2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Gunaydin gacilar
Ne yapaniz yok kiz gezentilikten dgil bende grip oldum fenayim :2:

Ruza zor beya is yapmayan koca ins.duzelir ama sende kararli ol sende. İs yapma yada kadin tut haftada olmZ mi?

Eeeeee ne yapaniz?

gezenti karı ADD faaliyete geç bakam canlandır şurayı

ben de burası küçük yer millet evimi görmesin diye kadın çağırmıyorum

canım iyi düşünmüşsün o kadar büyükse benim mutfağı da daraltır evim büyük ama mutfak
eve göre küçük ebatlarını tam biliyon mu?

:26:

canım iyi düşünmüşsün o kadar büyükse benim mutfağı da daraltır evim büyük ama mutfak

mutfak benim de küçük ama sığıyor canım. açıkken bayağı büyük duruyor gerçi. :26: bilemedim ki..

canım açık olduğunda ön taraftan arkaya 1 metreyi geçer sanki, enlemesine de 1 metre war. tahminim yani bizim mutfak girişini epey daralttı. masa ile tezgah arasındaki alanı kapladı geçecek yer kalmadı.o yüzden içimize sinmedi ağzımızın payı aldık geniş bir ew olsa çocuk için we bizim için iyi olacak ama ben takıntılı biriyim zaten gözüme batacak sinirlerimi bozacak sandalyeye bağlananlardan bakacam olmadı atacam sofrayı yere aaaaaa yeter be

ruzamm canım günlük tut temizlikçiyi ver paracıkları biraz dara gelsin bakalım
o zaman yapar diye düşünüyorum,
ben de bakıyorum benimki maç ayağına böyylee
bakıyor tv ye
mutfaktan sesleniyorum canımmm odaya bi süpürge tutsana
dışardaki çamaşırları alır mısın zahmet olmazsa ben korkuyorum gece
diyorum
tamammmm diyor

gunaydinlar guzel annelere ve onlarin minik asklarina

esin islerde aksama oldugunda sikayetci oluyor mu peki? Ornegın utusu yapılmadıgında, ev dagınık oldugunda vs.

benimki de iş meraklısı engel oluyor bana iş paylaşamıyoruz

bir psikologtan dinlemiştim. eşiniz sizi dinlemiyorsa dinlediği dili çözün. yanii bebek yemek yemiyorsa ona pepeyi seviyor diye pepeli kaşık alıp aaa bak pepeli kaşık dediğinizde nasıl yiyorsa aynı mantık. onada anladığı dilde anlatın dedi.ama bacım zor olan o işte anladığı dil ne... mesela övülmekten hoşlanıyorsa oooo sen ço kacayip güzel yaptın demek.ben yapamıyorum seninki harika olur demek olabilir. vicdandan anlıyorsa emrah talidi yapmak bu şaka:) yani böyle şeyler olabilir canım.aklıma gelirse daha yazarım

ayyy valla tüylerim diken diken oldu...birden kaynanam aklıma geldi geçenlerde benim kv oğluma kollarını açmış gel gel gel...diyor.oğlum da kollarını kaldırmadı ,ağladı gitmek istemedi.bana gelmek için bana doğru dönüp kollarını açtı.kv de dior ki ama bana gel....ben de anneyimbir şey demedim ama rengim attı.sonra oğlumu aldım kucağıma götürdüm...bir daha derse pis bozacam...hep bozacam bozacam diyorum kadın bir laf ediyor dumur olup aaa böleee kalıyorum..sonra keşke şunu deseydim keşke bunu deseydim oluyorum

canım benim koca da aynı...şunu yap bunu yap deyince ya yapar suratını asar,ya da kavga çıkarır.ben geçen yıl haftada 2 kez yardımcı bayan almıştım,çok rahat oluyordu.ütüyü yapıyordu,evi temizliyordu.sonra ben üstten geçiyordum.ama maddi anlamda ciddi bir külfet.bu yıl alamadım..eşime de ricayla iş yaptırıyorum.istifa etmesen de 3 ay bi ücretsiz izin alsan görür dünya kaç bucak o kadar ödemeyle başedemezler.benimki de diyor ki annelerimiz nasıl büyütmüş o kadar çocuğ,ev işlerini de yapışlar,yemeği de...ben de şimdi evdeymişim niye yetiştiremiyormuşum.anamm bi sinirlendim,senin annen gibi salça ekmekle büyütürsem oğlumu her işi yetiştiririm dedim

ew de dışarısı da buz gibi yaa :18: :18: kalın yelekler pantalonlar giydiriyorum çocuklara

canımcım valla soğuklar başlıyor buralarda da...ben de dün oğluma pntolanlarının altına giydirmek için külotlu çorap alayım dedim.pentiye baktım.bambu çoraplar varmış çocuklar için,hem esnek,hem sağlıklı.tecrübeli bir anneden öğrendim ama henüz gelmemiş pentiye alamadım.ne giydirecez bu sıpalara pantolonun altına yaaa...ben birşey bulamadım:44: bu arada o klasik külotlu çoraplar erkek bebekler için sağlıklı değilmiş aklınızda olsun

gunaydinlar guzel annelere ve onlarin minik asklarina

esin islerde aksama oldugunda sikayetci oluyor mu peki? Ornegın utusu yapılmadıgında, ev dagınık oldugunda vs.

hiç bırakmadım ki ütüsüz.. ütüyü toplu yapıyorum ben. ona da kızıyor. ne gerek var lazım oldukça ütüleriz diyor. tabi yine bana kalıyor. her sabah ütü masası mı açıcam diyorum ben de.. dağınıklığı da hiç sevmez. hemen ne bu evin hali der.. en fazla oğlanın oyuncakları ortadadır. onları da canı isterse toplar.

ya işte suyuna gideyim diyorum. oturdum adam gibi konuşalım dedi. trip yapmadım, surat asmadım. yine de olumsuz.. iyice analiz etmeliyim.

haklısın hayatım. kırk yılda bir bile zar zor çağırıyorum temizlikçiyi. ne gerek var diyor hemen. camlar kirli diyorum. kirli olsun, dışarı baktığımız mı var diyor.evlendik evleneli daha 2 kere temizlikçi aldım. hep kendim hallettim. alıştırmayacaktım böyle..

iyi demişsin valla... hakediyorlar..

slmmm canlarrr yeni bi konu acmaktansa sizlere sorayim dedim dun kesinlesti kizim olucakcok mutlu oldum hep bi kizim olsun istemistimama kiza isim bulmakta cok zormus aklimda bi kac isim var ELIF.CEMRE.IKRA sizce nasil yada bana baska isim onerirmisiniz

canım cemre ismini pek önermiyolar ateş topu anlamı vaarmış bi araştır istersen yanlış biliyoda olaabilirim
önereceğim isimlerde
zeynep
elanur
ayşegül
zehra
ipek

hayırlı olsun canım. çok sevindim. sağlıkla gelsin inşallah... isim öneremeyeceğim ama okula gelen öğrencilerden değişik isimde olanları sıralayacağım:

Neda
Belemir
Irmak
Serra
Burçe
Sare Naz
Belinay
Mina
Ceylin
Biricik
Beray
Belen
Hira
Nurulhüda

sezonun yeni isimleri

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…