2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Hayırlı olsun canım güle güle kullanın paşayada afiyet olsun:))):KK56:

canım sağol da bizim beklenti dışında oldu mama sandalyesi..

tubiş oku canım, eksik vidalar wardı zar zor kurduk bir baktık bizim mutfağın çeyreği mübarek. eşim anlamaz öyle monte işinden ben hallettim eksik şeyler olunca benim ki sinirlendi :KK53: gerçekten çok hoş güzel kullanışlı birşey. çok beğendim ben ama eşimle düşündük baktık döndük etrafında biz bunu geri gönderek portatif sandalyeye bağlanan bişey alalım. ev büyük olsa neyse ama çok az boş alan war. tubacım sizin ew büyükse gerçekten çok güzel.

bugün çok az su içtim şimdi bir litreye yakın içtim,gece wc nöbetindeyim yine..su içmeyi unutyorum ya

Ruza, ferda, burçakkk ne yediriyorsunuz siz o bebelere???? Hele ferdaaa 11 kilo ne kızzz:)))
Bızım 6 aylıktan beri hala aynı kilo da sayılır yaaa :KK43:( 8.700 .sağlığı sıhhati yerinde çok şükür, çok ta hereketli ama 3 ay da 100-200 gr alınırmı yaa:KK43:(

Burçak k.v. Denin lafı çok enteresanmış gerçekten.neyse sen gereken cevabı yapıştırmışsın zaten aferim otur:)))):KK23:
Ruzaa sen bana küsmüsün şehirdaşımmmm?? Hiç pas vermiyorsun :KK51:

Canım aslında çok iştahlı bir bebek değil, genelde daha ilk kaşıkta başını çevirir, oyunla, videoyla, şarkıyla filan yediriyorum. Günde dört öğün yiyor, aşağı yukarı 9'da, 13'te, 17'de, 21'de. Gece de artık mama almıyor. Galiba porsiyonları çok, bir de henüz emeklemiyoruz ondan :)

Ay bugün oğluşumla aşk yaşadık yahu, birbirimizi öpüp öpüp sarıldık yavyum benimm :KK9: Annelerin yerini kimse tutamaz bacılar, ufaklıklar biraz daha büyüdükçe daha da bize düşecekler merak etmeyin :KK52:

Burçak helallll seni ayakta alkışlıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ay biz kayınvalide olunca hala burda yazıyormuşuz: "Benim cadaloz gelin oğlumu bir sevdirmiyor bana, altı üstü her gün görmek istiyorum evladımı ne var bunda, her gün bir tripler bir surat!! Yemek de yapmıyordur bu, çocuğumun yüzü kaşık kadar kalmış! Torunumu da sanki tek başına yaptı, iyice bir havalarda. Yavrucak altı üstü bana da anne desin istiyorum ne olmuş yani bir yeri mi eksilir" :KK52::KK52::KK52:

Canım aslında çok iştahlı bir bebek değil, genelde daha ilk kaşıkta başını çevirir, oyunla, videoyla, şarkıyla filan yediriyorum. Günde dört öğün yiyor, aşağı yukarı 9'da, 13'te, 17'de, 21'de. Gece de artık mama almıyor. Galiba porsiyonları çok, bir de henüz emeklemiyoruz ondan :)

Ay bugün oğluşumla aşk yaşadık yahu, birbirimizi öpüp öpüp sarıldık yavyum benimm :KK9: Annelerin yerini kimse tutamaz bacılar, ufaklıklar biraz daha büyüdükçe daha da bize düşecekler merak etmeyin :KK52:

Ay biz kayınvalide olunca hala burda yazıyormuşuz: "Benim cadaloz gelin oğlumu bir sevdirmiyor bana, altı üstü her gün görmek istiyorum evladımı ne var bunda, her gün bir tripler bir surat!! Yemek de yapmıyordur bu, çocuğumun yüzü kaşık kadar kalmış! Torunumu da sanki tek başına yaptı, iyice bir havalarda. Yavrucak altı üstü bana da anne desin istiyorum ne olmuş yani bir yeri mi eksilir" :KK52::KK52::KK52:

