2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

cnm bnm üzülme napalım hastalanmadan buyumelerı mumkun dııl heralde.. hem merak etme inş bıran önce atlatır oğluşun.. böle hastalıklar da olmasın tabı ama allh beterınden korusun.. çokk gecmış olsun cokk..

Son düzenleme:

aglama canim iyilesir insalllahh.

aglama canim iyilesir insalllahh.

hayrlı akşamlar kızlar bugün hep okudum
anca yetişebildim size
ruzacım bebişine geçmiş olsunRabbim acil şifalar versin
repu oğluşun çok tatlı çıkmış maşaAllah bu arada bende annemle beraber gelebilirsem gelicem inşaAllah
geçimsiz hoş geldin aramıza
herkesi ayrı ayrı yazamıyorum arkadaşlar uzun sürüyor herkese hayrlı geceler kısmetse nerde ne zaman kim kim görüşüyoruz

Son düzenleme:
Yok be repu sıkınti orda..sadece bi haftasonu musaitsin sende

Ruzam gecmis olsun cok sikintili bizimkide 1 hafta cekti..daha gecen hafta iylestik beraber yine burnum akiyo bugun bu sene cok sürüncez heralde ya hastaliktan daha kisa girmeden:2:

Ruzacim uzulme ya iki gune toparlanir. Kulak damlasini yaparken temastankorkmustur yawrucak. Ondan aglamistir. Gecmis olsun tekrar canim

he valla öyelyım saçma sapan bı gun gecırdım işte,işgüzar amırım yuzunden koltuklu amca ziyaretlerı yaptık,butun enerjımı sömürdüler :44: modum düştü

Bak sen koltuklu amcalara. Diyorum ya isin zor hakikaten . Turlu insan diyologlari. Sen normale don bakam yine de

Ruzaaa çoook geçmiş olsun canm yaa( çok üzüldüm.inş hemencecik iyileşir Allah şifa versin,yarına bişeyi kalmaz inşş..
Repu dişler hayırlı olsun cnm güzel fotoo yakalamışsın..
Yeni gelenler eski üyeler hepiniz hoşgeldiniz sefa getirdiniz..
Beatifull bu istanbul çok büyük şehirmiş yaaww
bugun öldük eminönü, sultanahmet, ayasofya , topkapı yaptık sonra ayıptır sölemesi balık ekmek yedik...aklım topkapı sarayındaki kaşıkçı elmasında kaldı yaww( istiyom o elmasıı istiyommmm:)))
Kağancım içme şu cigarayı yawww bırakmışın ne güzel.aromalı naneli çay iç çay, arkadaşın olmazmı kızz biz varız işte,, oğlunda var, ondan iyi arkadaş mı bulacan hemmm:))
Geçimsizz , bende ısınmaya başladım sana ne hikmetsee:))
Ferdaa, bu ayakta sallayıp bırakamama işine nasıl bi çözüm bulacaz yaa(
Çoook özledim oğlumuu çokkk bu gece 2. Gecemizz, (( Allahım bebeklerimizi bizden ayırmaaaa:;((
Geçmişi okudum da çok aklımda kalmamış yaa( cevap yazamadıklaım öptüm hepinizi.
Burçakkkk şehirdaşımm iyisindit inşş kızçen nasıl?
Kızamık aşısını soran arkadaşım bende yaptırmadım, zorunlu değil dediler yaptırmam heraldeee,
Bizim oğlanda sürekli çekmeceleri açıyor , parmaklarını kıstırıyor ağlıyor, kilit aldık, faydası oldu baya, açamıyor artık, ama kilitleri kurcalıyor sürekli...
Repuu sen bahçelievlere gelicektin dimii:)) bende şuan bahçelievler metroportun yanındayımm,cuma dönücem bursaya..bende emziriyorum, diyette yapmıyorumçükolata yiyebilmeyi hakediyormuyummmm:)) bende istiyrm çükülataaa:))

ohh tutkum maşşalh gez annem gezz,madem mecburen oldu tadını cıkartmaya çalış artık nabalım be yav hep aynıyız bız,iş güç,salla yatır,emzir,doyur,giydir vırt zırt istanbula bnden selam söyle,şehrimin gözlerinden öper yanaklarından kıstırırım

Tutku sevindim cocuksuz tatil yapin gezin bakalim ohhh..

