2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Cok heyecanliyim teknolojiden de pek anlamiyorum. Sevgilerimi sunarim :)

anlat kendini canım

heycanlanacak ne var gızzz gerdege mi giriyoz

bebişin kaç aylık kız mı oglan mı ? sen ne işyapan ? nerde oturun? ne yen ne içen anlat yavrum çekinme gel gel gel hiç acımayacak gelllllllllllllllllllllllllllllll

Son düzenleme:
Cok heyecanliyim teknolojiden de pek anlamiyorum. Sevgilerimi sunarim :)

sevgili gecimsiz,
öncelıkle selam eder gözlerındne öperim.. valla buralarda her türlümüz var,muhteşemı,guzelı,çirkini,hamaratı,üşengeci,demek kı gecımsızı de sen olacaksın gel tabı sana da yerımız var,koccaman bır aıleyız bız
buraların asayişi repuudan sorulur hoş sevımlı bır hatundur ama ıllegal olan şeylere hıç tahammulu yoktur,aşağıda onlıne görürsen ılk ona selam ver saygılarını ılet belkı senı severse farklı davranır,ama gecmişte soylemlerı var kı sevse de kibliyor
benle polemige gırebılırsın tabı ama ben uzun cvplar yazamayabılırım o yuzden beklentılerını ne kdr karşılarım zaman için göriciiz

İki tane cocugum var canim kucuk olan oglan. 12 ocak dogumlu. Cok uslu bol yemek yer. 13 kilocuk. Yurumeye basladi bugun. Anne baba gelin oturun diyor.

İki tane cocugum var canim kucuk olan oglan. 12 ocak dogumlu. Cok uslu bol yemek yer. 13 kilocuk. Yurumeye basladi bugun. Anne baba gelin oturun diyor.

hay maşallah tosuncuga

ne güzel yürüyo demek maşallah ceylisinde bebişi yürüyooo hızlı veletler

benim kızda del del diyoo

ohh.. gezin yavrum gezin... napıcaksın bir hafta sonra yanındasın. şimdi bişi dicektim ama vazgeçtim..

Söle kız içinde kalmasın :)) merak ettim:)

kızlar bana yardım edin bakem...
lcw dwn oğluma eşofman falan alacağım 9-12 mi alayım alan arkadaşlar...
6-9 mu alsam bilemedim lcw nin bedenleri biraz büyük sankim,

yardımcı olun bacınıza

Kağanın anneciği ben de hep 9-12 alıyorum.6-9 lar küçük geliyor. Bide çekerse hiç giydiremezsinn

bu sefer vaveyla da bilmiyormuş,çok şaşkındı zaar,1ekime kdr mapusta temız çamasır fılan götürek bacıya yazıktır

Ben gecelik ayarladım canım , geçerken al götür, çoook slm larımı ilettt.
Niye kib lenmiş ki acepp

ADDD; bu matineye kocalar da geliyormu? Benım kocam da yanımda:))

Hoşgeldin. Bebeği 13 kilo yapacak kadar ne yedirdin acep:)))

saol canimisim onerilerin icin tesekkurler canim

yok yavrum sadece hatunlara özel

Selam canlar nasılsınız.bugün sağlık ocagına gittim kontrol için.kızamık salgınmış bu aralar istage bağlı yapıyorlarmış kızamık aşısını,hemşire yaptır bence dedi.yaptırdım bende fazla ağlamadı çok şükür.komşumun oğlu kızamık oldu geçenlerde çocuk sabahlara kadar uyumadı. yüzü felan kıpkırmızıydı çok üzüldüm.bizimkinın boyu 71 cm kilo 8.900 gr olmuş. ya kızlar kızım hiç yernde durmuyor.odadan dışarı çıkamıyorum.bende nere gitsem çanta gibi yanımda taşıyorum.iş güç yoruluyorum.kendime hiç vakit ayıramıyorumsiz nasıl yapıyosunuz herkkes aynımı:44:

Puhahaha gecimsiz1982 cok cüretkar bi misafirmissin..hosgeldin mi desem, tekrar hosgeldin mi desem bilemedim..annadin sen onu

Son düzenleme:
arkadaşlar bu problemler yüzünden tüp bebek yaptırıp pozitif bir şekilde hamileliği devam eden var mı

kızlar bana yardım edin bakem...
lcw dwn oğluma eşofman falan alacağım 9-12 mi alayım alan arkadaşlar...
6-9 mu alsam bilemedim lcw nin bedenleri biraz büyük sankim,

yardımcı olun bacınıza
Canim 9-12 al.buyuk oluyor biraz ama cocuklar da buyuyor.bi de ayni esofmanin ayni bedenin farkli renklerinden aldim.biri digerinden kucuk geldi.renge gore bile degisiyor.
bu sefer vaveyla da bilmiyormuş,çok şaşkındı zaar,1ekime kdr mapusta temız çamasır fılan götürek bacıya yazıktır
Anamm...gecmis olsun bacimiza.. Mapusta biseye ihtiyaci olursa hallederik. Kolumuz uzundur...
Masallah kizina canim.benimki de bi ara oyleydi.odadan cikinca agliyordu.simdi daha iyi.

Gecimsiz hosgeldin.bizi arkadasin ekle, bi de resim yukle de gul cemalini gorelim.tosun oglunu da tabi...

ruzacım eşinle konuşma yapmana sevındım,ama eşin bırazcık çözümsüz davranmış ona üzüldüm.. muhtemelen iş yapması gerekcek dıye sınırlendı fevrı davrandı azcık,sabırlı ol düzelicektir inş..
bnm bey dışarda bu gece arkadaslarıyla takılcak kk dan gece takılabılınecek arkads grubu yapcem ben de gidip batak oynıycam,ıstnbulda olcektim kı ohooo bn de yemek fılan yapmadım bır tostla akşam yemegı olayını gecıstırdım..nehırı de uyutabılırsem bu geceyı kendıme tatıl ilan ediciimm yapılcak çok iş var ama nasıl olsa yapsam da bıtmiii,bu gece bişi yapmıorum uleynnn

akşam konuyu açtı yine. ama çözümü yok tabi.. yarın konuşuruz inş. detayları.
ohh valla yap keyfini. ben eve geç geldim, spor da kaldı bugün. oğlanı yıkadım yatırdım. eşim de babaannesi hastaneye yatmış onu ziyarete gitti. gelene kadar bilgisayar keyfi.. kız yakın olsaydık geliverirdin bize.. ne güzel olurdu.

yavrımm vave de bılmıo,yanlışlık oldu heralde dıo..

sorsun bi neden diye ya.. haksızlık ama.. ne istiyosunuz vaveden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…