2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım hoşgeldın....sağol canım bebiş ıyı cok sukur bende sadece morarıklıkalr var baska bişeyim yok...
9 haftalıkken cinsiyet gozukmuyo malesef arkadas tahmın yapıyodu sadece kese konumuna göre :) 12. hafatad bile
gozukmeıs cokzor cunku...

canım benım ıkı değil 3 kaybım var 1 kürtaj 1 kendılıgınden düşük 1 de normal doğum 28 haftalıkken karnımda kalbi durdu
ben ne hamıle kalmakta zorluk çekıyorum cok sukur ne de bebegın buyumesı asamasında....zaten 28 haftalıkken
kaybettıgım bebegıme otopsi yapıldıgıunda palsentada ve kordonda pıhtı bulunmustu bebegımde ıse hıcbı anomalı yoktu...
yanı pıhtılasma sebebı ıle beslenemedıgınden kaybetmısız ve ılk bas gelsıırkende yavas gelsımsıtı cunku pıhtılasmadan dolayı
rahmım kanlanmıyomus sonra hematolojı ve genetık ıncelemerınde bunalr anlaşıldı gebelık oncesi bebe aspirini
gebelıkde de clexane kullanıyorum bebegım su an cok ıyı brıak gerı kalmayı gunundne ıelrıde gidiyo

sadece bir sualndırıcı ile çözülecek bi mevzu yani....profa gitmeyı ben de çok düşündüm birincisi çok pahalı geldı her muayene de 350 tl
vermek hele ki ev kredisi ödeyen bir ailenin harcı değil maalesef....özelde ve devlette dotkorum var ıkısıne birden düzenlı kontrol
oluyorum ınsallah....ve dopplerda kontrolum yapılcıak ınsallah bu haftaalrda....ayrıntılı ultrasonumu da kadın doğumcuya değil
perinatologa yaptırıcam böylece ınsallah bi sorun yasamıycam...şu an ki doktoruma guvenıyorum...

doktorlar bazen çok yanıltıcı oluyoalr hatta şöle söyleyım çok namını duyup gittiğim yukske rısklı gebelık polk deki dr
hastanede perinatolojı bolumu olmadıgı ıcın baska bıyere gıtmemı onerdı guzelce konsutu sonra deıd gel bebege bakalım
baktı bebek ıyı sorun yok dedi....çıktım ultrason kagıdına bı baktım aa kanama alanı ben şok ertesı gun hemen özeldekı doktoruma
gittim dr a deıdm bu kanama alanı değilmi dedım evet kanama alanı bakalım dedi baktı kanama alanı hemen progestan yazdı
ve kullanmaya baslaıdm sımdı kanama alanım kuculmeye basladı....ama o dr bana bir de adı ustunde yuksek rısklı gebelık uzmanı
kanama alanından bahsetmedı bile ben tecrubem olmasa ve farketmesem belkı kanama yasıycaktım...maalesef böle dr lar var...

eşimde ve bende kromzoom ve bebegı etkıleyecek bi anomalı olamdıgından sadece pıhtılaşmada sorun yasadıgımdan şu an cok
dert etmıyorum oncekılerı kaybettım cunku sulandırıcı kullanmıyordum....canım böle işte :) inşallah sağlıkal kucaklarız bebısleri...

Son düzenleme:
İns Canim :) ben kayserideyim Canim doktorum olduğu özel hastanede yaptırdım 50 lira ya yaptırdım valla Canim doktorum cinsiyet için daha erken dedi artık gelecek ay öğreniriz ins :)))

mrblar bende kayserideyim. Pazartesi de ikili testimiz var çok meraklanıyorum. Sen kaç haftalıksın canım, biz bugün 11 hafta 5 günlüğüz.

mrblar bende kayserideyim. Pazartesi de ikili testimiz var çok meraklanıyorum. Sen kaç haftalıksın canım, biz bugün 11 hafta 5 günlüğüz.

Canim doktor ikili testi yaptığında 11+4 dü şimdi 12+ 1 iz ins hiç bı sorun çıkmaz sen icini ferah tut hangi doktora gidiyorsun

canım bi hata yapmışım bizim bebişimiz 3 .bebiş 2 tane abimiz var listede 1. bebiş gözüküyor da düzeltirsen sevinirim

randevuyu iptal edıom sen al hemen bebişimm ,:)

KiZlar ii haber ikili test sonucum ii çıkmış hiç bir sorun yokmuş allah ima şükürler olsun :))

oo çok güzell :) ınsallah bizim sonuclaırmızda sorunsuz cıkaarr :)

canım maşallah bebsıee :) bence sen o su cıcegıs eysınıkafana takam sonucta sen o mıkrobu alınca bi sorun

oalbilir dıkkat edersın ve mıkrobu almazsın kı alsan bıle tedavısı var boşa canını sıkma canım ınsallah su cıcegı mıkrobu

almadan bebegını kucagına alırsın

canım bi hata yapmışım bizim bebişimiz 3 .bebiş 2 tane abimiz var listede 1. bebiş gözüküyor da düzeltirsen sevinirim

düzelttim canımm :)

canım çok teşekkür ederim bu sefer dirayetliyim, bebeğime bişey olmayacak diye düşünüyorum...kötü düşüncelerimi kafamdan uzaklaştırmaya çalışıyorum. sonuçta olacağı varsa ne yaparsam yapayım bir şey olur diye düşünüyorum. Dua ediyorum, inşallah her şey iyi olacak:))
canım garip olan benim su çiçeğini önceden zaten geçirmiş olmam, anlam veremiyorum buna bir türlü. amin canım tüm duaların için. hepimizin bebeği sağlıkla kucağımızda olur inşallah:))

kızlar int.buldum hemen size bir göz atayım diyorum.annemlere geldik.burası çok güzel serin.denize karşı çok güzel.1 ay iznim var.annem çocuklarla ilgileniyo bana bakıyo.hergün sahile iniyoruz.keyfim yerinde yani ama akşam bulantılarım hala çok şiddetli devam ediyor.herkes iyiydir umarım.şimdi çabucak geçmişe bir göz atmaya çalışacağım.neler olmuş bir okuyayım.sizden ayrı kalmak çok zormuş.

hangi semttesin?

KiZlar ii haber ikili test sonucum ii çıkmış hiç bir sorun yokmuş allah ima şükürler olsun :))

hadi gözün aydın maşallah.darısı yaptırmayanlara olsun.
ikili testteki hcg kac cıktı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…