum okudum:) cok tesekkur ederım gercekten sagol. Hayatımla ilgili bazı ufak tefek duzeltmeler yapıcam sanırım, bır de oyle deneyecegım. Sonucları paylasırım, deneysel olacak bıraz zaman alacak:)

Herkese günaydınnn
hayırlı cumalarrr
iyi hafta sonlarııı
Bitifıllll şaşırmadımmm canmm olaki bizden önce sen geliverirsin diye şeyettimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…