2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
verdiğin linklerdeki bir tanesi hariç hepsi aynı bence en çok işime yarayan tekerlekleri heryere kolay hareket edebilmesi sonra koltuğunun yükseklik ayarı arkasının yatması bu özellikleri çok kullanıyorum diğerleri çok önemli olmadı benim için kullanımına göre değişebilir yani ben 139 tlye aldım genel olarakta memnunum

mandalina sence koltuk büyüklüğü nasıl? ben baktım gidip,bebişi oturttum hatta.ama koltuk çok dardı.satıcı da asıl geniş olursa bebek kayar bu daha iyi dedi.ortasındaki plastikte vidalıymıy. onu sökersek kalkıyormuş.diğer modellere göre daha derli topluydu.daha inceydi yani o yönü hoşuma gitti.ama büyüdükçe sığarmı bilemedim.gracoyu da kullanan yok hiç olsa onu tercih edicektim

canım benimki baby plus. 160 liraya e bebekten aldım. çok memnunum ama baby max de aynı özelliklere sahip ve fiyat olarak daha uygun. hepsi chicco'nun polly mama sandalyesine benziyor. hatta özellikleri hemen hemen aynı. bence o kadar fazla para vermeye gerek yok. yer problemin yoksa al gitsin. ben hiç katlamıyorum bile. hep açık duruyor.

canım madalinaya da yazdımgittim koltuk dardı.seninki nasıl?

Huhuuu biri cigköftemi dedi..aaa siz ne kadar dikkat ediyosunuz yahu yediklerinize oylee..benim her c.tesi gecesi cigkofte gunumdur oturur bi porsiyon yerim hamileligimdede her hafta yedim mutlaka..ayrica yemeklerimde zehir gibi acidir cok severim aciyi..olsaydi bize neler olmustu tey pisik misikte yok:nazar::KK76:

eşim kaynanatör ve görümcek lere çiğ köfte yapacak yarın bizde,
hamileyken hiç yemedim ama şimdi yiyebilir miyim ki?
eşim de illa yersin bişey olmaz diyor kafam çok karışık
sizce yemeli miyim aranızda yiyen war mıı?
:KK50:

Amannm canim.rahat ol.ben hic ara vermedim.slk slk da yerim.
Ama oglumunngaz problemi yok bebikin gazliysa yiyio bi kac saat sonra pusman olabilirsin ablam.yer gecede sabahlardi bebikinle

Oğlumun hala ateşi var:KK43:((( ilaç etkisini kaybedince hemen fırlıyor
gökçenin annesi canım burnuna damla ve burun aspiratörü kullanıyorum canım açılıyor 1 saat geçmeden aynı oluyo:KK43:((

Alıntı yapamadım ama;

mama sandalyesinden konu açılmış bende chicco poly var yeğenimindi. Ben memnunum biraz fazla yer kaplıyor ama bir çok arkadaşım ikeanınkini aldı biryerlere giderken götürüyorlar bence çok para verme yeğenim hiç mama sandalyesinde oturmamıştı oğlumda pek sevmiyor

çiğköfte konusuna gelince etini güvenli bir yerden aldığınız sürece sorun olmaz yiyebilirsiniz

vaveylacım hoşgeldin filmi izlememiştim merak ettim oğluna da kocaman maşallah :nazar: Emeklerken çok sevimlidir o şimdi:))) darısı başımıza tabii önce iyi olsunda

yasemincim yavrun çok tatlı maşallah :nazar:

Çorbayı hergün yapmak lazım ama ben de 2 gün içiriyorum hem çok oluyor hem de üşeniyorum:))) galiba en çok üşendiğimden 2 gün içiriyorum yoğurduda 2 -3 günlük mayalıyorum onun da her gün yeni olması gerekli ama.....

gökçenin annesi canım burnuna damla
Alıntı yapamadım ama;

mama sandalyesinden konu açılmış bende chicco poly var yeğenimindi. Ben memnunum biraz fazla yer kaplıyor ama bir çok arkadaşım ikeanınkini aldı biryerlere giderken götürüyorlar bence çok para verme yeğenim hiç mama sandalyesinde oturmamıştı oğlumda pek sevmiyor

