2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
topunuza selam ederim ayırarak yanaklarınızdan öperim kendimi şikayet edince üstüne de gammaz yiyince ceza uzamış

memleketteyim, merkezdeyim geziyorum çok güzel herşey.. gezmedik girmedik çıkmadık yer kalmadı :111: dün de üni. den ezzziikk arkadaşlarla görüştük bol kahkaha şamata sadece oğlanı aldım yanıma onun da uyuyası geldi süper oldu çocukların bakıcı ablası gibi duruyormuşum arkadaşlar yüceltti beni ben de gaza geldim 3. yü doğurcam ehe :86:
oğlumun iştahı azaldı sanırım diş yakın.. polivit kullanıcam bir süre diş çıkıncaya kadar en azından.. anam dün epey geç yattık "we need to talk about Kevin" filmini tekrar izledim eneeemmm şükrettim bugra uyanınca gece alnından öptüm :86: warsın mızlasın ağlasın yemesin , tavsiye ederim izleyin evlat olsa sevilmez hani yok tabi anneler evladın her şeklini sever de yine de ürkütücü :18:

şimdilik bu kadar yarın köye geçicez, görüşmek üzere tuğbacıma özel yıldızlı selam we kağana öpücük

Son düzenleme:
bilmiyorum aynı mı.ama farklı siteleri var.bende aslına bakarsan babymax ve graco arasında kaldık.graco kapanınca daha az yer kaplıyormuş.o açıdan. seninki kapanınca nasıl oluyor acaba?

graco açılmadı bende

Babymax Loco Mama Sandalyesi ( NDRML RN ) - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

benimki bu linketki masasını çıkrınca küçülüyor baya katlandımıdaiyi oluyor bende yer sorunu olmadıgı için katlamıyorum çoğu zaman

marka farklı ama modelelr aynı bence

günaydınlar herkese...
biz cuma günü doktor kontrolüne gittik. çok şükür iyiymiş oğlum. doktor sıçrama tek başına birşey ifade etmez dedi. uykuya dalarken sıçrayabilir, gayet normal dedi. gelişimi de çok iyi dedi. kilosu 9800 olmuş. boyu kısalmış. geçen ay 75 di bu ay 73 cm çıktı..
çok şükür Allah'ıma... Allah kimseyi korktuğuna uğratmasın.

yasemin bebeğin çok tatlı canım. Allah bağışlasın.

mama sandalyesi için çok pahalı birşey alma bence arkadaşım. baby max hem uygun fiyatlı hem kullanışlı bence.

maşaLLAh bebişine. çok sevindim bişey çıkmamasına canım. graco ile babymax arasında kaldım. arada yaklaşık 90 lira fark var.sende memnunsan onu tercih ediyim.katlanınca daha çok yer kaplaması kafamı karıştırdı

Ferdaerd zaten senin durumun farklı alttan alıncak yeri kalmamış, işallah çok üzülmeden çözülür bir an önce..

Ben ikeanın mama sandalyesini aldım ufak olandan, bu sandalyeler itici geliyo bana niyeyse, ikeanın hem küçücük hemde ucuz 60 liramıydı neydi, çok güzel oturuyo iş görüyo yani.

Vaveyla yiiiiiiivrim özledim ha böle ses et arasıra, dediğin filmi çocuk yokken izlemiştim 3 yıl erteledim çocuk mocuk yapmayı hayattan soğutmuştu valla

canım benimmm
sen iyi ol da ben seni özlerim
ben dayanırım hasrete gurbete

şekerimmmm ben de mama sandalyesi arayışları içindeyim,
mamas papas ı eşim pek bi beğendi ama çok yer kaplıyor gibi görünüyor
kalıteli geldi bize,wollex i beğenmiştik bak isterden yeni güzel bişeyler bulursan haberleşelim

evet ikeayı bende beğendim.ama oğlum çok hareketli eşime pek güvenli gelmedi

canım aynen insan görmedende bişey karar veremiyor.heralde babymax alıcam ben.gracoyu göremedim hiçbiryerde.senin dediklerinide görme şansım yok.inş. iyi bişeye karar veririz:)

canım benimki baby plus. 160 liraya e bebekten aldım. çok memnunum ama baby max de aynı özelliklere sahip ve fiyat olarak daha uygun. hepsi chicco'nun polly mama sandalyesine benziyor. hatta özellikleri hemen hemen aynı. bence o kadar fazla para vermeye gerek yok. yer problemin yoksa al gitsin. ben hiç katlamıyorum bile. hep açık duruyor.

vaveyla.. hoşgeldin... iyi tatiller..

tutkuu... neredesin canım.. özledim seni...

gelişmelerimizden bahsedeyim bu arada;

desteksiz oturmaya başladı geldiğimiz gün itibariyle köprü kurarak emekliyor emeklerken doğrulup oturuyor, bunu önce yapmaya başlamıştı zaten.. "baba" "memmeee" diyor

ruza hoşbulduk canım, bitiful yawrim öperim seni evdeyim sıcak yüzünden arada ses ederim.
tubiş canım duygulandırma beni öptüm seni

hava çok sıcak su içmeyen oğul suluğu görünce ağlıyor we her defasında 150 ml su içiyor çekince ağlıyor alıştık orta karadeniz havasına burası sıcak geldi bize yandık be ya

Kızlar slm ben sebze çorbasını gunluk yapıyorum dr da 4 saat içinde tüketin demisti dünde kuzenim ben 2 günlük yapıyorum dedi bende mi 2 günlük yapsam diyorum siz kaç günlük yapıyosunuz

canım aynen insan görmedende bişey karar veremiyor.heralde babymax alıcam ben.gracoyu göremedim hiçbiryerde.senin dediklerinide görme şansım yok.inş. iyi bişeye karar veririz:)

Bizde chicco aldık 300 tl verdik bana cok geldi fiyatı ama eşim iyi bisey olsun dedi aldık ama gerekde yok bence pahalı biseye elinde bisey olursa oturuyo yemek bitince kalknak için aglıyo o yuzden çok pahalı almayın derim

anladım canım evet aynıdır. graco contempo mama sandalyesi yazıp aratırsan görebilirsin.çok teşekkürler

verdiğin linklerdeki bir tanesi hariç hepsi aynı bence en çok işime yarayan tekerlekleri heryere kolay hareket edebilmesi sonra koltuğunun yükseklik ayarı arkasının yatması bu özellikleri çok kullanıyorum diğerleri çok önemli olmadı benim için kullanımına göre değişebilir yani ben 139 tlye aldım genel olarakta memnunum

eşim kaynanatör ve görümcek lere çiğ köfte yapacak yarın bizde,
hamileyken hiç yemedim ama şimdi yiyebilir miyim ki?
eşim de illa yersin bişey olmaz diyor kafam çok karışık
sizce yemeli miyim aranızda yiyen war mıı?

Son düzenleme:

Bende çok yemek istiyorum ama acı oldugu için pişik yapmasında korkuyorum bi aklımda diyo yee pişik olursada kremle geçer ama bilmiyorum sen ye istersen bi gelismelerden haberdar edersin

bende hamileyken yememişitim.canım çok çekmişti etsiz çiğköfteciye gitmiştim.istersen bi aile hekimine sor bişey olmasın.toksoplazmadan korktum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…