2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kizlar bende ogluma ek gidayi direk catalla ezerek vermeye baslamistim.dr.muz eger ki zorlanirsa yogurt ile ver demisti ayni o sekilde yaptim cok sukur cok kolat atlattik o donemi ce faydasini cok.gordum su an normal yetiskin gibi yemegini yiyor puturlu sorunu hic yok nasil alisirsa o sekilde gidiyor
Minigim pilav bile yiyor kolaylikla
Denemenizi tavsoye ederim

Bide bebeginize zaman verin ya oksurerek ya esneyerek o gidayi geri getiriyor ve o sekilde ogreniyor

Son düzenleme:
bitiful canım en yüksek 1.300 tl den başlıyor en sonda 700 tlye kadar iniyor benim içime sinen kreşte 850 dedi bende 700 tlde direttim bakalım inş.orta yolda anlaşacağız :) eşimin iş yeri her ay 500 tl net kreş yardımı yapıyor ona göre kendimizde üzerine koyacağız 200 tl-350 tl arasında hayırlısı olsun canım tabii bu fiytlar Anadolu yakası Maltepe ve bostancı arasındaki kreşlerin fiyatı kartal soğanlık pendik civarı daha uygunmuş ama bana uzak diye hiç bakmadım oralara :):KK52::KK76::KK76::KK76:

canım hayırlısı olsun sevindim senin adına,devlette kreş yardımı yapıyor diye duydum acep doğru mu ki eşin nerde çalışıyor?

Yaren senin tuzun kuru tabi 10 aylik olmus kebap bile yer:nazar::KK1:

Gokce benimki bebege benziyo butun bebeklerde ayni geliyo bana, benziyolar yani:KK53: du koyam fotosunu tanidik falan korkusuyla koymadim hic:KK1:

:nazar::nazar::nazar: güzel kizlarin aramasini bekleriz, 70 cm boyunda 8 kilo agirliginda, kumral ela gözlü..kendine ait odasi oyuncagi ve bol miktarda kiyafeti var..kizinizi rahat ettirir ikisine yetecek kadar bez ve mama parasi her ay hesabina yatar..ilgililer bir adet vesikalikla msj kutumu renklendirsin:nazar::KK1::KK53:

$2013-08-25 10.49.24.jpg

Son düzenleme:
:nazar::nazar::nazar: güzel kizlarin aramasini bekleriz, 70 cm boyunda 8 kilo agirliginda, kumral ela gözlü..kendine ait odasi oyuncagi ve bol miktarda kiyafeti var..kizinizi rahat ettirir ikisine yetecek kadar bez ve mama parasi her ay hesabina yatar..ilgililer bir adet vesikalikla msj kutumu renklendirsin:nazar::KK1::KK53:

Eki Görüntüle 785551

beşik kertmesi yapardık ama benimkini başkası kaptı :) alemsin biiitt :) çok tatlı maş .sarışın gibi sanki :26:

Bdende bi resim koyayım dedim inş olur:-)
Olmadı neyse telden girincelınk kopyalayamadım yaydım yine olmadı

Son düzenleme:

Gokce benimki bebege benziyo butun bebeklerde ayni geliyo bana, benziyolar yani:KK53: du koyam fotosunu tanidik falan korkusuyla koymadim hic:KK1:

Haha valla versen yer
Ama bak hala blender yiyen bebeler var bastan ciZmeli yolu:)

Eki Görüntüle 785551

Haha bayildim inan
Esimde istiyor bu sartlaea bi kizce dahami dogursam ne:)

Maş.çok tatlı oğluşunn.Allah hayırlı kısmetler versin:) tanıdık olunca ne oluyor ki? :KK53:

selmlar ,,

kagan canım eşim özel şirkette çalışıyo devlette degiliz ikimizde :KK14:

bituful maşş.paşaya çok tatlı güzel gülüşlü yaramaz :KK8::nazar::emir_bebek:

cidden sıkıcı bugün yaaa pazar günleri hep sıkıcıdır zaten :KK24:

Sagolun hanimlar Allah hepimizin yavrularini bagislasin..boyle 5 dk guler geri kalan 5 saat huysuz ve aglak..

Ayse armanin ropörtajini okudunuzmu hürriyette? Cok etkilendim ya zor gunler gecirmis, diziyi izlemesemde meryem uzerliyi cok severim..guzel bi anne olur kesin..oda ocak annesi olcak bak sennn:KK53:

Sagolun hanimlar Allah hepimizin yavrularini bagislasin..boyle 5 dk guler geri kalan 5 saat huysuz ve aglak..

Ayse armanin ropörtajini okudunuzmu hürriyette? Cok etkilendim ya zor gunler gecirmis, diziyi izlemesemde meryem uzerliyi cok severim..guzel bi anne olur kesin..oda ocak annesi olcak bak sennn:KK53:

:KK53::KK53:hamile miiii?ee diziye dönmeyecek o zaman, bi muhteşem yüzyılım vardı onunda .....
oğlun da çook tatlı,yakışıklıııı maşallah :nazar:

aranızda lazer epilasyonu yaptıran veya bilgisi olan war mı?
artık bıktııımmmm
:KK52:,süte geçiyor mu ki?siz epilasyonunuzu nasıl hallediyorsunuz?:KK55:

X