çiğköfte konusuna gelince etini güvenli bir yerden aldığınız sürece sorun olmaz yiyebilirsiniz

vaveylacım hoşgeldin filmi izlememiştim merak ettim oğluna da kocaman maşallah :nazar: Emeklerken çok sevimlidir o şimdi:))) darısı başımıza tabii önce iyi olsunda

Selerm genel durumu nasıl cocugun. Süreklı temizle burnunu hep akması normal. Damla mikropları öldürüyo. Bıde ıhlamur filan versene gevşer rahatlar. 1 hafta sürüyo sabret anne sütü verırsen çabuk iyıleşir. Emziriyomusun bijmiyorumda. Bakıcısı tanıdıgın birimi merakettim

ben yaptığım çorbayı 2 gün yediriyorum.tembel annemiyim neyim:)

ben de iki gün yediriyorum. sanırım ben de tembelim.. :KK17:

canım madalinaya da yazdımgittim koltuk dardı.seninki nasıl?

şöyle özetleyeyim: $tn_IMG_7620.jpg diğer mama sandalyelerine göre örneğin; ikea'nın modeline göre gayet geniş.

gökçenin annesi canım burnuna damla ve burun aspiratörü kullanıyorum canım açılıyor 1 saat geçmeden aynı oluyo:KK43:((

Alıntı yapamadım ama;

canım çok geçmiş olsun. neden bu kadar uzun sürdü ki.. yavrun mahvolmuştur, kıyamam. Allah iyilik versin inşallah.

gelişmelerimizden bahsedeyim bu arada;

desteksiz oturmaya başladı geldiğimiz gün itibariyle :nazar: köprü kurarak emekliyor :emir_bebek: emeklerken doğrulup oturuyor, bunu önce yapmaya başlamıştı zaten.. "baba" "memmeee" diyor :KK53:

ruza hoşbulduk canım, bitiful yawrim öperim seni :KK54: evdeyim sıcak yüzünden arada ses ederim.
tubiş canım duygulandırma beni öptüm seni :KK54:

hava çok sıcak su içmeyen oğul suluğu görünce ağlıyor we her defasında 150 ml su içiyor :KK53: çekince ağlıyor :KK53: alıştık orta karadeniz havasına burası sıcak geldi bize yandık be ya

maşallah kuzuna... :nazar: köprü kurarak da nasıl emeklenir ki.. nasıl ilginç yöntemler buluyorlar bu çocuklar... :KK52: yerim ben onu.. :KK54:

ben de iki gün yediriyorum. sanırım ben de tembelim.. :KK17:

şöyle özetleyeyim: Eki Görüntüle 781489 diğer mama sandalyelerine göre örneğin; ikea'nın modeline göre gayet geniş.

canım çok geçmiş olsun. neden bu kadar uzun sürdü ki.. yavrun mahvolmuştur, kıyamam. Allah iyilik versin inşallah.

maşallah kuzuna... :nazar: köprü kurarak da nasıl emeklenir ki.. nasıl ilginç yöntemler buluyorlar bu çocuklar... :KK52: yerim ben onu.. :KK54:

köprüden kastım, eller üzerinde karın aşağıda değil yani. buna köprü emekleme deniyor. sürünerek emekliyordu daha önce

eşim kaynanatör ve görümcek lere çiğ köfte yapacak yarın bizde,
hamileyken hiç yemedim ama şimdi yiyebilir miyim ki?
eşim de illa yersin bişey olmaz diyor kafam çok karışık
sizce yemeli miyim aranızda yiyen war mıı?
:KK50:

hamileyken de çok yedim, şimdi de yiyorum canım :KK19: çook sewerim :KK56:

kızlarrrr... nerdesinizz..... hadi yahu gelin artık.... yalnız kaldım buracıkta.. :KK19:

gitmiş yine millet. neyse ben de kaçar. yatayım sabah iş var. kocam da yat artık deyip duruyor zaten... :KK4: hadi iyi geceler cümleten. bebecikleri öptüm. :KK54:

X