2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bu arada bende yüzmeye başlamayı düşünüyorum, doktorlar havuzu önermiyorlar genelde oda temiz olup olmadıgına dikkat edin diyorlar yoksa yüzmeyi cok öneriyorlar özellikle normal dogum için. Deniz için sakıncalı bişi söyleyen duymadım.

bu arada bende yüzmeye başlamayı düşünüyorum, doktorlar havuzu önermiyorlar genelde oda temiz olup olmadıgına dikkat edin diyorlar yoksa yüzmeyi cok öneriyorlar özellikle normal dogum için. Deniz için sakıncalı bişi söyleyen duymadım.

yabende iyi oolduğunu biliyodum ama ilkaylar için pek bi bilgim yoktu doktorumada dünden beri ulaşamıyorum :KK43:

günaydın yeni annişler ve bebişler ,ya kızlar kaç gündür kafam karıştı tatile gidicez yüzmeye ama çevremdeki insanlar hayır falan diyorlar sizce tehlikelimi ben daha denize giremedim :)
Bence Temiz deniz olduğu sürece sorun olmaz biz ptesi Heybeliada'ya gittik çok temizdi çok eğlendik tekrar gidicem ins
günaydın kızlar
ay gecelere kadar sohbetmi edionuz siz? pesss ben saat 10 dedimi uyuyom hemen uykum geliyor, bravo ayakta kalana valla.

Bende dayanamıyorum hemen erkenden tavuk gibi uyuyorum
Onceden gece 12 - 1 arası uyuyordum

günaydın yeni annişler ve bebişler ,ya kızlar kaç gündür kafam karıştı tatile gidicez yüzmeye ama çevremdeki insanlar hayır falan diyorlar sizce tehlikelimi ben daha denize giremedim :)

günaydın canım :) doktorun ne diosa onu yap bence mıllete kulak verme :)

günaydın kızlar
ay gecelere kadar sohbetmi edionuz siz? pesss ben saat 10 dedimi uyuyom hemen uykum geliyor, bravo ayakta kalana valla.

günaydın cnaım ısten gelınce 3 saat uyu sonra 11-12 ye kadar ayaktasın sonra hhop sabaha kadar 7 saat daha uyu nası ama :KK70:

günaydın canım :) doktorun ne diosa onu yap bence mıllete kulak verme :)

günaydın cnaım ısten gelınce 3 saat uyu sonra 11-12 ye kadar ayaktasın sonra hhop sabaha kadar 7 saat daha uyu nası ama :KK70:

ay alemsiniz işten gelince yemek bulasık işiniz yok anlaşılan. yok anacım erken yatmayı seviyorum ben nedense tavuk gibi herkesler ayaktayken uyumak cok hosuma gidiyor :)
evet haftayı bugün yarılıyoruz kaldı 2 gün tatile

gunaydın kızlarr
ben de temmuz ortası gibi gidicem tatile. kızımda 7 aylıkken yuzmustum bi sakıncası yok yani

kızıma cis egitimi vermeye calısıyoruz. cok cok zormus :KK50: bide ben calısıyorum :KK5:

günaydıın canım..valla kaç gündğür bende onu soryrum önümüzdeki hafta pazartesi çıkıcaz biz de sen doktoruna ulaşırsan ütfen burayada yaz ben cuma gerçi doktora görünüp öle gidicem

ay alemsiniz işten gelince yemek bulasık işiniz yok anlaşılan. yok anacım erken yatmayı seviyorum ben nedense tavuk gibi herkesler ayaktayken uyumak cok hosuma gidiyor :)
evet haftayı bugün yarılıyoruz kaldı 2 gün tatile

valla canım benım mıdem bualnıyo mutfagın onunden dahı gecemıyorum yemek bulaısk ısını eşim hallediyo :) :)

annem kızkarfdeısm sağoslunalr haftaad bi gelip temzılık yapıyoalr yemek yoksa yemek yapıyoalr Allah razı olsun

ben de haftasonu çamaşlır yıkayıp ütü yapıyorum o kadar bi de uzanıp ara ara uyyorum uyanınca kıtap okuyorum böyle :)

Son düzenleme:
gunaydın kızlarr
ben de temmuz ortası gibi gidicem tatile. kızımda 7 aylıkken yuzmustum bi sakıncası yok yani

kızıma cis egitimi vermeye calısıyoruz. cok cok zormus :KK50: bide ben calısıyorum :KK5:

benimde kızım aynı durumda napcaz bilmiyorum inatla direniyor yaparken farkediyorum ama tuvalete gelmek istemiyor

kızlar,
kızlarınız kac yasınca tuvalet egitimi vermeye calsıyorsunuz. benim oglanında vakti geldimi acaba bilemiyorum? aslında yaz ideal bu iş için dimi.