Çukulata cukulata diyip durmayin yaa cekmecede petito var götürcem şimdi hepsini..tatli diyetindeyim hayat cok zor:95:

Son düzenleme:

Anammm sende istanbulluydun dimii yaww:)) ya baksana topkapı sarayında tanıdık varmı tanıdık, kaşıkçı elmAsını bana bi ayarlasan çok sevaba girecen,, bide bi leğen içinde yakut zümrüt vardı, kaşıkçı olamıcak gibiyse zümrütlerde olurr:26:

olma mı be yav,zamanında metrıste çalıştıydım çok pis hırsız,tinerci,kapkaççı çevrem vardır,bı aloya bakar temız tanıdıklarla olmaz bu iş

Son düzenleme:
Bu arada fotolar ne oldu ya kimse eklememis benmi kacirdim..album yapin album..tutku,ceylis, badem ve gormediklerim

Tutku sevindim cocuksuz tatil yapin gezin bakalim ohhh..

Çukulata cukulata diyip durmayin yaa cekmecede petito var götürcem şimdi hepsini..tatli diyetindeyim hayat cok zor:95:

Sende nerene diyet yapıyosan artık daha ne vercen kızım kuş kadarsın işte daha ne istiyon..:)) valla çocuksuz iyi gibi gözüküyor ama hem çok özlüyorum hemde istanbulu gezmekten dinlenmeye vakit bulamıyoruzz.ipini koparmış köpekler gibi koşturuyz valla:)) dün akşamda ortaköyde kumpir yedik, galata kulesine gittik, bakırköye kadıköye gittik. Bütün metrobüs iett şöforlerıyle kanka oldumm:)) yarında boğaz turu yapacaz kısmetse.. Kaşıkçı elmasııı benım olacannn

ne yapanız kızlar,

kocamın cuma güünü dogumgünü ona süpriz parti hazırlıgındayım bugün gittim hediyesini aldım

samimi oldugumuz ortak arkadaşlarımızı ve kocamın kankalarını aradım onları bir yere toplayacam sonrada kocamla ben yanlarınza gidecez tabiii bizimkinin hiçbişeyden haberi olmayacak orda pastasını kesecegiz kısmetse tabii

siz ne yapıyonuz bacılar buluşma bu h.sonu mu ben gelebilirim

Son düzenleme:
olma mı be yav,zamanında metrıste çalıştıydım çok pis hırsız,tinerci,kapkaççı çevrem vardır,bı aloya bakar temız tanıdıklarla olmaz bu iş

Aa dün metrisin oraya gittik eşimin bi arkadaşı ordan aldı bizi biraz gezdirdi:))) bide orda bi şehit mezarlığı vardı mehmet akif ersoyun kabrinıde gördüm.. Allah rahmet etsin tüm şehitlere ve ölen yakınlarımıza... Ya ben istanbula pek ısınamadım yaaa.ulaşım bıraz zor trafık çokk.bursada tek otobusle şehir turu atıyorum hemde yarım saatte:))
Ya sen topkapıya gittinmi hayran kaldım , hele bir balkonu vardıı boğaz karşındaa ohh missss, padişah olasım geldi vallaaa

Bu arada fotolar ne oldu ya kimse eklememis benmi kacirdim..album yapin album..tutku,ceylis, badem ve gormediklerim

Dönünce inş.yüklemeyi düşünüyorum ama sen kadar beatiful değilim....
işte kendi çapımızda nefes alıyoz çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…