2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ne yapsam bilemedim. Artik hic vermesem problem yasar miyik diye dusunuyorum rahat uyumazsa diye

Hepberaber maşallah yavru kuşuna darısı başımıza:)))
Ferdacım kayınpedere gercekten yuhhh niye bu kadar büyüttüler anlamadım hep onlarlasın tabiki kendi ailenin yanına da gideceksin neyse hiç kafana takma bebek bakımı içinde hiç kendini üzme torunu tabiki bakacak yani senin için bakmayacaklar kendi canları başkasına mı bırakacaklar ama bakamam derse bakıcı bulursun

Son düzenleme:

ayyy ben varım ben:):) bizimki de nukun silikon emziğini kullanıyor. nukun kauçuk emziğini aldım daha sağlıklı diye mümkün değil almıyor resmen.daha öncw aynı emziğinin bir büyüğünü de almıştım onu da istemiyor kullandığı emziğin kulpu koptu değitirmek istiyorum ama mümkün değil o emzikten başjka emzik istemiyorm küçük hanım:):)

Slm kızlar ya bisey sorcam lazer epilasyona gitmeye karar verdim sizce bebise zararı olurmu emziriyorum ys

Selerm korkma bişiycık olmaz. Benim kız hastalanmiştı gecen ay burnu tıkanması kötü gerısi kolay ateşinı olç çok yükselirse kulan bence çünkü ateş mikropları öldürmek için çıkar savunma mekanızması. Sen takıpte ol burnuna şu tuzlu şey var adını unuttum ya onunla temizle İyileşir merak etme geçmiş olsun. Merak etme döner benimkıde öyledötünü kaldıramıyo velet

Slm kızlar ya bisey sorcam lazer epilasyona gitmeye karar verdim sizce bebise zararı olurmu emziriyorum ys

Bende düşünüyorum 1 seans gittim yarıda kaldı öylece geri başlamak istiyorum ama çok tedirginim süte geçiyomu bilemiyorum:26: nette zararı yok devam edilebilir diyo ama ben cesaret edemedim ya zararlıysa:44:..beklemeye karar verdim ne zaman emmeyi bırakırsa o zaman devam edicem.

Bu arada silikon uçlu mama kaşığı aldım kullanışlıdır diye kesinlikle tavsiye etmiyorum sağa sola yamuluyo ve çok az mama alıyo içi.1 saatte bir porsiyon ancak yedirebildim.
İştah konusunda şikayetçi olan arkadaşlar benim tosun öyle bir kitliyoduki ağzını emmiyoduda bizim üst dişlerde çıktı bebeğimin iştahı açıldı kaşığı görünce ağzını açıyo bekliyo öyle yedirmemi mememe yapışıyo resmen Allahım çok güzel her yaptığımı yiyo maşalah bebeklerde sizlerde dişinizi sıkın geçecek.

Off isallah ya

Umu bisey olmaz heralde uv isini degilmi sadece..ben 7-8 yil once gitmistim alerji yapmisti o yuzden hatirliyorum zararsiz falan demisti doktor..ama ben olsam yaptirmazdim biraz daha bekle istersen

Doğru söylüyorsun canım, zaten beni durduran şeylerden biri bu, biri ipleri tamamen koparmama düşüncesi, biri de kocamla ailesinin arasını açmak istememem. Basit bir tartışma olsaydı boşverir geçerdim belki ama beni delirten niyetimin sorgulanması,benim ve ailemin her hareketinin ardında şeyin altında şey aranması. Yoksa birçok şeyi alttan aldım alıyorum. Sanırım okkalı bir konuşma yapacağım ve duruma göre kararımı vereceğim.

Ah canım doğru söylüyorsun da bazen alttan alınmıyor işte. Çevremdekiler bazı şeylere nasıl alttan alıp boşverdiğime şaşarlardı ama artık benim de sabrım taştı. Neyse herhalde bir haftaya her şey belli olacak.

Maaşallah yavruya büyümüş de ayağa kalkmış annesiii canım benimmmmm!!! Bizimkini de ben bugün tutarak koltuğa yapıştırdım ayakta, pek sevdi :)

İnşallah canım ya
burnuna damla damlatıyorum umarım çabucak iyileşir

Maşallahdiyim nazar değmesin pekte şirinmiş tosuncuk
ferda zor bı karar fevri davranma ama üzülecegin bi kararda verme kolaylıklar dilerm sana zamanla yoluna girer herşey. Seninkinede maşallah. Valla ayakta durmayı çok sevıyolar bende ellerinde tutup taytay yapınca bayılıyo yamuk adımlar atıyo maymunum çok tatlılar ya derlerdıde inanmazdım evlattan tatlı bişey yok. Bıde sade bendemı oluyobılmem ama bütün bebeklere karsı hassasım kendiminki kadar olmasa bile elimden gelse hepsine ben bakıcam (kötü muamele gören bebekler)
İnşallah canım ya
burnuna damla damlatıyorum umarım çabucak iyileşir

Selerm canım bıde hüpleten bi alet var sümüklerini çek onla rahatlar çocuk kıyamam ya nefes alamıyolar öyle zorkı genede çok sarma hem terlemesin hem ateşi düşer allah şifa versin. O aleti temizlemek çok kötü sümükten midem bulanıyo ya o minik burundan nasil cıkıyo o kadar şey

Son düzenleme:
bu lazer ep kısa sürelı etkilerı yok diyorlar ama uzu zamanda ne yapıcagı bellı degil yeni sayılır zaten. Sonuçta bu kötü etkiler insanlar gózlenerek yapılyo süte geçmeyecegini kim bılebilir. Böyle konularda doktorlara bile güvenmiyorum bır anne olarak ufacık bır risk almam doktor için önemsizdir. Doktor dediğin para icin yapmayacagı yok bence çalıştığım doktorlardan biliyorum o yüzden çok fazla güvenmem. Anne olarak riske atma sakın! Benimfikrim boşver az daha kıllı gez kıl deyince çocuk oldu olalı agdaya vakıt ayıramamıyom ya şu süt bıtsin komple lazer istiyorum ya

lazer dedinizde bende hep gidiyorum düzenli
yaz ayları başladımı mayıs gibi kesiyor doktorrum
kesinlikle yapmıyor ekime kadar
mayısta en son yaptı şimdi ekimi bekliyorum
yaa ama yaptırmadanda olmuyor kıllar uzuyor adam akıllı
çalışıyoruz hadi evde olsak neyse
kuaföre gidipte aldırmakta istemiyorum yaptırmıyorum o ara artık mayıs ekim arası yok
yoksa ben emzirdiğim halde yaptırmaya devam ediyorum
inşallah bebişime etkisi yokturrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…