2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ruzacım eşinle konuşma yapmana sevındım,ama eşin bırazcık çözümsüz davranmış ona üzüldüm.. muhtemelen iş yapması gerekcek dıye sınırlendı fevrı davrandı azcık,sabırlı ol düzelicektir inş..
bnm bey dışarda bu gece arkadaslarıyla takılcak:KK37: kk dan gece takılabılınecek arkads grubu yapcem ben de gidip batak oynıycam,ıstnbulda olcektim kı ohooo:KK8: bn de yemek fılan yapmadım bır tostla akşam yemegı olayını gecıstırdım..nehırı de uyutabılırsem bu geceyı kendıme tatıl ilan ediciimm:KK53: yapılcak çok iş var ama nasıl olsa yapsam da bıtmiii,bu gece bişi yapmıorum uleynnn:KK52::KK52:

Cok pis gaza geldim bende bisi yapmiyom layyyynnn yaydim kicimi..le makarnaaaa ile geciriciiim

akşam konuyu açtı yine. ama çözümü yok tabi.. yarın konuşuruz inş. detayları.
ohh valla yap keyfini. ben eve geç geldim, spor da kaldı bugün. oğlanı yıkadım yatırdım. eşim de babaannesi hastaneye yatmış onu ziyarete gitti. gelene kadar bilgisayar keyfi.. kız yakın olsaydık geliverirdin bize.. ne güzel olurdu.

sorsun bi neden diye ya.. haksızlık ama.. ne istiyosunuz vaveden... :KK47:

valla öyle cnm geleydim bı kahve içip ıkı çift lafın belini kırardık:KK8: neyse kısmetse yarına yaparız sohbetımızı artıkın:KK51:

Vaveyi yedirmeyiz yikariz yakariz burayi gerekirse 8 mac ceza alirizEn Büyük KK:KK47:

ya aslında ben gecımsızı cok sevdım:KK76: bı süre vaveyla da olmayıversın amaan:KK52::KK37::KK53:

Selam canlar nasılsınız.:KK3:bugün sağlık ocagına gittim kontrol için.kızamık salgınmış bu aralar istage bağlı yapıyorlarmış kızamık aşısını,hemşire yaptır bence dedi.yaptırdım bende fazla ağlamadı çok şükür.komşumun oğlu kızamık oldu geçenlerde çocuk sabahlara kadar uyumadı. yüzü felan kıpkırmızıydı çok üzüldüm.:KK30:bizimkinın boyu 71 cm kilo 8.900 gr olmuş. ya kızlar kızım hiç yernde durmuyor.odadan dışarı çıkamıyorum.bende nere gitsem çanta gibi yanımda taşıyorum.iş güç yoruluyorum.kendime hiç vakit ayıramıyorum:KK43:siz nasıl yapıyosunuz herkkes aynımı:44:

maşşalh bebişine lalecım:nazar:
cnm hepımız aynıyız,hep bı telaşe içinde gecıo gunum.. ben arada kendıme tatıl ılan edıorum valla yoksa sınırlenıorum,agresıfleşiorum kı kendımden tıksınıorum yanı,fena fena:KK4::KK4:

eşim de halı sahaya golf oynamaya gitti:KK52:

vaveee uzaklarda bir yerde bizi izlediğini biliyom
:KK5:
yönetimmm arkadaşımız ne yaptıı neee cevap verrrr adalet miii

geçimsiz1982 bana birini hatırlattın
:KK35:

paris çok sevindim kızımız olacak :KK52:
kendini çok yorma isim olarak aklıma gelenler:
ikra
melis
hira
elif ada

eşim de halı sahaya golf oynamaya gitti:KK52:

vaveee uzaklarda bir yerde bizi izlediğini biliyom
:KK5:
yönetimmm arkadaşımız ne yaptıı neee cevap verrrr adalet miii

geçimsiz1982 bana birini hatırlattın
:KK35:

ay ne kıskanç bi ailesiniz ya.. kimse yapmıyor diye golf yapalım dedik, onu da yapmaya başladınız.. :KK19: neyse keşfedilmemiş bi spor bulur onu yaparız biz de kocamla... :KK53:

ceylis bana mesaj atmışsın cvp verıorum ama gitmıo anlamadım bacım,acaba senın kutu da mı dolu :26:

X