2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hayırlı olsun canım. çok sevindim. sağlıkla gelsin inşallah... isim öneremeyeceğim ama okula gelen öğrencilerden değişik isimde olanları sıralayacağım:

Neda
Belemir
Irmak
Serra
Burçe
Sare Naz
Belinay
Mina
Ceylin
Biricik
Beray
Belen
Hira
Nurulhüda :KK34:

sezonun yeni isimleri :KK76:
cok saol canim ama ben degisik olsun dusuncesinde degilim anlamli ve guzel olsun hic biseyde begenemiyorum:KK31::KK31:

Ferdacım öğün zamanlarımız hemen hemen aynı, tabi her çocuk bir olmaz da kaç cc civarı yiyor yaklaşık?

Ruzaacımm bak ben eşime şöyle bişey yapıyorum.küçük kağıtlara yapılcak işleri yazıyorum katlıyorum (ütü hariç onu yapamıyor,)süpürege,vileda, tuvalet banyo, bulaşık mak. Doldurma boşaltma:)) .neyse hadii bakalım çekiliş zamanı diyorum :)) 2 tane ona çektiriyorım diğerlerini ben yaparım diyorum, o da çıkanı yapıyor saolsun:)) baZen yapmadığı da oluyor.. ama ben çok ağlanıyorum, herakşam bi yığın iş var nAsıl yapcam artık kafayı yicem bebeğe bile zaman ayıramıyorım diyorum, acıyor sanırım bana:)) bide bi temizlikçi var yarım gün geliyor 40 tl . Bayagıda iş yapıyor şimdi arada onuda çağırıcam.15 te 1 çağırsam zaten benım ev küçük derin temizlik gibi olmuş olur.
İnan varya iş yapmaktan çocukla oynayamıyorum.koca gün çamaşır yıka ser topla, bulaşık , süpürge, toz alma ütü çocuga süt sag biberon steril et, 1 saat ayakt salla , ek gıda hazırla.akşam oluyo eşim geliyo, bazen yemek bile yapamıyrum hazır sölüyruz, oğlum uçuyor eşimi görünce mest oluyor onu benden daha çok seviyor gibi:KK43:( e tabi napsın baba geliyo başka işi yok direk çocuğa yumuluyoo...bense hizmetçi gibiyim valla:)) bu arada oğlum bana ba ba diyor:KK23:

slmmm canlarrr yeni bi konu acmaktansa sizlere sorayim dedim dun kesinlesti kizim olucak:KK49:cok mutlu oldum hep bi kizim olsun istemistim:nazar:ama kiza isim bulmakta cok zormus aklimda bi kac isim var ELIF.CEMRE.IKRA sizce nasil yada bana baska isim onerirmisiniz:KK31::KK31:

Hayırlı olsun canmmm.ben cemre ismini begenıyorum.zeynep olabilir, peygamber efendımızın (sav) kızının ismi, ayrıca mücevher, degerli taş anlamına da gelıyor.arapçada "babasının süsü "anlamına da gelıyor..

Hayırlı olsun canmmm.ben cemre ismini begenıyorum.zeynep olabilir, peygamber efendımızın (sav) kızının ismi, ayrıca mücevher, degerli taş anlamına da gelıyor.arapçada "babasının süsü "anlamına da gelıyor..

cok saol canim :KK16::KK16:zeynep guzelde ailede cok var:KK31:

PARİS: ebrar ve ecrin ismi çok var. onlardan koyma da ne koyarsan koy :))

Bu arada ben istanbuldayım kızlarr
Oğlumu bıraktım geldım sabhın köründe, gittik eğitim olan yere hoca dediki yarında size dersım var yarın işleriz bugun imza atıp gidinnnn çıldiricimm çıldırıciiimmmm :KK43:( bileydım yarın gelırdımmm . Niysem oğlumm benı affet yaaa:KK43:((
Ortaköye kumpir yemeğe gidiyoruz sölemesi ayıptır:KK51:

Bu arada ben istanbuldayım kızlarr
Oğlumu bıraktım geldım sabhın köründe, gittik eğitim olan yere hoca dediki yarında size dersım var yarın işleriz bugun imza atıp gidinnnn çıldiricimm çıldırıciiimmmm :KK43:( bileydım yarın gelırdımmm . Niysem oğlumm benı affet yaaa:KK43:((
Ortaköye kumpir yemeğe gidiyoruz sölemesi ayıptır:KK51:

ohh.. gezin yavrum gezin... napıcaksın bir hafta sonra yanındasın. şimdi bişi dicektim ama vazgeçtim.. :KK52::KK52: :KK52:

kızlar bana yardım edin bakem...
lcw dwn oğluma eşofman falan alacağım 9-12 mi alayım alan arkadaşlar...
6-9 mu alsam bilemedim lcw nin bedenleri biraz büyük sankim,
:KK53:
yardımcı olun bacınıza
:KK52:

Ferdacım öğün zamanlarımız hemen hemen aynı, tabi her çocuk bir olmaz da kaç cc civarı yiyor yaklaşık?