Ahahaaa aynen ya..hayal ettimde simdi:KK52::KK1: ayy okula falan baslarlarmis, paylasimlar yapariz ne guzel olur gunler cok cabuk geciyo isallah dagilmaz grup..

hehe çok tatlısın yaa:KK14: ayy yaşlanıpta saçmalarsak uyaralım ama birbirmizi :KK70:

kagan1cım bu kp kv kıskançlığı,torunlarını evladı olarak görmeleri,gerksiz işgüzarlıkları olmazsa olmazlardan sanırsam:KK53::KK37: genelde kvmi sevmeme ragmen bazen benı cıdden gıcık edıyor:KK37: gecende görümcemdeyız,kızımı sevıor,kızım zaten ona o baktıgı için bı de genel olaark sevgı dolu bı kadın oldugu için,delı oluyor ona,hele eşarbını bağlarken görüyorsa coşuyor benı gezmeye götürcek dıe:KK53::KK37: aralarnda bağ olmasına sevınıorum hanı işe gıdınce gözüm arkada kalmıyor dıye,ama gecen gun baktım bnm kv ayarı kaçırmka üzere:KK37: kızıma dıor kı cnm bnm çok tatlısın sen,cok mu sevıosun benı sev tabı bn senın sütsüz annenım:KK53: bırden dumur oldum:KK28: eşimle gözgöze geldik, o da kızdı," dedım bnm kızımın bır annesı var zaten hem de senın deyımınle sütlü olanlardan,ama sütsüz de olsam o benım kızım ben onun annesıyım,bak senın oğlun burda kızın da içerde sen onların annesısın,bı daha sakın kızımın aklını karıştırma,sen babaannesisin:KK76:" ama çok sinirlendım,bn onu uyarınca hemen toparlandı," tabı kı kızımın annesı sensin,allh sizi ayırmasın,senın gb kımse olamaz dıe" toparlamaya çalıştı ama bi gerıldık tabı,2-3 gündür limoniyiz,eşime burcak bana cok kızdı galıba ben sevdgmden söyledım fılan demiş,o da sen de nıye anne fılan muhabbettıne giriosun kı babaannesi gb sevsene demiş.. allahtan genel olarak sevıorum onu,yoksa napardım kim bilir:KK33::KK37::KK53:
o bnm kızım o kdr,bak yıne sinirlendım:KK52::KK52::KK52:

bravooo sana burçakcm eşime de kocaman bir:KK9: benim eşim olsa bakardı:KK53:
ben konuşuyorum maalesef,
k.v ben biliyorum kızım sen babandan dolayı getirmezsin bize dedi
ben de walla allahın bildiğini neden saklayım aynen öyle dedim
:KK76:
babamsız gelirsen sen bak sana güvenirim ama babamla olmaz dedim:KK76:

günaydın... :KK16:
kızlar dün giremedim internete eve geç geldik, yemek, bulaşık, çamaşır falan. 11 oldu saat. yattım direk..

tuğbacım müdür yardımcısıyım ben evet. anaokulundayım. bizim işler büyük okullara göre daha rahat. bir de müdürle de alakalı sanırım. kimisi bütün işleri yıkar, kendisi yatar. biz paylaşım içerisindeyiz. bazılarını ben yapıyorum, bazılarını o. öyle olunca sıkıntı olmuyor. bir de sınıfta olsam bu kadar rahat izin alamam, istediğim zaman çıkamam, çünkü çocukların sorumluluğu var. böyle olunca işim olduğunda çok rahat çıkabiliyorum. müdür beyle çok görüştük, hocam çocuk olunca fikrin değişebilir, ben seninle çalışmayı çok isterim ama, istersen ayrılabilirsin dedi ama bırakamadım. işimi çok seviyorum çünkü. bir de süt izni falan olunca daha rahat oluyor. tabi ben de fedakarlık gösteriyorum. yetişmesi gereken bir iş olduğunda benim saatim geldi deyip çıkmam. iş bitene kadar beklerim sonra çıkarım. iş olmadığında da erken çıkarım gibi.. :KK24:

burçağım maşallah nehirime... buluştuğumuzda da söylemiştim. maşallah sütün yaramış diye. :nazar: :nazar::nazar:
kuzummm.... aklıma geldi de utku ağlayınca nasıl korkup ağlıyordu... kıyamam ya.... :KK16: :KK19:

