2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar bu geniz akıntısı beni mahfediyo sizde de var mı? daha beter bulandırıyo midemi

hiç sorma canım.2 aydır hiç ama hiç kesilmedi ve mide bulantımı çok arttırıyo.hatta bazen mide bulantımın sebebi heniz akıntısı diye dşünüyorum.nasıl geçicek bu akıntı bilmiyorum.

allah annemden bin kere razı olsun ya 2 gündür bende temizlik yaptık daha doğrusu annem yaptı elimi hiç bişeye sürdürmedi aman sen otur sen boşver ben yaparım ccanım annem ya kayınvalidemde yukarda yatışta.annelik bu olsa gerek hakkını ödeyemem asla

kızlar bileniniz varsa nolur bu vapur yolculuğu bebişe zara verirmi çok sallıyomu vapur şimdi tatile vapurla gitmemiz lazım

eğer düşük gibi bi tehlike yoksa bişey olmaz inşallah.ben cuma günü 16 saat otobüs yolculuğu yaptım annemlere gelirken.allah ın izniyle bişey olmadı.
kızlar doktoru cinsiyet tahmininde bulunan olmadımı hiç.oğlumda 11+3 te yüzde seksen erkek demişti.haftaya ense ölçümü için gidicem.12 haftalık olcak.tahminde bulunur belki cinsiyet için.

canım düşük tehlikesi yok çok şükür ama ben henüz 9 haftalığım sen otobüs yolculuğunu 11 haftalıkken yapmışsın...cinsiyet işini hiç sorma meraktan kudurcam niyeysese ya elimde değil napıyım merak ediyorum.....ama 12. haftada öğrenen çok bildiğim insanlar var gösterirse bence öğrenirsin ama herkes için geçerli olmayabiliyo işte

evet canım 10+2 günlüktü.inşallah haftaya cinsiyetini öğrenirim.

Merhaba güzel anneler.Ben de Ocak 2013te bebişime kavuşacağım inşallah.Şu an 10.haftanın ilk günündeyiz.Perşembe günü doktoruma gideceğim kalp atışları için.Umarım hiçbir sorun yoktur ve sağlıkla duyarız kalp atışlarını miniğimin.Cinsiyet konusunda ben de çok meraktayım arkadaşlar.Ama önce sağlıklı olsun da ne olursa olsun demek gerek.Benim 6 ve 7.haftalarda mide bulantım çoktu ama artık yok.Sık sık yememin faydası oldu sanırım.Herkese keyifli bir hamilelik diliyorum:)

ben de birisi daha vardı ama kimdi diyordum sevindim ben de yalnız olmadığıma:) ben iş yerinde ayakta kalıyorum onun dışında dinlenmeye çalışıyorum 28 haftada izin veriliyormuş gerçi daha çok var bebişler büyüsün de inş. benim birisi 8 hafta 4 gün diğeri 7 hafta 5 günle uyumlu 13 haftaya kadar pek söyleme dedi Allah korusun birine birşey olmasın diye. Allah'ım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inş:)

bizi tebrik eden herkese teşekkürler inşallah dualarınızla üçümüz de sağlıklı devam ederiz bu forumda:)

merhaba arkadaşlar umaım hepiniz iyisinizdir meleklerinizde keyiflidir :))
ayşecim çok geçmişş olsun verilmiş sadakan varmış canım Allaha emanet olun inşallah meleğinle birlikte yatak odanı aşağıya taşımaya karar vermekle iyi etmişsin canım ilerisi içinde rahat olur ..
demetçiğim canım hakkında hayırlısı neyse o olsun canım üzülmemeye çalış bende geçen aylarda aralık anneleri grubundaydım tam ümidimi yitirmek üzereydimki yeniden hamileyim ve sadece 1 ay farklan ben senin kısacık bir zaman sonra arkamıza takılacağına eminim canım Allah gönlüne göre versin inşallah ..

sağol canım evet cok sukur :) ınsallah ıonumuzdekı hafta tasıycaz odayı :)

sen nasılsın nası gıdıo :)

slm annişleeerrrr... nasılsınız bebelerimiz nasıl??? biz çok iyiz şükür yarın 10.haftamıza adım atıyoruz çok heyecanlıyım dr a gittiğimde inş. bende görücem bebişimin hareketlerini... kızlar mide bulantısı çekip de 9-10.haftalarda azalan varmı?? bende hala devam ediyo ama çok rahatsız edici diil geçecek sanırım inş. bu başka bişeyi işaret etiyodur.ne bileyim allah korusun kalbi filan dursa bi işaret olurdu dimi
facede grupmu açıyosunuz? beni de unutmayın heeeeeeee....

bacular dün köprü bakımları bizi perişan etti
öğlen de yürümüştüm yorulmuşum galiba bir gittim wc ye akşam üstü 16.00 gibi lekelenmem olmuş tabii panik yaptım dr u aradım ama onun bana geri dönmesi 2 saati buldu lekelenmeden ziyade bel ağrın sorun dedi 1 saat yat geçmezse ağrın ya da kanama olursa acile gel aksi halde sabah bana gelin dedi, neyse dediklerini yaptım gece yarısı karnıma bir sancı girdi soğğuk soğuk terledim ama panik yapmadım uyudum sabah korka korka gittik dr çok şükür bebek iyi kese falan normal 9+6 dedi gelişimi de iyiymiş ama sen kendini yoruyorsun galiba ondan oluyor dedi 10 gün dinlendirelim seni dedi, valla sevindim... denize girmek yürümek yasak bir daha olursa kullanırım diye progestan verdi,şimdi dinleniyorum ...
dua edin bize kızlar...

kızlar ne oluyor burda bakalım:)))

olaylar olaylar hacı

canım maşallah :) ınsallah gorurusun bebısını çok güzel ellerını ayakalrını slalıyoalr ehehe

benım bı ara azalmsıtı ama artarak gerı geldı bı de gun ıcınde bazen hıc olmuyo bazen bırden gelıo hemen lavaboya kosuyorum çok zor yaa :S

ah canım çok yurudun ayakta kaldın tabıı.....neyskeı bebıs ıyıymıs kendıen çok dıkkat et yat uzan hep

ben valla devrilip yatıyorum ısten gelınce 2-3 saat sonrada sabhaa kadar 6-7 saat uyyorum anca kendıme gelıyorum

bi de progestan çok kötü yapıyo yaa onu napcaz bılemedım ıs yerınde cok kötü oluyo bugun saçmalayıp durudm etkısı gecene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…