Ruzaacımm bak ben eşime şöyle bişey yapıyorum.küçük kağıtlara yapılcak işleri yazıyorum katlıyorum (ütü hariç onu yapamıyor,)süpürege,vileda, tuvalet banyo, bulaşık mak. Doldurma boşaltma:)) .neyse hadii bakalım çekiliş zamanı diyorum :)) 2 tane ona çektiriyorım diğerlerini ben yaparım diyorum, o da çıkanı yapıyor saolsun:)) baZen yapmadığı da oluyor.. ama ben çok ağlanıyorum, herakşam bi yığın iş var nAsıl yapcam artık kafayı yicem bebeğe bile zaman ayıramıyorım diyorum, acıyor sanırım bana:)) bide bi temizlikçi var yarım gün geliyor 40 tl . Bayagıda iş yapıyor şimdi arada onuda çağırıcam.15 te 1 çağırsam zaten benım ev küçük derin temizlik gibi olmuş olur.
İnan varya iş yapmaktan çocukla oynayamıyorum.koca gün çamaşır yıka ser topla, bulaşık , süpürge, toz alma ütü çocuga süt sag biberon steril et, 1 saat ayakt salla , ek gıda hazırla.akşam oluyo eşim geliyo, bazen yemek bile yapamıyrum hazır sölüyruz, oğlum uçuyor eşimi görünce mest oluyor onu benden daha çok seviyor gibi:KK43:( e tabi napsın baba geliyo başka işi yok direk çocuğa yumuluyoo...bense hizmetçi gibiyim valla:)) bu arada oğlum bana ba ba diyor:KK23:

Valla cc olarak ölçmüyorum da canım, bazen hani porselen takımların çorba kaseleri var ya, onlara yapıyorum. Aşağı yukarı bir parmak kalacak şekilde. Yoğurdunu bir çay bardağı+ yanına 1 elma yedirdim dün. Bir de ben çok sıvı vermiyorum hani o kavanoz mamaları gibi, daha katı şekilde veriyorum.

kızlar bana yardım edin bakem...
lcw dwn oğluma eşofman falan alacağım 9-12 mi alayım alan arkadaşlar...
6-9 mu alsam bilemedim lcw nin bedenleri biraz büyük sankim,
:KK53:
yardımcı olun bacınıza
:KK52:

Canım bence 6-9 alma. Çekiyor bir de yıkayınca, daha bir kere giydiremeden kaldırdığım bir sürü kıyafet var. Hatta geçen gün bir sweat aldım ve 12 idi düşün, bir yıkadım, şimdi zar zor olur herhalde.

Offf hasta olacağım sanırsam hiç keyfim yok :KK43: Çocuğa geçmese bari...

Paris canım cimcimen hayırlı olsun, Allah sağlıkla mutlulukla tamamına erdirsin. Benimki kız olsaydı Feyza Nur istiyordum. Bir de Rüveyda çok hoşuma gidiyor. Serra ile Seza'yı da önerebilirim. Ruza'nın dediklerine ek olarak bence Ela, Naz, Ada, Derin de koyma. Bu sene çok koyan oldu bu isimleri.

Kiz vaveyla hesabin niye pasif ozelden milletle polemigemi giriyon ne ediyon:KK53:

Paris cok sevindim ya ikiz gibi büyücekler..ne mutlu sana 1 erkek 1 kadin:KK1:

Kiz vaveyla hesabin niye pasif ozelden milletle polemigemi giriyon ne ediyon:KK53:

Paris cok sevindim ya ikiz gibi büyücekler..ne mutlu sana 1 erkek 1 kadin:KK1:

bu sefer vaveyla da bilmiyormuş,çok şaşkındı zaar,1ekime kdr mapusta temız çamasır fılan götürek bacıya yazıktır:KK37::KK53:

Merhaba arkadaslar. Sizleri uzun zamandir takip ediyorum. Ama bir turlu araniza katilamadim. O ziyaretcilerden biri bendim. Oncelikle soyleyeyim biraz gecimsizim zaten o yuzden cok cekindim araniza katilmak icin. Hepinizi sevgiyle selamliyorum. Beni de kankiniz yapin sevgiye muhtacim Su .burcak denen arkadas benle polemige girsin lutfen. Bir de vaveyla midir neyse onu pek gozum tutmadi. Gorusmek dilegi ile

selam kızlar;

ne yapanız ben şu ülker kadınlar matinesi varya ona bilet kazanmışım :KK55::KK55::KK55: ama gidemeyecem yarınmış etkinlik de denizi bırakacak yer yok :KK30::KK30:6 yaş üstü çocukları getirin diyolar :26:

ataşehirde konser saat 13.00 de gitmek isteyen varsa biletim 2 kişilik ikisinide verebilirim canlar :KK51::KK51::KK51::KK14::KK14::KK14::KK14:

vave noldu ki :KK28::KK28::KK28::26::26:

X