2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

çok geçmiş olsun canım şifa versin Rabbim
İyileşsin de varsın emmesin ALlah yardımcın olsun

ben senin için söylemedim zaten imkanı olmayanlar için kreş en iisi ben baştan beri bunu söylüyorum ..sabahtan beri kızıma süt vermedim ,domates rendesi ,havuç kabak rendesi ,çorbası ,kahvaltısı hepsini yedi ve ben bunu kreşe borçluyum ALLAH onlardan razı olsun

Allah hepsini korusun kötülüklersen kötü insanlardan ben de okula başlayacağım bakıcı bakacak umarım oğlum için en iyisi olur
maşallah senin de kızına yesinler tabi ama süt vermedim derken emmedi mi anlayamadım
kabak ve havuç rendesini yemek mi yaptın
maşallah benım oğlum da her şeyi yiyor kıymayla tavuğa geçtik ama tavuk organik bulana kadar vermeyeceğim

amin inş.
biberonla veriyorum ben sütü ondan kabak ve havucu haşladım iice sonra ezdim tahta kaşıkla .. organiğe takılma öyle hiçbirşey bulamazsın köyde yaşamak lazım anca yoksa herşey maalesef şimdi hormonlu ..kreşte her gün et tavuk var zaten o yüzden ben uğraşmıyorum evde hiç çok şükür

küçük bir ilçede yaşıyorum köyden öğrencilerim var o nedenle organik dedim
he rşey hormonlu dediğin gibi

Son düzenleme:
çok zor yediriyorum saatlerce uğraşıyorum 2-3 kaşıktan sınra ağzında bekletiyor yutmuyor atıştırmacı bir bebek 2-3 kaşıkta doyuyor iştahsız bir bebek (( kilo alımı az ek gıda öncesinde de çok zor emiyordu biberon da almıyor bütün günün tekrar tekrar yedirmeye uğraşmakla geçiyor

canım benimki ana öğünde en fazla 90-100 yiyor aralarda da 50-60 ancak yiyor ama sen benimkine hiç bakma oğlum çok az kilo alıyor az yiyor farkındayım ama arttıramadım

çok geçmiş olsun iştahsızlık idraryolu enfeksiyonundan olurmuş cerrahpasanın çocuk nefroloğu iyi diye biliyorum ismini bilmiyorum ama internetten bak istersen

çok sagolun kızlar allah hepinizden razı olsun ..

bugün kreşleri tek tek gezdim iki yer içime sindi birisinden fiyat konusunda hber bekliyorum eger istediğim fiyatta anlaşırsak oraya vereceğim evimede yakın sabah 7 akşam 7 çalışıyolar ben arabayla sabah 8 gibi bırakacağım kızı ordan işime geçeceğim akşamda 6.30 gibi tekrar alacağım inş.fiyat konusunda da anlaşırız zaten 3 bebek alıyolar iki tane varmış biri 6 aylık diğeri 7,5 ayık eger olursa kızımda 3. bebek olacak ve kontenjanları dolacak pztrsi haber vercekler :) gezip görünce ve konuşunca içim rahat etti hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz için amin...

Gecmis olsun canim keske yardimci olabilsek..film icin neden prof ariyosunki? Arastirma hastanelerine git en iyileri ordadir..capa cerrahpasa falan..

Bugunde tgrt ye bi baktim doktorumuz program yapmaya baslamis..yandik artik hic randevu alamam araki bulasin

bitiful canım en yüksek 1.300 tl den başlıyor en sonda 700 tlye kadar iniyor benim içime sinen kreşte 850 dedi bende 700 tlde direttim bakalım inş.orta yolda anlaşacağız :) eşimin iş yeri her ay 500 tl net kreş yardımı yapıyor ona göre kendimizde üzerine koyacağız 200 tl-350 tl arasında hayırlısı olsun canım tabii bu fiytlar Anadolu yakası Maltepe ve bostancı arasındaki kreşlerin fiyatı kartal soğanlık pendik civarı daha uygunmuş ama bana uzak diye hiç bakmadım oralara :)

Addd hakkınızda hayırlısı olsn .kreş yardımı olayı çoook iyiymiş gerçekten çünkü fiyatlar azımsanmıycak kadar yuksek bence. 850 az paramı yahuuu
Asgari ücret yani.
Benım oğlanda siizinki gibi çorba muhallebi hazırlayıp vermeye başlamadan bağrınıyor.ama biz yemek yerken ağzı bi karış açık bekliyor.bende ekmekle yemeklerin sularına bandırıp veriyorum yiyor bayaa.taze fazulye , yeşil mercimek falan yiyor .

kreş yardımı olması çok güzel bir şey valla ,ne güzel bir fırsat keşke bizde de olsa ne iyi olur .. 3 bebek olması da güzel .bak baştan herşey olumlu başlamış sonu da öyle olur inş.

bugün kızım bana tutunarak ayagı kaltı hergün yenı bı heyecan yaşatıyo desteksiz oturuyodu zaten
Basta yavaş gitti bu kız hiç dötünü kaldıramıyıcak diyodum ama yapıyo herşeyi. Emeklemeden yürüyecek galiba hep ayaga kalkmak istiyo. Erken konuşacak galiba hiç susmuyo çünkü köfte yedi löp löp götürüyo maşallah

Selerm severek yedigı bışey yokmu oglunun. Bulamaç yap bol kalorili kilo alir. Bide şişko bebek illada saglıklı demek degil saglıklı olsunda zayıf olsun yemeside cok az digil bence. Şöyle bi uygulama var mesela uyku rıtüelı var banyo yapılır diş fırçalanır dogru yataga. Sen bunu yemege uyarla oglum yemek saati yemekte şunlar var hadi masaya birazcık sen ye mamadan annesi yerse yer oda. Bide kasık ver elıne onun yemesıne izin ver. Bu şekilde bişeyler olabilir belki. Mamayı hazırlarken konuş bak oglum pekmez koyuyorum aman fındıkta atalım falan filan

niye sıkılıyoon bebek napıyo seninki nası bişey resminide görmedik ya ben sıkılmaya vakit bulunca hemen uyuyorum sende öyle yap

Cnm.meehaba nasilsinninsalla rabbim.hayirli biri ile karsilastirir

Su tavuk olayina bende takildim organik bulmak zor burada sen cok sanslisin

Son zaman larda rv de ve programlarda ole.seyler duydum.ki acaba sadece kirmizi etmi tuketse diye dusunmeye basladim acaba bu sartlarda tuketecegine.hicmi tuketmemeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…