2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
becerikli hanımlar kış hazırlığı yapıyor.benim bebiş yemek zor yaptırıyor bana ya... % 100 garantili turşu tarifiniz var mı acaba?kesin tutan yani.

ya aynen gece sorunlu oluyor sabah gözünü açar açmaz nerde o gece uyumayan ağlayan çocuk diyorum.. ama biz de hala diş ucu bilem yok :KK50: hayırlı olsun dişleriniz demiş miydim

Burcak86 dişiniz hayırlı olsun:nazar:

reputable evdeki koku sorununu halledebildin mi???
teşşkurler efendım şu dişlerı bole tam görünsün de sırıtırken fotografını cekıcem farenın çok sevıorum böle sadece ön incilerı görünen bebek fotograflarını,görünsnn dişlerrrr:KK37::KK53:

ben gidicem az form bisküvi falan alıcam
(şimdi o çözüm değil diyenleriniz olacak
ama hayır o vesileyle ben kendimi sıkıyorum o beni yola getiriyor
piskolojik amaçla yiyorum yani)
yoksa hem her akşam normal bisküvi çikolata baklava yiyoruz eşimle çay keyfini
o biçim yapıyoruz onu yapmamış olucam hemde akşama
bisküviyi form yiyorum bari sabahta dikkat ediyim rejimime
devam edeyim gereksiz hiç bişey yemeyim yemeğimide az yiyim diyerek kendimi bu yola tam sokucam
az hazırlık yapacam işte yani sanada pazartesiye kadar müddet tam olarak hazır ol
veya benimle başlamak isteyen herkese müddet veriyorum
maddi manevi kafanızı hazır hale getirin pazartesi bekliyorum
bana yazın hep birlikte ilk hedef 5 kilo 5 ayda verecez
her ay 1 kilo vercez çünkü daha fazlası hem bebişlerin sütüne zarar
hemde tekrar verdiğimiz kiloları geri almamızı sağlar
o yüzden bir girecez tam girecez
haftada 1 de sevdiğimiz bir yemeği tam doyana kadar sınırsız yemek var
onun haricinde yapılan kaçamaklar bir bir yazılacak
size egzersiz yöntemleride söyleyecem hem sütünüzü etkilemeyecek hatta artışına sebep olacak hemde kilo vermenize yardım edecek çok aktif olmayan ve göbeğinizle kalçanızın öncelikle erimesine yardım edecek yöntemler olacak
başlamak isteyenler pazartesiye kadar bana özelimden mesaj yollayarak boyunuzu ve kilonuzu yazın bende kayıt altına alayım isterseniz yayınlarım istemezseniz o sadece bende gizli kalır sizin bileceğiniz bir durum sizi takip edebilmem açısından bu gerekli
hadin bakalım çok öpüyorummmmmmm

yürüü be eylem sevcan :KK9::KK9: çok kararlı gördüm bacım senı:KK51: desteklıorum:KK8:

kizlaaaaar bi deyin bana ya, dis cikartirken gece nasildi bebeler? Kizimda hic anlamadim dis ciktigini. oglumun dis mi sebebi anlayamiyorum. Sık uyanıyor agliyor. neredeyse sabaha kadar ayagimda uyuyor. topuklarimda kesin bir sorun olusacak ilerde :KK14:

canım kağanın ilk dişini hiç farketmedik diyebilirim ama şimdi ishal,gece çok uyanıyor ve
yemek yemiyor
:KK14:

diş çıkması dewam ediyor ya ondandır.. bizimkinin diş yerine baktım kızarıklık yok hala..