ferda valla ne güzel olur.. keşke hiç bırakmasak birbirimizi... gelinlerden damatlardan dert yanarız .. :KK1:

dün akşam oturdum, ciddi ciddi konuşalım dedim kocama. hayırdır ne oldu dedi. konuşcaz dedim. bundan sonra iş bölümü yapalım dedim. ben çok yoruluyorum, yetemiyorum dedim. eşitlik falan hepsi yalan oldu dedim. :KK1: sen geldiğinden beri koltukta uzanıyorsun ben saat 10.30 oldu hala işlerle uğraşıyorum dedim. istediğin işleri seçersin dedim. bulaşık çamaşır ütü hangisini yapmak istersen.. eğer böyle birşey yapmazsak, ben istifa edicem dedim. o da tamam, ben bu saatten sonra kadın işi yapamam, istifanı ver dedi. peki nasıl geçincez dedim. kredi var, kira var.. tamam kredi bitince çıkarsın dedi. bak benim derdim kavga etmek değil. gayet sakinim. bi çözüm bulalım bu işe dedim.. :KK53: bişey demiyor. ne yapmayalım ben kızlarr... istifa etmeyeceğim bu kesin de.. :KK50: bu adamı nasıl yola getireceğim... bana bi çözüm bulun. bi de diyor ki ben elimden gelenin fazlasını yapıyorum zaten diyo.. arada bir çocuğa bakar o. hiçbir işe elini sürmez. çoraplarını kirli sepetine atmaktan aciz.. :KK14:

Bekledim bekledim gelmediniz gidiyom yatmaya..sen napan gezenti isugramiyosun pek:KK19:

Gunaydin gacilar
Ne yapaniz yok kiz gezentilikten dgil bende grip oldum fenayim :2:

Ruza zor beya is yapmayan koca ins.duzelir ama sende kararli ol sende. İs yapma yada kadin tut haftada olmZ mi?

:KK30:
Eeeeee ne yapaniz? :21::KK23:

tutkkuuu... canım... :KK16: hiç küser miyim ben sanaa.... :KK19: canım arkidişim benim.. :nazar:

add... naber kuzum. +18 sohbetlerini özledim kızzz.. :KK53: yaz da güldür bizi biraz... :KK52:

burçak iyi yapmışsın kayınvalidene.. yerini bilsin. çok fazla yüz vermeye gelmiyor anam kayınvalide kayınpeder kısmına... benimki de kocamı da oğlumu da benden kıskanıyor. özledim özledim der götürürüz oğlumu ya da bize gelir sevmeye. biraz kucağına alır hemen yere bırakır. ben de yanına oynamaya gidince hemen gelir ya kucağına alır ya da o da oynamaya başlar. ben sevince kıymetli olur. ilginç valla çözemedim bir türlü.. :44:

Neden keyifsizsin bakiyim sandalyeyemi canin sıkıldi:) yoksa bugranin kekleri göturmesinemi:125:

kekleri götürmesine tabi ki :86:

neyse ben çıkmaya karar werdim bu moddan yosam depraaaasyona gircem :KK37:

hadi bakam nerde ahali toplanın :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

siz kendinize gelin beni de getirin heyyy..

Gunaydin gacilar
Ne yapaniz yok kiz gezentilikten dgil bende grip oldum fenayim :2:

Ruza zor beya is yapmayan koca ins.duzelir ama sende kararli ol sende. İs yapma yada kadin tut haftada olmZ mi?

:KK30:
Eeeeee ne yapaniz? :21::KK23:

ya haftada kadın tutmak ne bileyim gücüme gidiyor. elim ayağım tutuyor. kendim yapıvereyim diyorum. kendimi yıpratıyorum. büyük temizliklerde kadın çağırıyorum ama beraber yapıyoruz kadınla. biraz detaycı ve titizim. o yüzden çok yoruluyorum. büyük temizlikler önemli değil de her gün çamaşır çıkıyor.çocuk yerlerde geziyor, süpürülmesi gerek, e yemek bulaşık falan.. off daral geldi içime... :KK53:

X