2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bebişim hastaaaaaaaaaaa
ateşi 37-38 dşmüyor gece acile götürdükkkkk
kafasına koltuk altlarına soğuksulu bez koydularrrrrrrr
fitil koydular biraz düştü eve geldik gene çıktı
tekrar bazı şeyler uyguladık gene düştü ama tam düşmüyor tekrar çıkıyor sürekli naapacaz bilmiyom
olmazsa yarın sabah çocuk doktoruna götürcemmm üzgünümmmmmmmm

geçmiş olsun aynı durum benim kızımda da var ,3-4 gündür ateşi 37,5-38 arası gdip geliyor ,calpol veriyorum düşüyor yine çıkıyor ,genel durumunda bir şey yok ,biraz halsiz ,biraz da uykusunda sorun var ,ben de dişten diye düşünüp doktora götürmedim ama tekrarlıyor ateş durumu ,ben de ne yapsam bilemiyorum

günaydın kızlar..

bugün büyük gün bizim için. eşim işten ayrılıyor, işlerini bitirebilirse bugün yola çıkacağız, Ankara'ya gideceğiz. bitmezse yarına kalacak. dua edin herşey gönlümüzce olsun.. izine de ayrıldım. evde olmak ne güzelmiş.. oğlumla kahvaltı yaptık. oyunlar oynuyoruz. özlemişim.

canım çok geçmiş olsun. inşallah iyileşmiştir. iyi haberlerini bekliyoruz.

canım işallah herşey gönlünüze göre olur şimdiden iyi eğlenceler :)

bu arada bu gün kimsecikler yok gibi

ruzacm iyi eğlenceler,bizim için de büyük gün bugün,eş durumu tayinlerimiz açıklanacak:18:
bebeğe de kendine de iyi bak benim için de gez toz eğlennnn

herşey gönlünüzce olur canım inş. :)) güzel olur herşey...

canım işallah herşey gönlünüze göre olur şimdiden iyi eğlenceler :)

bu arada bu gün kimsecikler yok gibi

ruzacm iyi eğlenceler,bizim için de büyük gün bugün,eş durumu tayinlerimiz açıklanacak:18:
bebeğe de kendine de iyi bak benim için de gez toz eğlennnn

herşey gönlünüzce olur canım inş. :)) güzel olur herşey...

sağolun kızlar. çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. işleri yetiştiremedik bugün. yarına kaldı. yola da yarın çıkarız artık. hayırlısı böyleymiş..

tuğbacım hakkında hayırlısı olsun. sonuçlar açıklanınca buraya da yazarsın. sevincini beraber paylaşırız.

canım rabbim gönlüne göre olanı verir işallah :)

inşallah canım sağol beklemedeyiz olur da mutlu haberimi burada paylaşırım sizlerle

umarım bebişin ve senin için en iyisi olur...yakın bir yer olur inşallah

şekerimmmm sağol inşallah yaaa bebeğimin şansı dedim onaylarkende
hayırlısını istiyorum olursa sevinirim ama olmazsa da üzülmem hayırlısı böyleymiş derim

İyi günler kızlar kkya sinir oldum sabahtan beri 2 kere alıntılayıp uzun uzun yazdım hep silindi aklımda kalanlara kısaca yazayım
gökcenin annesi canım maşallah kızına insan gelişimlerini gördükçe çok mutlu oluyor
benim oğlum iştahsız canım dediklerini uyguluyorum ama biz de bir işe yaramadı iştahı açılsın diye vitamin ve balık yağı veriyorum bir türlü açılmadı umarım büyüdükçe iştahı artar

bituful canım oğluşunu görmüş ama yazamamıştım maşallah çok güleç hiç mızmız görünmüyor

eylem ve delikız umarım diştendir ve bir daha ateşlenmezler

ruzacım hayırlı yolculuklar canım umarım çok eğlenirsiniz

tuğbacım inşallah gönlüne göre olur canım

canım inşallah yazarım eşime haber vermeden yazacağmmm buraya
sizin yolculuk nereyeydi unutmuşum bu ara aklım hep tayindde

sağolasın inş. ...........

Cok sessizsiniz bugun gelen giden yok..

Bizimkininde burnu tikali klima falan derken hasta ettik galiba..:2:

Hipp i icmedi aptamil aldim bakalim sevicekmi..sutum yetmiyo artik ek gida almadigi icin

Vaveyla yi özledim ya gelse artıkın..2 hafta olcak nerdeyse gün sayiyoss

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…