face e naptın sen dondurdun mu

yaa evet bana fikir ver
arkadaşlarıma benden sapur supur mesaj gidiyormuş 2 gündür sana da geldi mi
aradı bir kaçı dün şaşırdım ben de dondurdum kesin bir çözüm bulana kadar
yada açar bir bakar tekrar dondururum diye düşünüyorum

canım biz 4 gün arayla alttan iki diş çıkardık dediğin gibi sürekli mızmızdı gece sebepsiz yere ağlayarak uyanıyordu yanıma alınca sorun yok ama bu diş çıkarma sırasında olduğu gibi çıktıktan sonrada bir kaç gün daha devam etti hele ilk diş patlarken hiç bir şey yemiyor emmiyor ağlıyor geç saatte eşim diş jeli aldı az da olsa faydası oldu elinle yerine bir bak çok kabarmışmı ben jeli temiz bir beze sürüp dişini kaşıyordum iyi geliyordu umarım tez zamanda çıkar dişiniz yavrucaklara da zor dişi patlatana kadar çok şiddetli ağrı yapıyormuş.

ben de bişey sorayım bebekleriniz yaramazmı benimkinin gözü hep yaramazlık peşinde neyi alsam yürüteçle tuttuğunu bırakmıyor çok korkuyorum çok yaramaz olacak diye sizinkilerdemi öyle

ben de yanımda alıyorum sorun yok emiyor uykuya dalıyor sonra yine uyanıyor :KK14:

benim ki de hareketli öyle, çevreye ilgileri arttı normal, daha da artacak özellikle 1-2 yaş arası.. oğlum koşu bandına trmanıp oturmuş dün :KK53: ne bulsa çekiyor dün yaptığım konserveler yerde tepsideydi elini tam attı yakaladım bir devirse kırılacak çoğu :KK4: off off bir de çekmece karıştırma dönemi war o zaman daha beterrrr.. oğlum şimdi bile alttaki çekmeceyi açıyor tutunup ayağa kalkıyor

vavee sen aktif görünmeden nasıl giriyorsun kaçakkkk....
öğret helee bacına

yaa evet bana fikir ver
arkadaşlarıma benden sapur supur mesaj gidiyormuş 2 gündür sana da geldi mi
aradı bir kaçı dün şaşırdım ben de dondurdum kesin bir çözüm bulana kadar
yada açar bir bakar tekrar dondururum diye düşünüyorum

hadi canımmmm :KK53: :KK53: :KK53: şifreni değiştir canım. zor şifre olsun. hesabı biri kullanıyor demek ki :KK4: benim hesaba da ankara manisa istanbul civarından erişim sağlanmaya çalışılmıştı 2 ay önce falan. uyarı olarak mailime geldi. milletin işi gücü yok

bu arada ben 66 kiloyum ve boyumda 160
6 kilo versem bişeye benzicem inşallah
ama ilk önce 5 kilo yeterli benim için
hadi bakalım hayırlısı

canım benide yaz 1.72 kilo 64 bu arada ben kaçırdımmı liste falan mı vereceksin ben özelden msj alamıyorum nasıl açıcam onu yardım..................

kağanın dişi çıkmadan kızarmadı ki
:44:sabah bi baktım patlamış:KK52:

ne biliim kızımın ki önce kızardı sonra dişi çıktı az huysuzluğu olmuştu.. çıkarma esnasında da çok ağlamıştır sadüce. bir anda oldu bittiydi ya bu erkek milleti bebekken de tuhaf anacım :KK4:

ben de pazartsi basladim diyete :KK53: cok iyi gidiyodu ama su an acayip abur cubur yemek istiyorum. 1 bardak sut iciyim dedim ben de :KK53:

1.65 - 67 kiloyum hedef oglumun dogum gununde 57 olmak

egzersiz cdsi aldim ama baslayamadim hala. bir de bu aksam kutlama var restorana gidecegiz :18: gunduz az yiyip dengelemem lazim

ben de varim ama karardan donenin kasigi kirilsin mi :KK23:

canım benide yaz 1.72 kilo 64 bu arada ben kaçırdımmı liste falan mı vereceksin ben özelden msj alamıyorum nasıl açıcam onu yardım..................

buldum :KK28: forum ayarlarım- profil ayarlarım- seçenekleri düzenleye girip özel mesaj ayarlarını açık yapcen

X