2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
asya ben oğlanın odasını 6 aylıktan sonra ayırmıştım ama gece öyle sık kalkıyordu ki biz onun odasına taşındık
eşimle birlikte onun odasında yatıyoruz burak kendı yatagında yatıyor. gece emmıyor ama sağıp verdiğim için gece yıne 2-3-4 saatte bi kalkıp süt istiyor.gecen kontrolde doktor ilk kalktıgında sütü ver sonrakılerde su ver zamanla kalkmaz dedi.tuvalet eğitimide 2 yaş civarı oluyor sanırım henuz bi girişimimiz yok. erken sanırsam daha.
fulya çok sevındım hayırlı olur inşş.
selermcim taşındınmı??

hazır q klavye bulmuşken yazayım dedim ama şansıma da kimsecıkler yok.. 1 tanecik ziyaretçimm varr
buaralar eşimle kelimelik oyununa dadandık bağımlı olduk yaaa nasıl kurtulcaz bılmem((

bu sayfayı atlıyayım öle bırakayım bari geldiğime değsin:)) ( deysin mi değsin mi) edebıyatçı hocamız ferdaaaaa :)
gecen annemle babam bendeyken kp bişey getirmeye geldi. neyse içerde oturuyoruz kp çıkardı para verdi burağa:) bi önceki akşam onlarda yemekteydik bi gelişme yoktu. sanırım babamlara hava atmak istedi

dün doktora gittim bronşit başlangıcı dedi antibiyotık verdi haftaya gel dedi öle işte
ruzaaaaaa yemektemisinnn canımmm
burçakkkk 25 bini saymakla mı uğraşıyosun ayın 19 u oldu yeter nerlerdesin yawww:))
delikiz nerde nıye gelmıyooo
delikızzzzz delikızzzzzz nirdesinnnn

burağa sabahları değişik bi kahvaltı hazırlıyorum hoşuna gitti. bi deneyın belkı sizinkılerde sever
bi kaba 1 yumurta 1 yemek kaşığı tarhana 1 su bardağı su koy blendırle tarhana eriyene kadar 1-2 dk dırtlat.
tavaya al ateşi yak bıraz karıstır ısınınca içine 1 tatlı kaşıgı tereyağ biraz peynir ekle iyice karıştır. 1-2 dk sonra kapat ılıyınca yediir ohhh missss:))

burçak gecen gün seni düşündümmm '' vayyyy beee'' dedimmm
sonra ruza yı düşündümmmm '' ahhh beeeeee'' dedimmm
bitifılı düşündümmmmmm ''offffff beee'' dedimm
27:

tutku canınmı sıkkın kız boş boş yazıp duruyon deyiver bakim

Son düzenleme:
Tutku nidalarini yidigimmm öperim..o karisimi nerden buldun öyle ya degisiksin:)) bizimki hayatta yemez. Kp ne saydilar sevgiler..

tutkus kendi dillerinde anlasiyorum
tarifini de cok sevdim deniycem yarin

canım bende 2 yaş diye biliyordum okuduğum yazıda 18 aydan sonra öğretimi yazıyordu kafama yattı bana mantıklı geldi http://bebekyapimbakimonarim.blogspot.com.tr/2014/01/0-18-aylk-bebekler-icin-tuvalet.html?m=1 okumak istersen bir bak

Son düzenleme:
Bitufulcum yasemincim tutkucum teşekkürler kızlar

Hazan bişey çıkmadığıns çok sevindim

Glncym sizinde tahliller iyi çıkar inşallah

Repu bizim oğlanda aynı ya kendim yiyeyim diyor nasıl oldu akif iyileştimi tamamen

Tutku bir doktorun çocuk aç kalırsa bişey olmaz lafını duymaya ihtiyacım vardı heralde blender ve tv yi ben bıraktım bugün :)) çok huysuz yalnız acaba doymuyormu diye düşünüyorum ya şaka bir yana geçen hafta istanbula kaçtık yine pazar döneceğimiz gün kv lerde ben yine reklamla falan yoğurt meyve yedirdim bitti kucağıma aldım foşş diye kustu (evvelki günde kusmuştu ) ikinizinde üstü başı battı yola çıkacaz halimemi üzüleyim erdem yol boyunca aç kalacak ona mı üzüleyim of moralim bozuldu bir yandan temizlenirken bir yandan ağlamaya başladım kendi evimde değilki kapanıyım odaya ağlayayım neyse çıktım mecbur gözlerim dolu dolu eşyaları topluyorum kv kp eşimin kardeşleri gördü hep canım daha da sıkıldı eşime dedim hadi çıkalım yola çıktık yolda mola verince oğlum burgerin zararlı yağlı patatesini yedi de keyfim yerine geldi biraz o gün bugündür 3 defa tv ile yedirdim bugünde bıraktım tamamen oh o da rahat bende