gunaydın kızlarr

Allah yardımcın olsun canım
oğlum kolay alıştı ama kakada sorun yaşadık bir dönem::KK43:
kabız olduğu için yapmıcam anne dedi yapmadıkça dahada sertleşti sancı yaptı vs derken atlattık:KK70:
darısı sizin başınıza

merhaba arkadaşlar, benim 2 gündür akıntı rengi değişik. koyu renk geliyor ama tam kahverengi de değil.normal mi acaba? hafif kasık ağrılarım da var. doktora soramadım henüz, korkuyorum

sizin de böyle oldu mu hiç?

kızlar,
kızlarınız kac yasınca tuvalet egitimi vermeye calsıyorsunuz. benim oglanında vakti geldimi acaba bilemiyorum? aslında yaz ideal bu iş için dimi.

canım aslında yaşından çok hazır olup olmadığını hissetmen lazım
çevremde oğlum için yaşı gelmiş öğret deselerde doğru zamanı kolladım ben
3 yaşına girmeye 3 ay kalaydı:KK70:DD
kışın öğrendi ama kolay atlattım
hazır değilse sen ne yaparsan yap wc ye alıştıramazsın
birde alıştırmaya başladığın an birdaha vazgeçme sabırlı ol
gece ve gündüz birden bıraktır benim önerilerim bunlar

Son düzenleme:
valla canım benım mıdem bualnıyo mutfagın onunden dahı gecemıyorum yemek bulaısk ısını eşim hallediyo :) :)

annem kızkarfdeısm sağoslunalr haftaad bi gelip temzılık yapıyoalr yemek yoksa yemek yapıyoalr Allah razı olsun

ben de haftasonu çamaşlır yıkayıp ütü yapıyorum o kadar bi de uzanıp ara ara uyyorum uyanınca kıtap okuyorum böyle :)

ayyy nasıl imreniyorum annesine yakın oturanlara...

benimde kızım aynı durumda napcaz bilmiyorum inatla direniyor yaparken farkediyorum ama tuvalete gelmek istemiyor

4.gun olacak bugun..sadece 1 kere yaptı klozete. lazımlıga da oturmak istemiyo. iyice inada bindirdi :KK50:

kızlar,

benim kız ekim 2009 dogumlu. yani 32 aylık. gec bile kaldık :KK25:

Allah yardımcın olsun canım
oğlum kolay alıştı ama kakada sorun yaşadık bir dönem::KK43:
kabız olduğu için yapmıcam anne dedi yapmadıkça dahada sertleşti sancı yaptı vs derken atlattık:KK70:
darısı sizin başınıza

bizimkinin alısmaya niyeti yok.. dun hic kaka yapmadı tutuyo

merhaba arkadaşlar benim kasıklarımda değil de tam ortada bebeşin olduğu yerde ara ara ağrı oluyo normal midir sizce bu? yaşayan var mı benden başka?

4.gun olacak bugun..sadece 1 kere yaptı klozete. lazımlıga da oturmak istemiyo. iyice inada bindirdi :KK50:

benim kız ekim 2009 dogumlu. yani 32 aylık. gec bile kaldık :KK25:

bizimkinin alısmaya niyeti yok.. dun hic kaka yapmadı tutuyo

canım kk da okuyup denediğim birşeyi yazmak istiyorum inş.sizdede işe yarar
lazımlığa selpak doldurup annecim hadi ıslat bakalım dedim
önce istemedi ama sonra yaptı ve alkış aferinler havada uçuştu sonra çişi gelince tekrar tekrar derken alıştı

müzikli lazımlıkları belki sevebilir
benim oğlumda 2009 nisan doğumlu:KK70:

ayy birde ben oğlumun bezinin içine gözkalemimle yuvarlaklar çizdim ve annecim bezlerinin içinde böcekler var artık kullanma sen bunu dedim:KK70:D
korktu tabiki oğlum uzaktan baktı anlamadı:KK70:
kaka çok büyük sorun::KK43:(
duphol-c bile kullandık bir ara

Sudenazeren ben de 9 haftalık hamileyim.Doktorum kesenin konumu iyi,düşük tehliken yok demişti ilk muayenede,o yüzden yüzmende sakınca yok dedi.Çok soğuk olmamalı deniz suyu demişti.Ben de geçen haftasonu denize girdim.Yalnız ne olur ne olmaz diye sırt üstü yüzdüm hep:)15dk falan kalıp çıktım.Hemen bikinimi değiştirip kuru bikinimi giydim.Bu çok önemliymiş.Mantar,v.b. açısından.Sen yine de doktoruna danışmadan bana dahil kulak verme.Çünkü her hamişin durumu farklı:)İyi tatiller sana.

X