2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızz ne az kalıyon öyleee kalsana işten izin mi alamdın?
anam onca yol gel 25 gün için mi?allah yardım etsin n
gurbet zor da yurt dışı daha zor olur beyaaa

normalde iki hafta kaliyom buna da sukur
1 seneydi iznim 22 ekimde doluyor. simdiki aklim olsa izne erken cikmazdim. 28 haftalikken biraktim calismayi

kaburga dolması yap o zaman sevgili 12m arkadataşım

o kadar zahmetli bir yemekle uğraşamam geçimsiz arkadaşım

köfte patates yap bari anammmm ne zor iş yaw ne yapsam işi

düşündüm taşındım karnı yarıkta karar kıldım.

repuuu ben de çikolata istiyim.... sütüm çekti banane....

12m izmir köfte, fırında tavuk, patlıcan oturtma (kuşbaşı etli) önerebilirim..

valla karnı yarık yaptım bıçak kıymasıyla nefis oldu.daha gelmediler bunlar.nerde kaldılar:44::44::44:

ben dün elbasa tava yaptım ilk defa çok güzel oldu belki biliyosundur bilmiyosanda internette tarifi tavsiye ederim

bir dahakine de onu aparım canım sağol

ben hamile kalmadan 8 ay önce bırakmıştım.hamileyken zaten içmedim.emzirirken de hiç içmedim.oğlan emmeyi bırakınca 1 aydır içiyorum maalesef.2 sene içme,sonra gel başla,akıl işi değil valla.aynen ben de sıkıntıdan başladım.ama sen başlama be canım.hazır içmiyorsun.sıkma canını ayrıca...insan daralıyor arada bir ama geçiyor sonra

Repu ne zaman buluscaz onumuzdeki hafta s.musait oluyosun galiba yalniz off oglani sunnet ettircez bilmiyorumki ne yapsak siz bulusun olmadi..

oww arkadaş yok mu.. benim de kafa dengi yok walla.. ben kafa dengi olan yıllanmış arkadaşlarımla ancak tel de görüşebiliyorum..
atla buraya gel sigara içme

aromalı sigara mı war mı be ya.. yani vişneli falan duymadım
emzikli kadın buluverin şu cugara yı ben captain black chocolateli:) içmiştim üni de iken öleyazdım winston ile başladım winston ile bitirdim aralarda öğrenci iken parasızlıktan samsun216 meltem falan içmişliğim war :86:

Son düzenleme:
ferda napıyon benle muhatap olmuyon imla hatalarımı görmemezlikten gel hocam beni böyle sev

Son düzenleme:

ya evet ben de winston la başlamıştım,paramın bol zamanı parlement,salem mentollu içiyordum
sonra arkadaşımın birinden otlandım cherry i,ona alıştım
içeyimmm azcıkkkk

Olurmu kiz oyle sey yalnis biliyosun..bizim sosyete mekanlara bakarim..

ruza canım çook geçmiş olsun paşaya,çabucak atlatır inşallah,
eşin mi bursalıydı canım senin k.v lerele aynı şehir mi?

Sagol hayatim.evet esim bursali ve kv ile ayni sehirdeyiz.
Kizlar ya napicam ben yardim edin.yatirmistim uyandi yavrum.agladi. Susamis cok su icti.burnu tikanmis acmami istemiyor.agliyor.aglarken yine tikaniyor.. kulak damlasini doktum cani yanmis gibi agladi.acitir mi acaba. agri kesici de verdim agrisi vardir diye..uyuttum yuksek bi yastikla yatirdim.insalah uyanmaz yavrum.. Nasil inliyor teyzeleri.. koca adam gibi.. Allah baska keder vermesin ama oglum hasta olunca coook uzuluyorum.. Ben de onunla beraber agladim.. ( hala da agliyorum.

Ruzacım geçmiş olsun canım ya gercekten yavrular hasta olmasın biz olalım
umarım sabaha hiçbirşeyi kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…