Ruzacım senden ilham aldım diyete başladım . Yediklerini okuyunca böylede hayatta kalınabiliyomuş dedim ( senin yediğinin 10 mislini yiyordum heralde) yaza doğum öncesi kiloma ulaşmak hedefim 64 olurum inşallah bu sabah 77.4 çıktım

Asyacım benim oğlan iştahsız mızmızın biri olduğu için ne emse kardır mantığıyla emzirmeye çalışıyorum bende 5 aylıkken odasını ayırdım yalnız son iki aydır beraber uyuyoruz sanki raptiye var karyolasında koyar koymaz uyanıp içli içli ağlıyor bu yaza tuvalet diye bir yerin varlığından oğluşu haberdar etmek istiyorum ama zorlamıcam kesinlikle o ne zaman isterse o zaman bırakıcam bezi

Bugün birazcık inek sütü içti sade olarak ilk kez , sevdi galiba ben içerken baktı baktı öyle denedim yarım çay bardağı kadar içti , içse keşke hep kaşıkla beslenmek istemiyor sevdiği çorbaları ancak içiyor kaşıkla yoğurt falan hak getire bende yayla çorbası yapıp veriyorum

erdemi tv ve blendır olmadan yemeğe alıştırmak istememdeki bir neden de artık çok sık seyahat edicez eşimin işi nedeniyle önümüzdeki hafta şehirdışındayız mesela gittiğim her yerde ev konforunu bulamayacağım o yüzden artık ikimizinde buna alışması lazım yani benim zorlamamaya oğluşunda normal beslenmeye :)

Diyet yapmayalı yıllar oldu çok zorlanıyorum şimdi açım resmen ühühü midem azcık küçülse alışacam inşallah ama gözümün önünden çikolatalar tatlılar kızartmalar gitmiyor bir türlü . Allah kimseyi açlıkla sınamasın çok zor

azimle verirsin kiloları inş. benimki tvyi açsamda çok bakmıyor. ama çorbalarını hala blendırlıyorum. ama mesela köfte balık ekmek zeytin bunları lokmalar halinde yiyebiliyor. fakat çorbanın içinde mesela havuç az pütürlü kalsın öğürüyo öyle işte

Tutku bn de seni dusunuorum hep paralarimi sayarken diorum ki keske allah birazini da tutkucana verseydin. Bu para saymayi da her gece yatmdan once yapiorm nerdeyse ee biraz uzun zamn aliyor ama napalim bunlar keyifli mesguliyetler. Ruzamla beraber bigun hafta ici is cikisinda bulusalim heykelde. Size anlatcklarim var

Okula ogrnciligim tekrar aktif olsun diye dilekce yazmistim daa bugun yonetime girmis. Tee bu hizla giderse donem sonunda anck ogrenci olcdm sora da yaz tatili

Fly annem ac kalma yogurt ye tarcinli sut ic bol bol protein al bol bol su ic. Zaten guzel hatunsun incelir miss gb olursun.

Repuu seni de zayiflama topiklerinde goruorum artik. Hepiniz takiptesiniz uleynn

Asya naber ozledim seni yirim:13:

Yasemin bazen nehir bile o gobusune ragmn cilgin deparlar atabilio dikkat etmk lazim. Bi de bn bnm kizimi buraya cekistrdim die artik daa cok adim atio. Icerledi zaar

Bugun hava bursada superdi bol bol ziyaret yaptil amirle keyfim ck yerinfeydi valla. Herkese takilasim geldi keske soyle daa civik olmya musait bi kurumda calissaydim bazen yogun calisan memurlarin ensesine saplak atasim fln gelio ya da gunesten gozlerini kisan amirin gozlugu burnunun ucundayken hoop diye cekesim bole kimi memurlarda makas alasim filn deliiyim neyim neyse kocam istn gelsin de bu tacizleri ona yapiim

Velhasil kelam guzel havalar bna yaradi ins sizin de keyfiniz yerindedir

Bitifil senden bahsetmeden gecemicem tum topik halki gb bn de sana asigim bu arada siyah corap yakosir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…