2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kizlar bende ogluma ek gidayi direk catalla ezerek vermeye baslamistim.dr.muz eger ki zorlanirsa yogurt ile ver demisti ayni o sekilde yaptim cok sukur cok kolat atlattik o donemi ce faydasini cok.gordum su an normal yetiskin gibi yemegini yiyor puturlu sorunu hic yok nasil alisirsa o sekilde gidiyor
Minigim pilav bile yiyor kolaylikla
Denemenizi tavsoye ederim

Bide bebeginize zaman verin ya oksurerek ya esneyerek o gidayi geri getiriyor ve o sekilde ogreniyor

Son düzenleme:

canım hayırlısı olsun sevindim senin adına,devlette kreş yardımı yapıyor diye duydum acep doğru mu ki eşin nerde çalışıyor?

Yaren senin tuzun kuru tabi 10 aylik olmus kebap bile yer

Gokce benimki bebege benziyo butun bebeklerde ayni geliyo bana, benziyolar yani du koyam fotosunu tanidik falan korkusuyla koymadim hic

güzel kizlarin aramasini bekleriz, 70 cm boyunda 8 kilo agirliginda, kumral ela gözlü..kendine ait odasi oyuncagi ve bol miktarda kiyafeti var..kizinizi rahat ettirir ikisine yetecek kadar bez ve mama parasi her ay hesabina yatar..ilgililer bir adet vesikalikla msj kutumu renklendirsin

Son düzenleme:

beşik kertmesi yapardık ama benimkini başkası kaptı :) alemsin biiitt :) çok tatlı maş .sarışın gibi sanki :26:

Bdende bi resim koyayım dedim inş olur
Olmadı neyse telden girincelınk kopyalayamadım yaydım yine olmadı

Son düzenleme:

Gokce benimki bebege benziyo butun bebeklerde ayni geliyo bana, benziyolar yani du koyam fotosunu tanidik falan korkusuyla koymadim hic

Haha valla versen yer
Ama bak hala blender yiyen bebeler var bastan ciZmeli yolu:)

Haha bayildim inan
Esimde istiyor bu sartlaea bi kizce dahami dogursam ne:)

Maş.çok tatlı oğluşunn.Allah hayırlı kısmetler versin:) tanıdık olunca ne oluyor ki?

selmlar ,,

kagan canım eşim özel şirkette çalışıyo devlette degiliz ikimizde

bituful maşş.paşaya çok tatlı güzel gülüşlü yaramaz

cidden sıkıcı bugün yaaa pazar günleri hep sıkıcıdır zaten

Sagolun hanimlar Allah hepimizin yavrularini bagislasin..boyle 5 dk guler geri kalan 5 saat huysuz ve aglak..

Ayse armanin ropörtajini okudunuzmu hürriyette? Cok etkilendim ya zor gunler gecirmis, diziyi izlemesemde meryem uzerliyi cok severim..guzel bi anne olur kesin..oda ocak annesi olcak bak sennn

hamile miiii?ee diziye dönmeyecek o zaman, bi muhteşem yüzyılım vardı onunda .....
oğlun da çook tatlı,yakışıklıııı maşallah

Evet ilerde cok degisirler daha.aksam dugune gidiyoruz.bizimkilerin tam uyku vakti bakalim ne olacak:))

Hic biseycik olmaz yarin yine ayni saatte yatarlar..bayramda bizimki hep sarkti sorun olmadi..

Kagan günaydin kiz zaten gelmicekti kadin, magazinden cok uzak kalmissin

aranızda lazer epilasyonu yaptıran veya bilgisi olan war mı?
artık bıktııımmmm
,süte geçiyor mu ki?siz epilasyonunuzu nasıl hallediyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…